Tarptautinės rinkodaros magistrantūra (internete)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Sussex'o magistrai tarptautinėje rinkodaros srityje sukaupę užimtiems darbo specialistams suteiks jums įgūdžių pristatyti pasaulines rinkodaros strategijas ir sukurti daugiakanalių kampanijų, turinčių įtakos.

Sutelkdami dėmesį į pasaulinį rinkodaros valdymą, vartotojų elgseną, rinkos tyrimus ir analitiką, galėsite baigti sėkmingą karjerą šiame sparčiai besivystančiame ir įdomiame sektoriuje.

Su šešiais pradžios metais (sausio, kovo, gegužės, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėn.) Galite pradėti šį kursą, kai jums patinka ir mokosi savo laiku, iš savo namų.

Šis kursas yra ne visą darbo dieną ir gali būti baigtas ne mažiau kaip dvejus metus ir ne daugiau kaip keturis metus. Studentai turi galimybę pristabdyti savo studijas, jei jų darbas ar gyvenimas yra būtini.

Kodėl verta studijuoti tarptautinę rinkodaros studiją Sussex

 • Greitai sekite savo karjerą, profesionaliai orientuotą magistrantūrą, akredituotą CIM.
 • Ištirti rinkodarą tarptautiniu mastu, studijų modulius, įskaitant pasaulinį vartotojų elgesį, tarptautinį verslą
 • Sužinokite, kaip pagerinti kampanijos našumą, naudojant duomenų analizę.
 • Studijuoti atitinkamus modulius, orientuotus į dabartinius, realaus pasaulio atvejų tyrimus.
 • Mokykitės iš akademikų ir praktikų, dirbančių pasaulinėje rinkodaros pramonėje.
 • Pasinaudokite interaktyviu mokymu, prisijunkite prie studentų iš viso pasaulio kohortos.

Ką sako mūsų mokiniai

„Aš nusprendžiau studijuoti savo meistrus internete su Sussex dėl universiteto reputacijos ir kurso turinio. Aš galėjau iš karto pamatyti, kad tai padėtų tęsti savo dabartinę karjerą.

Aš gyvenu ir dirbau Pietryčių Azijoje penkerius metus. Aš tikrai džiaugiuosi savo gyvenimu ir darbu čia ir nenorėjau persikelti į kitą šalį, kad galėčiau tęsti savo išsilavinimą. Mokymasis internete suteikia man galimybę pasiekti savo tikslus, o aš tęsiu savo gyvenimą ir karjerą. “

Nolan Clack, vyresnysis prekės ženklo konsultantas.

118192_Copyofshutterstock_11105492361.jpg

Akademinė patirtis

Mokydami tarptautiniu mastu pripažintame Sussex verslo mokyklos universitete, mūsų akademikai dirba su organizacijomis visame pasaulyje, siekdami plėtoti verslo strategijas ir teikti konsultacinę pagalbą.

Jų patirtis ir patirtis su tarptautiniu verslu informuoja modulius, kuriuos studijuoja, ir užtikrinsite, kad jūs įgysite atitinkamų įgūdžių ir dabartinių žinių, reikalingų šiandienos darbdaviams šiame konkurenciniame sektoriuje.

Ankstesni kursų absolventai * dalyvavo rinkodaros vadybos, komunikacijos, žiniasklaidos planavimo, skaitmeninės analizės, viešųjų ryšių ir konsultacijų srityse.

* universiteto kurso metu

Kursų mokesčiai

Mokesčiai mokami moduliniu pagrindu, kiekvienas modulis kainuoja £ 955 * .

Visas mokestis kursą yra £ 11.450 * .

Mokestis už mokslą gali būti didinamas kasmet, atsižvelgiant į Sussexo universiteto sąlygas. Padidėjimas įsigalios kiekvienų metų rugsėjo mėnesį.

* suapvalinti administravimo tikslais

Kodėl mokytis internetu?

 • Naudokitės studijavimu vienoje iš Didžiosios Britanijos 15 geriausių rinkodaros universitetų, iš kur jūs esate pasaulyje.
 • Mokykitės pasaulinėje klasėje, o studentai prisijungia prie mūsų daugiau nei 100 šalių.
 • Ištirkite laiką, tempą ir vietą, kuri jums tinka.
 • Lankstumas jums tinka; su moduliais, kurie prasideda kas du mėnesius, jei dėl kokios nors priežasties reikia „išjungti“ kursą, galite ir vėl prisijungti, kai leidžia laikas.
 • Specialiai sukurta virtuali mokymosi aplinka, prieinama 24 valandas per parą, 365 dienas per metus, viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys.

* Užbaigti universiteto vadovą 2019 m

118193_Copyofshutterstock_1321400648.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1961, the University of Sussex has a long-standing reputation for providing a world-class education to all. Our online courses give you the opportunity to gain a Masters from Sussex and exp ... Skaityti daugiau

Founded in 1961, the University of Sussex has a long-standing reputation for providing a world-class education to all. Our online courses give you the opportunity to gain a Masters from Sussex and experience the same academic rigour and teaching recognised world-wide for its excellence from anywhere in the world. Skaityti mažiau