Taikomosios ekonomikos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslų magistras, taikomoji ekonomika, MSAE (prisijungęs)

Laipsnio reikalavimai: 30 kreditų valandos

Verslo ir politikos sprendimai yra susiję su pokyčiais. Norint valdyti ir tobulinti pokyčius, reikia žinių pagrindų pagrindiniame verslo ir politikos sprendimų priėmimo procese, įgūdžių, skirtų analizuoti pokyčius, ir gebėjimo efektyviai naudoti žinias ir priemones nepriklausomai nuo pokyčių dydžio.

Ar ieškote studijų pakopos, kuri ruošia jums taikyti teorines ir empirines priemones verslo ir politikos problemoms spręsti?

Taikomosios ekonomikos magistrantūros programa (MSAE) suteikia studentams įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų teoriškai reikšmingai empirinei finansų rinkų, pramonės organizacijos, vyriausybės reguliavimo, tarptautinės prekybos, sveikatos priežiūros, ekonominio vystymosi ir vartotojų pasirinkimo analizei atlikti. . Mūsų studentai išmoksta įvertinti verslo sprendimus ir politikos programas bei paaiškinti įvairių įvykių eigą ir jų įtaką ekonomikai verslo ar politikos kontekste.

Ar norite gerai valdyti sparčius pokyčius?

Norėdami valdyti pokyčius, pirmiausia nustatome tai, kas nepasikeitė. Ekonomikos teorijos kursai suteikia pagrindą verslo ir politinių sprendimų struktūrai ir bendriems modeliams. Šis fondas padeda išdėstyti naujus įvykius to, ką jau žinome, kontekste ir pamatyti, kas iš esmės išliko nepakitusi kiekvienoje situacijoje. Tada mes kreipiame dėmesį į pokyčius lemiančias aplinkybes ir priežastis.

Empiriniai ekonomikos kursai moko kiekybiškai įvertinti santykius ir įvertinti santykinę ekonominės aplinkos pokyčių svarbą, tokiu būdu geriau suprantant, kas iš esmės pasikeitė. Trečias žingsnis yra žinių perdavimas įvairiose srityse, kad vienos srities patirtis galėtų būti panaudota analizuojant anksčiau nepastebėtas grėsmes ir galimybes.

Pasirenkamieji kursai suteikia žinių atskirose ekonomikos srityse ir pagerina jūsų sugebėjimą perduoti savo žinias ir problemų sprendimo įgūdžius įvairiose turinio srityse. Mokydamiesi perduoti savo žinias įvairiose turinio srityse, atpažįstate naujų problemų ypatybes, greitai prisitaikote prie naujų aplinkybių ir užpuolate problemas, kylančias iš kitų sričių.

Kodėl verta sutelkti verslo ir politikos analizę?

Neturint svarių teorinių pagrindų, padedančių suprasti ekonominių sprendimų struktūrą, kiekviena problema ar galimybė atrodo visiškai nauja ir unikali. Kodėl išradus analizės ratą kaskart, kai kas nors pasikeičia?

Manome, kad didelius pokyčius politikoje ir verslo aplinkoje galima išanalizuoti atidžiai taikant ekonomines sąvokas, kurios jau yra gerai suprantamos. Labai mažai kas atsitiks, yra tikrai nauja. Pagrindinė ekonomikos struktūra išlieka stabili, tačiau ją dažnai užgožia nuolat kintančios aplinkybės.

MSAE padeda pritaikyti nusistovėjusias koncepcijas naujoms aplinkybėms, kad galėtumėte išvengti spąstų, būdingų kiekvienai grėsmei ir galimybei traktuoti kaip unikalią, o ne kaip variantus mūsų jau matytoje temoje.

Kodėl analitika grindžiama ekonomikos teorija?

Mūsų absolventai yra pasirengę kurti patikimus ekonometrinius modelius, naudoti geriausius turimus programinės įrangos paketus, kad juos įvertintų ir rezultatus interpretuotų taip, kad padėtų priimti verslo ir politikos sprendimus.

Manome, kad šiuo metu madingas pasitikėjimas duomenų gavyba ir klaidinimu be patikimų teorinių pagrindų, leidžiančių teisingai ir nuosekliai ir sistemingai interpretuoti rezultatus, yra verslo ir politikos sprendimų priėmimo proceso silpnybė.

Kur baigia absolventus?

Absolventai galės konkuruoti dėl darbo pelno siekiančiuose ir ne pelno siekiančiuose privačiuose sektoriuose bei federalinėse, valstybinėse ir vietinėse agentūrose.

Kokie yra pagrindiniai programos struktūros ir įgyvendinimo privalumai?

Geografinis lankstumas

 • Visiškai internetinė programa
 • Nereikalaujama jokių lankytojų apsilankymų

Suplanuokite lankstumą

 • Kursai yra visiškai asinchroniniai, leidžiantys studentams baigti savo darbą pagal savo tvarkaraštį
 • 2 metų (5 semestro) programa su pavasario ar rudens pradžia
 • Paimkite 2 kursus / semestrą, kad tilptumėte užimtas tvarkaraštis

Stipri mokslininkai

 • Kursai, suprojektuoti ir pristatyti patyrusių Gruzijos Pietų profesorių, turinčių kvalifikaciją mokyti internete
 • Dalyvavimas simuliacijose, diskusijose ir multimedijos pristatymuose
 • Taikomosios ekonominės analizės mokymas naudojant realius duomenis
 • AACSB akredituotas

Sudėtingi įgaliojimai

 • Taikomosios ekonomikos magistras atitinka regioninį akreditavimą
 • Sklandus perėjimas nuo sertifikato į MSAE

MSAE padeda jums sukurti atsakymus į verslo ir politikos klausimus.

 • Kodėl namų ūkiai netikėtai reagavo į politikos pokyčius?
 • Kaip jūsų įmonė turėtų reaguoti į vyriausybės reguliavimo pokyčius?
 • Kaip sukurti veiksmingą politiką ir priimti vadybinį sprendimą, kad būtų sumažintos nenumatytos pasekmės?
 • Kaip interpretuoti empirinių tyrimų rezultatus?
 • Kaip mes modeliuojame konkurentų elgesį, kad rastume pelningesnę strategiją?
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Skaityti daugiau

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Skaityti mažiau
Statesboro , Savana , Hinesvilis + 2 Daugiau Mažiau