Tarptautinės logistikos ir prekybos magistro laipsnis

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Internetinis tarptautinės logistikos ir prekybos magistrantūros kursas yra Vismaro taikomųjų mokslų universiteto (technologijos, verslo ir dizaino) (Vokietija) neakivaizdinė programa.

Prekyba ir logistika yra vieni didžiausių ekonomikos sektorių visame pasaulyje ir labai sudėtingi. Verslo modeliai ir vertės grandinės šiuo metu sparčiai keičiasi, o skaitmeninimas sukuria naujas mobilumo galimybes. Tinklai tampa vis intensyvesni, o rinkos ir prekybos srautai keičiasi. Be to, šiuolaikinė logistika turi susidoroti su naujais iššūkiais dėl globalios pasaulio tvarkos žlugimo. Dėl klimato pokyčių logistikos pramonei daromas didelis spaudimas diegti naujoves. Visiems, norintiems įsitraukti į vadybą, reikalinga ilgametė pramonės patirtis ir geros specialistų žinios.

Neakivaizdinės studijos MBA Logistika ir prekyba optimaliai paruošia Jus kitiems karjeros žingsniams logistikos pramonėje. Tai yra tarptautinis suderinimas, jis yra prekybos ir logistikos sąsajoje, jis yra anglų kalba ir gali būti tiriamas visame pasaulyje. Pirmą kartą naudodamiesi „myWINGS“ internetiniu miesteliu ir studijų programa, profesionalai, pavyzdžiui, iš Europos, Azijos, Pietų Afrikos ir Lotynų Amerikos, gali kartu mokytis vienoje tyrimo grupėje.

Tarptautiniu mastu dirbantys profesoriai ir dėstytojai iš Vokietijos, Austrijos, Italijos ir Indijos perteikia mokymo turinį interaktyviomis vaizdo paskaitomis ir tiesioginėmis žiniomis. Lankomumo seminarai taip pat suteikia jums galimybę plėsti savo įgūdžius ir asmeninį tinklą. bremenports suteikia praktinę svarbą. Būdamas pasaulinių Brėmeno ir Brėmerhafeno uostų infrastruktūros valdytoju, „bremenports“ moko savo patirtį iš pirmų rankų.

„Kartu su garsiu nuotolinio mokymo teikėju WINGS sukūrėme pirmuosius tarptautinius logistikos pramonės neakivaizdinius kursus.“
Robertas Howe - „bremenports“ generalinis direktorius

howe_robertWINGS - Wismar University","author_url":"","source":"©WINGS - Wismar University"}" />

Jūsų pranašumai iš pirmo žvilgsnio

 • Tarptautinis universitetinis laipsnis „Verslo administravimo magistras (MBA)“
 • Neakivaizdinė programa specialistams (daugiausia internetu)
 • Lanksti ir praktiška
 • Anglų kalba ir pasiekiama visame pasaulyje
 • Multimedijos vaizdo paskaitos (pagal pareikalavimą)
 • Studijų programa, mokymosi platforma ir tiesioginiai mokymai
 • Prieiga prie internetinių bibliotekų
 • Asmeniniai mainai ir tinklų kūrimas per seminarus Berlyne, Kopenhagoje ir Barselonoje
 • Profesionalus partneris „Bremenports GmbH & Co. KG“
 • Tarptautinė dėstytojų komanda
 • Išskirtinės studijų grupės ir asmeninė pagalba

Sistemos akreditacija

Kaip ir visi mūsų nuotolinio mokymo kursai, MBA tarptautinė logistika ir prekyba yra integruota į vidinius mokymo ir studijų kokybės vadybos sistemos procesus Wismaro taikomųjų mokslų universitete.

