GDLP prisijungimo reikalavimai

Australijos teisės bakalauras arba Juris daktaras arba tarptautinis lygiavertis. Priėmimo į šią programą pripažinta ir Teisės fakulteto priėmimo komisijos išduotas teisės diplomas.

Ankstesnės kvalifikacijos amžius - 5 metų limitas

Nuo 2015 m. Sausio 1 d. Įsigalioja "senojo mokymosi" reikalavimas. Tai reiškia, kad turite pateikti prašymą leisti praktiką per penkerius metus nuo LLB, LLBHons ar JD baigimo. Kreipkitės į priimančią instituciją toje valstybėje, kurią norite priimti, jei jūsų laipsnis yra penkerių metų kadencijai.

Praktinis teisinis mokymas Ankstyvo paleidimo taisyklė

Jei ketinate pradėti savo GDLP prieš baigę teisės bakalauro laipsnį arba Juris Doctor, turite būti susipažinę su ankstyvojo paleidimo taisyklėmis (žr. Žemiau).

Pagal "Profesinės vienodos įdarbinimo taisykles" pareiškėjai, norintys dalyvauti teisinėje praktikoje, privalo baigti studijas pagal 2 priedo 2 dalies 4 punkto 1 dalies b papunktį prieš pradėdami praktiką. Tačiau šį reikalavimą gali atsisakyti atitinkama teisinės profesijos / praktikos gydytojo priėmimo taryba dėl jurisdikcijos, kurioje norite būti priimtas, jei pateikiate paraišką valdybai ir patvirtinate, kad jūs tuo metu dalyvaujate.

Norėdami kreiptis dėl patvirtinimo "Ankstyvasis" (vienalaikis registravimas), turite:

  1. Nuspręskite, kokią jurisdikciją norėtum priimti į praktiką.
  2. Pateikite paraišką valdybai, į kurią kreipiatės dėl praktikos. Paprastai jūsų paraiškoje valdybai turi būti pateikti įrodymai, kad:
    1. baigė "Priestley" 11 pagrindinių dalykų; ir
    2. turėti ne daugiau kaip dviejų pasirenkamų dalykų, likusių baigti savo LLB / JD; ir
    3. (kai kuriose jurisdikcijose) turi išskirtines aplinkybes, pateisinančias tuo pačiu metu atlikto LLB / JD ir GDLP tyrimą.
  1. Kiekviena jurisdikcija turi skirtingą procesą, kad galėtumėte kreiptis dėl ankstyvojo pradžios. Nuorodos į kiekvieną "Legal Professionh" / "Practitioner" priėmimo tarybos tinklalapius apie "Ankstyvojo paleidimo taisyklę" pateikiamos "Prisijunkite prie praktinių žingsnių" puslapio.

** Prašome atkreipti dėmesį: jei jūs ieškote ankstyvos pradžios ir ketinate ieškoti įstojimo į Kvinslandą, kreipkitės į ANU SLP administraciją, kad gautumėte patarimų - procedūra Kvinslande skiriasi nuo kitų jurisdikcijų.

Nesugebėjimas kreiptis dėl leidimo pradėti ankstyvą GDLP gali sukelti tai, kad jūs negalite leisti praktikuoti savo GDLP pabaigoje. Priėmimo tarybų ir nuorodų sąrašas pateiktas skyriuje "Dabartiniai studentai".

Tarptautiniai pareiškėjai

Tarptautiniai studentai, kurie studijuojami užsienyje arba Australijoje įsikūrę kito tipo vizos (ne studento vizos), gali kreiptis į GDLP arba MLP programą.

ANU negali išduoti elektroninio įregistravimo patvirtinimo (eCoE) tarptautiniams studentams, baigusiems teisės studijų diplomą (GDLP) arba teisės praktikos magistro laipsnį (MLP), nes šias programas daugiausia teikia internete. Švietimo paslaugos užjūrio studentams įstatymas 2000 (Cth) reikalauja studentų vizų tarptautinių studentų dalyvauti didžiąją dalį savo studijų visą laiką lankydamiesi klasėse universitetuose.

Studentai, kurie yra įsikūrę užsienyje, taip pat turi žinoti, kad jie turi lankyti pirmąjį kursą (4 dienas) asmeniškai (akis į akį) bet kurioje vietovėje, kuri siūloma visoje Australijoje.

Tarptautiniai studentai, kurie nuolat mokosi kitoje ANU (ar kito Australijos universiteto) programoje, gali studijuoti GDLP arba MLP šiuo metu su kita programa. Tačiau, jei jų studentų vizos pasibaigs prieš baigus GDLP ar MLP, jiems reikės gauti kitos rūšies vizą, kad liktų Australijoje arba užbaigtų savo GDLP arba MLP iš užsienio.

Ne Australijos teisinė kvalifikacija

Užsienio studijas ar studijas gali pripažinti Australijos leidimą priėmusi institucija. Tačiau pareiškėjui gali būti reikalaujama atlikti papildomą Australijos studiją, be savo užsienio kvalifikacijų, kad būtų priimami į praktiką. Jei turite ne Australijos teisinę kvalifikaciją, turėtumėte kreiptis į teisės praktikų priėmimo tarybą toje valstybėje ar teritorijoje, kurioje norėtumėte praktikuoti, norėdami įvertinti savo teisinę kvalifikaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite kreiptis į Teisės draugiją ar teisės institutą.

Daugiau informacijos apie užsienyje įgytą kvalifikaciją, norint įstoti į praktiką Australijoje, galima rasti nuorodoje į vienodus užsienyje esančių pareiškėjų principus, susijusius su teisės įdarbinimo konsultacinio komiteto tinklalapyje.

Trukmė

GDLP trukmė yra maždaug šešių mėnesių visą darbo dieną, o programa yra beveik visiškai pristatyta internete. Pirmasis jūsų " Pathway žingsnis į praktiką yra keturių dienų akis į akį įvadinis kursas, kurį moko praktikuojantys advokatai ir teisininkai vienoje iš kelių vietų Australijoje. Šis kursas, tapdamas praktikuojančiuoju (BAP), yra teisininkų įgūdžių įvadas ir yra pasiruošimas likusiai GDLP programai.

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta October 3, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Sau. 2020
Duration
6 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date