Oficialus aprašymas

master02

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinė mokykla protokolo (VIP) Ji pristato Šeštasis Tarptautinis magistrantūros studijų vadybos ir renginių organizavimas, protokolas, apeigų ir instituciniai santykiai. EIP, įkurta 1996 metais, yra University Center specializuojasi protokolą ir renginių organizavimas, srityje, kuri neriboja savo veiklą tik mokyti, bet ir mokslinių tyrimų, informacijos sklaidos ir vadovaujant savo mokiniams.

Organizuojamuose bet institucijoje svarba ir poveikis šiuo metu prognozuojama, išoriniai įvykiai, reikalauja didesnį skaičių aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie galėtų patenkinti stiprų rinkos paklausą šiame sektoriuje.

Ši magistro, iš esmės orientuotą profesinis tobulėjimas iš jo mokinių, siekiama suteikti visapusišką mokymą protokolą, verslo ryšių ir renginių organizavimo, kuris neapsiriboja mokymo klasikines technikas ir pareiginius nuostatus srityje.

Masters pirmiausia skirta studentams absolventų, specialistams ir vadovams, kurie nori baigti savo profesinę patirtį vadybos ir renginių organizavimo srityje. Šia programa siekiama rengti profesionalius protokolą bei renginių organizavimą, kurie gali sėkmingai patenkinti verslo procesų organizavimą ir valdymą finansinių ir žmogiškųjų išteklių, reikalingų organizuojant renginius.

Svarbiausi laipsnį

Šio magistro naujiena, labai pavadinimas EIP slypi į šiuos veiksnius:

 • Nuotolinio mokymosi per virtualų miesteliu, kurio turinys, vertinimai ir vadovėliai tiesiogiai plėtoja dėstytojų tarptautinės mokyklos protokolo Madride, sudarytas iš pripažintų specialistų.
 • Laikinas programavimo nebuvimas. Tai bus studentas, kuris nustato savo darbo tempą, pradžios data ir pabaigos dienų vertinimo ir ginant baigiamąjį darbą. Taigi, pareiškėjas gali stoti bet kuriuo metu ir baigti išlaikius visus vertinimo etapus, pagal savo grafiką.
 • Studijų modulis modulis. Kiekvienas studentas turi imtis skirtingų modulių po vieną, negali naudotis taip įveikti pirmiau, leidžia racionalizuoti ir geriau paskirstyti savo laiko atsidavimas į studijų ir praktikos.
 • Priskyrimas mokytojo / mokytojas kiekvienam mokiniui individualiai, kurie gali kreiptis visais laikais atsakyti į klausimus, ieškoti patarimų, pagalbą sprendžiant pratimus ir problemas ir pajusti visas suvynioti iki to laiko, dėstytojų.
 • Dalyvauti paskaitų žinomų specialistų per virtualų miesteliu.
 • Studijų dalykai ir moduliai atnaujintą, modernus ir labai praktiška bibliografinio paramos, remiami mokymo medžiagą sukūrė mokytojams, taip pat audiovizualinių pristatymus ir video aiškiau, stebėjimo žiniasklaidos ir nuolatinis paslaugų protokolu susijusi naujienos, apeigų ir ryšiai.
 • Gauti aukščiausiu lygiu, kurie gali būti prieinami tvirtinant ir vykdant kelis papildomus modulius siūlomų EIP su įvairių universitetų įvairių studijų programų laipsnį.
 • Galimybė naudotis aukštesnio lygio į renginių organizavimas, protokolo ir institucinius ryšius Visoje sutrumpintai planą, pritaikytą programą.

Tikslai

Pateikite išsamią aukšto lygio mokymą, siekiant gauti maksimalų kompetenciją organizuoti visus renginius rūšių srityje ir bet kurioje iš esamų socialinių sektorių šiandien (oficialus ir neoficialus), ir palengvinti prieigą prie šios paslaugos mokymo studentams ir specialistams tam tikrose geografinėse vietovėse pasaulyje, derančių su šalies ekonomikai.

Metodika

Tarptautinės magistrantūros remiasi nuotolinio mokymo (on-line) per virtualų miesteliu, kurio turinys, vertinimai ir vadovėliai tiesiogiai plėtoja dėstytojų tarptautinės mokyklos protokolo Madride, sudarytą iš pripažintų specialistų.

Tyrimas metodika leidžia studentams nustatyti savo darbo tempą, pradžios data ir pabaigos dienų vertinimo ir realizavimo jų baigiamajame darbe.

Kiekvienas studentas turi imtis skirtingų modulių po vieną, negali naudotis taip įveikti pirmiau, leidžia racionalizuoti ir geriau paskirstyti savo laiko atsidavimas į studijų ir praktikos.

EIP bus priskirti mokytojo / kuratorius kiekvienam mokiniui individualiai, kurie gali kreiptis visais laikais atsakyti į klausimus, ieškoti patarimų, pagalbą sprendžiant pratimus ir problemas ir jaustis visi suvynioti iki to laiko, dėstytojų.

