Tarptautinė gyvūnų gerovė, etika ir teisė (magistrantūros studijų programos, magistro studijų programos studijos, internetinis mokymas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Bendras šio nuotolinio mokymosi internetu tikslas yra suteikti žinių ir supratimo apie gyvūnų gerovės mokslą, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniams klausimams, kylantiems iš visų rūšių gyvūnų naudojimo.

Programa yra tiek Tarptautinės gyvūnų gerovės mokyklos Jeanne Marchig (Royal Veterinarijos studijų mokyklos) ir Škotijos kaimo kolegijos (SRUC) mokslininkai ir mokytojai, tiek daug svečių paskaitų iš viso pasaulio.

Programa siūlo kursus įvairiose srityse, įskaitant:

 • istorija, kultūra ir gyvūnų gerovės koncepcijos
 • gyvūnų elgesys
 • gyvūnų gerovės įvertinimas
 • gyvūnų etika
 • rekomendacijos ir politika
 • teisės aktai, reguliavimas ir vykdymas
 • mokslo komunikacija
 • taikytina gyvūnų gerovė - produkcija, palydovas ir laukiniai laukiniai gyvūnai

Ši programa yra susijusi su universiteto Global Health Academy. cows

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Naudojamas internetinių mokymosi metodų mišinys, pvz., Diskusijų forumai, podcast'ai ir "live tutorials". Programa yra modulinė, leidžianti mums pasiūlyti lankstų studentų orientuotą požiūrį į studijų kursų pasirinkimą.

Studentai gali pasirinkti studijuoti į pažymėjimą, diplomą ar magistro laipsnį.

Studentai gali užtrukti iki 6 metų, kad galėtų baigti visą magistrantūros studijų programą, taip pat yra galimybė baigti tarptautinį gyvūnų gerovės, etikos ir teisės magistro laipsnį arba diplomą.

1 metai: pažymėjimas

Jums reikės dviejų privalomų kursų - Tarptautinės gyvūnų gerovės mokslo ir gyvūnų etikos, politikos ir teisės - ir papildomo kurso.

2 metai: diplomas

Galite pasirinkti iki 60 kreditų pasirinktinių kursų, kurie apima:

 • Gamyba Gyvūnų gerovė
 • Kačių ir šunų gerovė
 • Palikuonių ir laisvųjų laukinių gyvūnų gerovė
 • Tyrimų, bandymų ir švietimo gyvūnai
 • Klinikinis gyvūnų elgesys
 • Arklių elgesys ir gerovė
 • Equity Science
 • Antrozoologija

3 metai: meistrai

Jūs baigiate disertaciją 10 000-15 000 žodžių, kurie gali būti mokslinių tyrimų projektas arba išplėstas sisteminis literatūros apžvalga tema "Gyvūnų gerovės mokslų, etikos ar teisės".

Antrosios pakopos išsilavinimas

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai. Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Karjeros galimybės

Absolventai gali pasinaudoti savo kvalifikacija, siekdami pagerinti savo karjeros perspektyvas akademinėse bendruomenėse, mokslinių tyrimų, vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų bei konsultacijų.

Patekimo reikalavimai

UK 2: 1 diplomas, arba jo tarptautinis ekvivalentas, gyvūnų mokslų, biologijos, psichologijos, zoologijos ar veterinarijos mokslų srityje.

Mes taip pat galime apsvarstyti jūsų prašymą, jei turite socialinių mokslų, etikos ar teisės akto laipsnį, arba jei esate patyrusi veterinarijos slaugytoja; prašome susisiekti su mumis, kad galėtumėte patikrinti prieš pateikdami paraišką.

Jei turite atitinkamą darbo patirtį ir bakalauro laipsnį kitoje nei mokslo, teisės, etikos ar socialinių mokslų srityje, mes taip pat galime apsvarstyti jūsų paraišką. Prašome susisiekti su mumis, kad galėtumėte patikrinti prieš pateikdami paraišką. Galite būti priskirti prie sertifikato lygio arba magistrantūros profesinio tobulėjimo tik pirmajame etape.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip dveji su puse metų. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau