Taikomosios išsaugojimo genetika su laukinės faunos nusikalstamumu (magistrantūros studijų programa, "Pg Dip", "Pg Cert", "PG Prof Dev" - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Konservavimo mokslo srityje vis dažniau pripažįstama genetinių duomenų vertė, siekiant paremti valdymo sprendimus, tačiau mokslininkams ir vadovams, turintiems įgūdžių ir žinių, kad gyventojų genetinė teorija būtų taikoma išsaugojimo praktikai, trūksta. Šioje srityje laukinės gamtos ekspertizė yra įdomi nauja sritis, kuri pritraukia vis daugiau dėmesio kovoje su neteisėta prekyba laukiniais gyvūnais.

PPD / Cert / Dip / MSc Taikomosios išsaugojimo genetikos su Wildlife Forensic siekiama teikti teorinio ir praktinio mokymo mišinys taikant genetinius duomenis laukinių gyvūnų valdymo ir išsaugojimo teisėsaugos. Programa apims visus svarbiausius aspektus - nuo gyventojų genetinės teorijos, duomenų analizės iki mokslinės išvados aiškinimo ir perdavimo prie valdymo, politikos ir baudžiamojo tyrimo.

Studentai turės pasirinkimą specializuotis taikomoje išsaugojimo genetikoje arba laukinės gamtos ekspertizės srityje, nes abi galimybės suteikia perduodamus mokslo įgūdžius, susijusius su žinių įgijimu ir taikymu, problemų sprendimu, moksline komunikacija ir sprendimų priėmimu. Bendras programos tikslas - aprūpinti dabartinius ir būsimus laukinės gamtos specialistus žiniomis, įgūdžiais ir pasauliniais tinklais, kad būtų galima spręsti šiuolaikinius išsaugojimo valdymo ir teisėsaugos problemų klausimus.

Programa suprojektuota kaip institucinis Edinburgo universiteto ir SASA (mokslo ir konsultavimo Škotijos žemės ūkiui) bendradarbiavimas, vyriausybės įrenginys, kuriame yra Jungtinės Karalystės laukinės gamtos DNR ekspertizės laboratorija. Studentai turės unikalią galimybę mokytis iš tarptautiniu mastu pripažintų specialistų taikant genetinę analizę į išsaugojimo valdymą ir laukinės gamtos ekspertizę.

Be to, individualūs kursai užsiims daugybe vietinių ir tarptautinių organizacijų, turinčių konkrečių žinių šiuo klausimu, išorės dėstytojai. Kursų medžiaga bus pagrįsta faktiniais laukinės gamtos valdymo projektų pavyzdžiais ir teismo ekspertizės bylomis.

Tinkami dalyviai yra laukinės gamtos specialistai, norintys sužinoti, kaip DNR analizė gali būti taikoma išsaugojimo valdymui, nuo nelaisvių veisimo programų iki pakartotinių introdukcijų ir natūralaus gyventojų valdymo.

Programa taip pat bus tinkama tiems, kurie dirba laukinės gamtosaugos teisėsaugos ar laukinės gamtos politikos sektoriuose, kurie nori suvokti, kaip dabar remiamasi genetiniais duomenimis, siekiant informuoti apie išsaugojimo sprendimus, prekybos reguliavimą ir nusikaltimų tyrimus.

Programa, kaip išsamus įvadas į išsaugojimo genetiką ir laukinės gamtos ekspertizę, taip pat suteiks vertingą žingsnį studentams, siekiantiems tobulinti mokslinę karjerą šiose srityse.

Mokymasis internetu

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programa buvo sukurta siekiant naudoti įvairias vertinimo priemones, tiek formuojančią, tiek apibendrinančią, turint keletą grįžtamojo ryšio galimybių visoje programoje.

Suminis vertinimas ir atsiliepimai buvo sukurti, kad padėtų studentams parengti pagrindinius įgūdžius, susijusius su mokymosi rezultatais, ir susieti su praktinėmis taikomosiomis priemonėmis, tokiomis kaip ataskaita ir rašto paraiška.