Studijų dalykų ir modulių bus atnaujintą, modernus ir labai praktiška bibliografinio paramos, palaikoma mokymo medžiagą sukūrė mokytojams, taip pat audiovizualinių pristatymus ir video aiškiau, stebėjimo žiniasklaidos ir nuolatinio paslaugų susijusių naujienų protokolas, apeigų ir ryšiai.

Galų gale kiekvienas dalyvis turės laisvą prieigą be jokių apribojimų ar kondicionavimo laikais virtualus platformos internetu, kad būtų galima konsultuotis mokomąją medžiagą ar tiesioginio kontakto su fakulteto, konsultacijos, prieiga prie švietimo ir multimedijos medžiagų, virtualios konferencijos, forumai, organizuoti virtualius renginius ir kitą veiklą.

virtualus platforma

Internetinė sistema naudoja virtualią platformą Moodle, remiantis konstruktyvistinių pedagoginių principų, su modulinės konstrukcijos, kuri leidžia lengvai pridėti turinį, motyvuoti mokinius. Veikla yra kurso valdymo sistemos širdis.

Moodle yra skirta skatinti aktyvų mokymąsi, aktyviai dalyvauja studentų mokydamiesi tą prasmę, ir tai švietimo tipas siekia, kad mokiniai gali analizuoti, tirti, bendradarbiauja, dalintis, kurti ir generuoti pagal tai, ką jie jau žino.

Trumpai tariant, virtualus platforma yra skirta skatinti ir palengvinti dinamiškas mokymosi aplinkos tikslą orientuota moduliniu ir naudojimo paprastumas, kuris motyvuotų ir pagyvinti mokinių pažangą.

Platforma leidžia nuolatinį ryšį tarp mokinio ir mokytojo, ir tarp kitų savo bendruomenės nariais (modulio ar kurso draugais ir akademinės bendruomenės). Studentas gali naudotis už daugelį veiklos sričių, pavyzdžiui, platforma: duomenų bazės, pokalbiai, matyti, anketa, apklausa, forumas, žodynėlis, pamoka, seminaras, užduotys, Wiki.

Be to, platforma gali atlikti asmeninį monitoringą kiekvieno studento, automatiškai aptikti našumo problemų ar galimų problemų, kurios gali kilti. Studentas savo ruožtu, gali tiesiogiai prieiti prie visų savo akademinę informaciją ir sukurti savo profilį ant platformos, kur Jūs galite sukonfigūruoti savo konkrečius pageidavimus lengvai prieiti prie informacijos.

dokumentacija

Studentai, dalyvaujantys Mokytojo gauna Bibliografinė medžiaga įteisinti savo įvairiapusę priėmimą į skaitmeninį formatą per kiekvieną modulius.

Profiliai ir karjera

Idealiai studentas aprašymą

 • Universitetų absolventų, kurie nori išplėsti savo karjeros perspektyvas į protokolą, institucinius santykius ir renginių organizavimo srityje.
 • Specialistams, kurie nori papildyti ir išplėsti jų mokymą į protokolą, institucinius santykius ir renginių organizavimo srityje.
 • Specialistams, kurie nori atnaujinti ir atnaujinti savo žinias.
 • Profesionalai su mokymo komunikacijos, rinkodaros, reklamos ir renginių gamyba, norintiems plėsti savo žinias protokolą, institucinius santykius ir renginių organizavimo srityje.

Karjeros perspektyvos

 • Bet koks valdymo ir valdymo įmonių ir įstaigų teritorijų, ypač tuos, kurie susiję su organizacijos ir gamybos įvykių pozicija.
 • grooming
 • Savarankiškas darbas (sukūrimas savo įmonę).
 • Konsultantas / patarėjas protokolas, gamybos ir renginių organizavimas.
 • Koordinatorius / Techninės maitinimo įstaigas.
 • Direktorius ryšių.
 • Direktorius kabinetas.
 • Direktorius institucinius ryšius ir išorinių santykių.
 • Sąskaita Vykdantysis komunikacijos agentūrų ir renginio valdymą
 • Direktorius ir techninės rengiančios bendrovės konferencijas ir renginius.
 • Vadovas / direktorius protokolą ir apeigų viešųjų ir privačių institucijų.
 • Organizuoti verslo renginius
 • Organizatorius konferencijų ir susitikimų metu.
 • Renginių organizatorius
 • Parodos organizatorius
 • Mokytojai bendrojo lavinimo ir specializuotose mokyklose
 • Ryšiai su visuomene svetingumo pramonės ir verslo apskritai.
 • privati ​​garso ir vaizdo technikas viešųjų įstaigų ir
 • Techninė bendravimas valstybinių ir privačių institucijų.
 • Technician įmonės ir ryšių agentūros, marketingo bei renginių organizavimą.
 • Protokolas technikas valstybinių ir privačių institucijų.
 • Direktorius agentūros ir renginių valdymo įmonės.
 • Protokolas technikas valstybinių ir privačių institucijų.
 • Technician įmonės ir ryšių agentūros, marketingo bei renginių organizavimą.
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Escuela Internacional de Protocolo »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
1000 valandos
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,500 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date