Shot with @expeditionxdrone

Karjeros galimybės

Prekyba ir logistika, ateities pramonė: Aukštos kvalifikacijos specialistų ir vadovų darbo perspektyvos yra geresnės nei bet kada. Čia ieškoma asmenybių, kurios aktyviai lydėtų artėjančius pokyčius, formuojančius pramonę. Turėdami MBA tarptautinės logistikos ir prekybos, įgysite įgūdžių atpažinti dabartines pasaulines tendencijas, paversti jas sėkmingomis įmonių strategijomis ir formuoti pokyčius. Mūsų MBA programa suteikia specialių žinių, leidžiančių kryptingai ir sėkmingai reaguoti į rytdienos tarptautinės prekybos ir logistikos iššūkius.

Jei šiuo metu dirbate kaip:

 • Verslo plėtros vadovas
 • Tiekimo grandinės vadovas
 • Pagrindinių klientų vadybininkas, logistika ir prekyba
 • Kategorijos valdytojas
 • Organizacinio vystymosi vadybininkas
 • Strateginių ir tarptautinių reikalų vadybininkas
 • Kontrolierius
 • Projekto vadovas
 • Pirkimų ir pirkimo vadovas

Ši internetinė MBA programa gali būti labai įdomi jums ir tolimesnei jūsų karjerai tarptautinės logistikos ir prekybos vadybos srityse.

Sužinokite viską apie pasaulinę prekybą, visuomenę ir aplinką, tarptautinį bendrąjį ir strateginį valdymą, tarptautinę ekonomiką, prekybos finansus, tarptautinio tiekimo grandinės valdymą, duomenų analizę ir statistiką informacinėse sistemose, verslo procesuose ir naujuose verslo modeliuose, pereinamojo laikotarpio ir pokyčių valdymą.

Gerai pagrįstos ekonominės žinios atitinka praktikoje išbandytas ir patikrintas žinias: Pagrindinis dėmesys skiriamas MBA svarbiausioms pramonės tendencijoms. Tokios sąvokos kaip dematerializacija, skaitmeninimas, politinis defragmentacija ir tvarumas yra išdėstytos įmonių ir ekonominiame kontekste. Sužinokite daugiau apie sudėtingas tarpusavio priklausomybes ir išplėskite savo metodinius bei lyderystės įgūdžius. Be ekonominio mąstymo, kontrolės, projektų ir procesų valdymo, šių dienų pertvarkos procesams taip pat reikia kūrybiškumo, naujovių ir judrumo.

Sėkmingai baigę programą, gausite tarptautinį universitetinį „Verslo administravimo magistro laipsnį“ (MBA) iš „Hochschule Wismar“, Taikomųjų mokslų, technologijos, verslo ir dizaino universiteto. Tai suteiks jums galimybę patekti į tarptautinę rinką ir pateiks jus į reiklų vadybos vaidmenį. Kiekvienas šiandien studijuojantis tarptautiniu mastu turi geriausias perspektyvas padaryti karjerą vienoje didžiausių pasaulio pramonės sričių.

Transporto maršrutai

 • Prekyba - globalios vertės grandinės
 • Intermodalinis krovinių gabenimas
 • Oro transportas
 • Pristatymas

Sektoriai

 • Prekyba
 • Krovinių ekspedijavimas
 • Laivybos linijos
 • Terminalo operatoriai
 • Logistikos įmonės
 • Krovinių ekspedijavimas
 • Uostai ir oro uostai

logistics, truck, frachtschiff

Mokymo planas

Studijų moduliai ir baigiamasis darbas vertinami pagal tarptautinius standartus. Iš viso suteikiama 90 kreditų (ECTS). Studijų programą sudaro 15 modulių per 4 semestrus. Kiekvienas semestras baigiamas projekto seminaru, kurio tikslas - apibendrinti ir pritaikyti išmoktą turinį. Studentams, kuriems reikia įgyti 120 kreditų, siūlome pasirenkamąjį semestrą su 30 papildomų kreditų.

Programa dėstoma anglų kalba. Visoje programoje esate supažindinamas su scenarijais iš savo profesinės aplinkos, nustatant operacinės aplinkos problemas ir kuriant moksliškai pagrįstus sprendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie modulių turinį ar kvalifikacijos tikslus, patikrinkite atitinkamą modulį kitame skyriuje.

Reguliariai

1 semestras Kreditai (ECTS) 20 2 semestras Kreditai (ECTS) 20

Tarptautinis bendrasis ir strateginis valdymas

4

Duomenų analizė ir statistika informacinėse sistemose

4

Tarptautinė ekonomika

4

Tarptautinė sutarčių ir prekybos teisė

4

Prekybos finansavimas

4

Pereinamasis ir pokyčių valdymas

4

Tarptautinis tiekimo grandinės valdymas

4

Uosto organizavimas ir valdymas

4

Pasaulinė prekyba, visuomenė ir aplinka

4

Skaitmeninimas, verslo procesai ir nauji verslo modeliai

4

3 semestras Kreditai (ECTS) 20 4 semestras Kreditai (ECTS) 30

Akademiniai tyrimai ir rašymas

4

Baigiamasis magistro darbas

30
Tarptautinė mokesčių ir muitų strategija 4
Ryšiai su visuomene ir suinteresuotųjų šalių valdymas

4

Ekologiška laivyba ir tvari logistika

4

Lyderystė ir inovacijos

4

   

Iš viso kreditai (ECTS): 90

Neprivaloma

Papildomi moduliai Kreditai (ECTS) 30
Tarpkultūriniai tyrimai 6
Verslo komunikacijos 6
Verslo modeliavimas 4
Perdavimo projektas 10
Ekskursija 4

Bakalauro absolventai, turintys 180 kreditų, turi galimybę įgyti dar 30 kreditų, kad būtų priimti į papildomą semestrą.

Iš viso kreditai (ECTS) >> įprasti + neprivaloma: 120

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su savo kursų koordinatoriumi

Studijų koncepcija

Turėdami lanksčią neakivaizdinę MBA programą Tarptautinė logistika ir prekyba, mes siūlome jums aukštos kokybės akademinį išsilavinimą, naudojant moderniausias daugialypės terpės komunikacijos ir el. Mokymosi priemones.

Mūsų profesoriai Wismaro universitete ir verslo pasaulio dėstytojai kuria ir veda jūsų kursus ir taip garantuoja aukščiausią akademinę kokybę.

Egzaminai internetiniuose moduliuose

Galite pasirinkti iš kelių egzaminų dienų per semestrą. Egzaminų dienos vyksta tik savaitgaliais. Savo egzaminus galite lanksčiai laikyti internetiniuose moduliuose vienoje iš mūsų 16 egzaminų vietų arba visame pasaulyje Gėtės institutuose, universitetuose partneriuose, ambasadose ar viešosiose įstaigose. Jei reikia, jums taip pat leidžiama laikyti egzaminus kitose vietose.

Seminarai (vietoje)

Jūsų seminarai vyks vieną savaitgalį per semestrą.

135196_pexels-photo-2226458.jpeg

Priėmimo sąlygos

Mes laukiame visų tautybių studentų paraiškų. Atsižvelgiant į jos specifinį pobūdį, programa skirta darbuotojams ir tarptautinės ekonomikos bei logistikos suinteresuotoms šalims.

Norėdami būti priimtas į neakivaizdinę MBA programą Tarptautinė logistika ir prekyba, turi būti įvykdyti šie reikalavimai:

135171_mil_grafik_admission_requirements.png

Tinkamų anglų kalbos žinių įrodymas

Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi tinkamai įrodydami, kad gali baigti studijas anglų kalba, e. g. TOEFL testas su minimaliu C1 lygio pažymėjimu.

Mes mielai patikrinsime jūsų individualius priėmimo reikalavimus atsižvelgiant į jūsų asmeninę situaciją.

Visi dokumentai turi būti parašyti anglų arba vokiečių kalbomis.

Mokesčiai ir finansavimas

Į 2700 EUR semestro studijų kainą (įprasta kaina 2 950 EUR) įeina visos paslaugos, susijusios su jūsų neakivaizdiniu MBA kursu Tarptautinė logistika ir prekyba:

 • Išsami studijų medžiaga (scenarijai, specialioji literatūra)
 • El. Mokymosi platforma „myWINGS“ ir studijų programa
 • Seminarai Berlyne, Kopenhagoje ir Barselonoje (įskaitant maitinimą)
 • Egzaminai internetiniuose moduliuose
 • Prieiga prie internetinių bibliotekų
 • Asmeninių studijų palaikymas

Jums paprašius, mes galime pasiūlyti mokėjimą dalimis.

