Tarptautinis „Flex EMBA“ („i-Flex“)

Bendroji informacija

12 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

119685_button.png

Pagrindiniai duomenys

  • Pradžia: 2019 m. Lapkričio mėn
  • Forma: nuotolinis mokymasis
  • Trukmė: 20 mėnesių
  • Mokestis už kursą: 32 000 EUR
  • Kalbos mokymasis: anglų
  • Vieta: „Digital Learning 2“ tarptautinių savaičių pasirenkama savaitė (tarp jų Silicio slėnis, Kinija, Meksika arba „Management Bootcamp“ MIP ).
  • Reikalinga kvalifikacija: bent 3 metų darbo patirtis geriausia tarptautinėje aplinkoje.


Tarptautinė „Flex EMBA“ („i-Flex“) yra 20 mėnesių vykdomoji MBA programa, skirta vadovams, norintiems suderinti tarptautines studijas su darbo įsipareigojimais, naudojant vieną pažangiausių skaitmeninių mokymosi platformų pasaulyje, sukurtą naudojant „Microsoft“ technologijas. Programa užima 7 vietą pasaulyje ir tarp 4 geriausių Europoje pagal „QS Distance / Online MBA 2019“ reitingą .

Kandidatai gali pasirinkti, kada, kur ir kaip dalyvauti pamokose naudoti skaitmeninę platformą tarp novatoriškiausių pasaulyje. Studentai turi visišką laisvę nuspręsti, kada susipažinti su medžiaga ir sugebėti derinti savo studijas su savo šeima ir darbu.

Dalyviai įgyja tokias pačias žinias ir įgūdžius, kuriuos jiems suteikia tradicinis MBA, ir jiems bus suteiktas tas pats diplomas, tiesiogiai gautas iš vienos iš geriausių Europos verslo mokyklų. Jie taip pat turės galimybę prisijungti prie išskirtinės absolventų bendruomenės aukšto lygio tinklams.

Susitelkęs į dirbtinio intelekto ir skaitmeninės transformacijos temas, „i-Flex“ moko studentus ir sunkiųjų, ir minkštųjų kompetencijų srityje, kad paruoštų gerai suapvalintą vadybininką, pasiruošusį valdyti pokyčius ir sudėtingumą.


Dabar programos yra atidaromos, išsamios informacijos ieškokite svetainėje www.som.polimi.it/iflex .
Norėdami gauti daugiau informacijos ir pagalbos dėl programų, rašykite adresu imbapt @ MIP .polimi.it

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Skaityti daugiau

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Skaityti mažiau
Milanas , Nantas , Reimsas , Edinburge , Madridas , Guangdžou , Barselona , Briuselis , Glazgas , Pekinas , Miunchenas , Tulūza-le-Château + 11 Daugiau Mažiau