Tarptautinio žmogiškųjų išteklių valdymo magistrė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautiniu mastu sutelktas ir vietos lygiu akredituotas mūsų užsakytasis profesinio tobulėjimo institutas (CIPD) „Global Online Master“ tarptautinio žmogiškųjų išteklių valdymo srityje buvo sukurtas perkelti jūsų HR karjerą į kitą lygį, kad ir kur būtumėte.

Kursas pagrįstas naujausiais tyrimais, turinčiais realų poveikį žmogiškųjų išteklių valdymui, glaudžiais ryšiais su Mančesterio Metropoliteno universiteto žmonių ir veiklos centru. Šis centras yra vienas didžiausių tokio tipo centrų JK, bendradarbiaudamas su įvairiomis organizacijomis, vykdo nepriklausomus tyrimus, siekdamas ištirti iššūkius, susijusius su žmonių valdymu, vadovavimu ir plėtra globaliu mastu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite oficialiame programos tinklalapyje

Kurso „Manchester Metropolitan“ verslo apdovanojimus pelniusi daugybė apdovanojimų. Kurso esmė - lankstumas ir pagalba studentams, suteikianti laisvę suderinti studijas su turimais darbo, gyvenimo ir šeimos įsipareigojimais.

Kasmet skiriamos šešios šio kurso dozės, kurių programos prasideda sausio, kovo, gegužės, liepos, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais.

Savybės ir privalumai

  • Tarptautiniu mastu akcentuojamas, svarbus vietos mastu - ištyręs globalizacijos poveikį daugianacionalinėms korporacijoms ir išsiaiškinęs, kaip žmogiškųjų išteklių valdymas gali paveikti esminius dalykus, pritraukdamas ir išlaikydamas aukščiausius talentus bei padidindamas darbuotojų įsitraukimą, šis unikalus internetinis HR magistro laipsnis suteiks jums įgūdžiai, kurių reikia norint tobulinti savo karjerą tiek vietoje, tiek tarptautiniu mastu. Dėmesys profesiniam vertinimui reiškia, kad galėsite remtis savo patirtimi ir visos programos metu įgyvendinti „realaus pasaulio“ darbo vietos projektus, įgyvendindami savo mokymąsi.
  • Visuotinai patvirtinta - pristatė Mančesterio Metropoliteno verslo mokykla - dalis elitinės verslo mokyklų grupės visame pasaulyje, kad pasiektų prestižinę „trigubą vainiką“ iš EQUIS, AMBA ir AACSB akreditacijų. Mūsų magistrantūros tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas taip pat yra visiškai akredituotas CIPD, o narystės CIPD metu jums bus suteiktas asocijuotasis profesinis narystė organizacijoje, kai baigsite studijas.
  • Studijuok savo kelią - „Global Online“ buvo sukurtas padėti jums pasiekti savo magistro laipsnį nesiimant karjeros pertraukos: pradedant greitu ir lengvu trijų etapų taikymo procesu ir galimybe pradėti savo studijas šešiuose skirtinguose stojimo punktuose per metus, pasirinkimas mokėti už vienetą, kurį studijuojate. Mūsų lankstus studijų formatas ir virtuali mokymosi aplinka buvo suprojektuoti taip, kad padėtų mokytis visur, kur tik tinka.
  • Plėskite savo profesinį tinklą visame pasaulyje - vykdydami tiesioginius internetinius seminarus su dėstytojais ir bendraamžiais, jūs nuolat bendradarbiausite su viso pasaulio verslo profesionalais, užmegzdami neįkainojamus pramonės ryšius, kurie gali atverti duris dabar arba ateityje.
  • Būsite palaikomi kiekviename jūsų žingsnyje - didžiuojamės savo studentų studijų patirtimi. Kaip globalus internetinis studentas, jums bus paskirtas specialus studentų sėkmės patarėjas, kuris padės jus nudžiuginti nuošalyje, užtikrins, kad laikysitės svarbių terminų ir padės jums maksimaliai išnaudoti laiką, praleistą kartu su mumis.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher e ... Skaityti daugiau

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher education accessible and beneficial to all those with the passion and ability to succeed. We work closely with our city, with business, the community, and our academic peers - locally, nationally and internationally - to be inventive and creative, generate great opportunities, and enable our students, colleagues and everyone whose lives we touch to make an impact. Skaityti mažiau