Įvadinis pasiūlymas 2020/21 žiemos semestrui

Prasidėjus naujam internetiniam MBA kursui „Tarptautinė logistika ir prekyba“ 2020/21 žiemos semestre, mes siūlome jums išskirtinę 250 EUR nuolaidą per semestrą. Įprastas semestro mokestis yra 2 950 EUR. Jei pradedate studijas 2020/21 žiemos semestre, jūs mokate tik 2 700 EUR * už semestrą ir sutaupysite iš viso 1 000 EUR.

Privatus finansavimas

Mūsų nuotolinio mokymo kursas yra sukurtas atsižvelgiant į specialistų poreikius. Taigi galite baigti nuotolinio mokymo kursą kartu su savo darbu ir išlaikyti savo finansinę laisvę. Valstybė remia jūsų tolimesnį mokslą teikdama individualias mokesčių lengvatas. Priklausomai nuo jūsų asmeninių pajamų ir profesinės padėties, nuotolinio mokymosi išlaidas galėsite atskaityti kaip iš mokesčių atskaitytinas su pajamomis susijusias išlaidas arba specialiąsias išlaidas ir tokiu būdu jas iš dalies kompensuoti. Norėdami gauti pagrįstų patarimų, susisiekite su mokesčių konsultantu arba atsakingu mokesčių biuru.

Nuolaida absolventams

WINGS absolventams mokama 10% nuolaidos semestrui arba kursų mokesčiams už visus internetinius ir nuotolinio mokymo kursus bei tęstinį mokymąsi.

Vokietijos stipendija nuotolinių studijų studentams

Vokietijos stipendija skiriama nepriklausomai nuo pajamų, pvz., Be „BAföG“ paramos. Universitetas, kuriame studijuoja studentas, nusprendžia dėl apdovanojimo, kuriame atsižvelgiama ne tik į gerus pažymius, bet ir į socialinius įsipareigojimus, ypatingus asmeninius laimėjimus ir socialinę bei šeimos situaciją. Būdami WINGS nuotolinio mokymosi studentai, galite kreiptis dėl Vokietijos Wismaro taikomųjų mokslų universiteto stipendijos. Daugiau informacijos galite rasti mūsų puslapyje Vokietijos stipendija.

Finansavimas darbdavio lėšomis

Daugelis kompanijų remia tolesnį savo darbuotojų mokymą suteikdamos atostogas arba suteikdamos finansinę paramą. Pagal individualius susitarimus yra galimybė integruoti savo kvalifikacijos tikslą į personalo tobulinimo koncepciją. Be to, Bundesvero nariams yra įmanoma finansuoti iš BFD.

Tolesnis finansavimas ir finansavimo galimybės

Sužinokite daugiau apie tai nuotolinių studijų finansavimo vadove, kuriame yra šis turinys:

 • Sutaupykite mokesčių mokantis nuotoliniu būdu (specialios išlaidos, reklamos išlaidos)
 • Tarpvalstybinės stipendijos („BAföG“, priemoka už mokslą, švietimo paskola, stipendijos)
 • Šaliai būdingos subsidijos (švietimo patikrinimas, kvalifikacijos patikrinimas, tolesnio mokymo patikrinimas)
 • Parama laikiniesiems kariams
 • Asmeninės studijų konsultacijos
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs ... Skaityti daugiau

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs are offered in the fields of economy, technology, and design through which you can gain a higher public education degree such as a Bachelor’s, Diploma, or Masters. WINGS was built upon this and was set up in 2004. The primary tasks are to develop, organize, and market part-time and further educational programs under the academic expertise of Wismar University. Skaityti mažiau
Vismaras , Bankokas , Berlynas , Kopenhaga , Barselona + 4 Daugiau Mažiau