Formalus vertinimas (pvz., MCQ ir diskusijų grupės) bus įtrauktas į kiekvieną kursą, kad būtų galima pateikti atsiliepimus prieš vertinimo terminus.

Galimybės bus teikiamos formuojant atsiliepimus apie vertinimo projektus.

Programos struktūra

Programa susideda iš 180 kreditų, suskirstytų į aštuonius dėstomus kursus (6 pagrindiniai ir 2 pasirenkamuosius iš 4), taip pat magistro disertaciją.

Jis skirtas ne visą darbo dieną dirbti tris metus (20 valandų per savaitę), jei reikia, kursą baigti iki šešerių metų.

Studentai gali išeiti iš programos, užbaigus 60 kreditų (pažymėjimas) arba po 120 kreditų (diplomas) ir kursai taip pat bus siūlomi kaip savarankiški antrosios pakopos studijų pakopos (PPD) galimybės.

Programos darbuotojai aktyviai dirba taikomųjų išsaugojimo mokslų srityje kartu su savo akademinėmis pareigybėmis ir įtraukia IUCN SSC išsaugojimo genetikos specialistų grupės, laukinių gyvūnų teismo ekspertizės draugijos ir Jungtinių Tautų, JAV ir Jungtinių Karalystės laukinių gyvūnų teismo ekspertų grupių narius.

Programos direktorius: Dr Rob Ogden (Edinburgo universitetas) ir programos direktoriaus pavaduotojas: dr. Lucy Webster (SASA).

Antrosios pakopos išsilavinimas

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai.

Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Mokymosi rezultatai

Be to, kad įgytumėte faktinių žinių apie tiesioginį dalyką, programos dalyvavimas yra skirtas pasiekti pagrindinių mokymosi rezultatų seriją:

- Žinios ir supratimas

Studentas sugebės įrodyti kritinį supratimą apie praktinius ir etinius klausimus, susijusius su išsaugojimo genetikos ir laukinės gamtos ekspertizės taikymu.

- Praktika: taikomosios žinios, įgūdžiai ir supratimas

Studentas sugebės įrodyti, kaip planuoti, pritaikyti ir interpretuoti atitinkamų mokslinių tyrimų ir teismo medicinos metodų rezultatus.

- Bendrieji kognityviniai gebėjimai

Studentas galės analizuoti sudėtingus klausimus ir rasti sprendimus, net jei nėra išsamios ar nuoseklios informacijos.

- Ryšiai, IRT, skaičiavimo įgūdžiai

Studentas gebės atitinkamoms mokslinėms koncepcijoms ir rezultatams, naudodamas tinkamus metodus, bendrauti su įvairiomis žinių ir kompetencijos auditorijomis.

- Autonomija, atskaitomybė ir bendradarbiavimas su kitais

Studentas gebės valdyti sudėtingus laukinės gamtos išsaugojimo ir teisėsaugos klausimus ir pateikti arba prisidėti prie informuotų sprendimų, kuriais būtų sprendžiami dabartiniai šios srities uždaviniai.

Karjeros galimybės

Ši taikomoji programa turėtų suteikti studentams žinias, įgūdžius ir pasaulinius tinklus, reikalingus DNR analizei naudoti kaip laukinės gamtos išsaugojimo priemonę. Būdama vienos iš pirmaujančių pasaulio universitetų magistro laipsniu, ji bus pripažinta vertinga ir sunkiai uždirbta kvalifikacija, įrodančia tiek mokslinę prasmę, tiek gebėjimą ištirti išsaugojimo valdymo praktiką.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas biologiniuose, biocheminiuose, teismo medicinos ar veterinarijos moksluose arba susijusioje mokslo disciplinoje.

Mes taip pat galime apsvarstyti jūsų paraišką, jei turite bent trejų metų darbo patirtį susijusiose mokslo srityse, pavyzdžiui, molekulinės biologijos tyrimų / ekspertizės laboratorijų. Galite būti įtraukti į sertifikato lygį tik pirmojoje instancijoje. Prašome susisiekti su programos komanda, kad galėtumėte patikrinti prieš pradėdami teikti paraišką.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
  • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau