Nuo politinio netikrumo iki finansų ir įdarbinimo poreikių, ekonomika yra neatsiejama kasdienio sprendimų priėmimo dalis. Vonios universitetas pripažįsta šio dalyko svarbą, internetinė magistrantūros taikomoji ekonomika su bankininkyste ir finansinėmis rinkomis nuves jus už mokslinių darbų ir į tikrąjį pasaulį, suteikdama jums įžvalgų, kurias galite įgyvendinti nuo pirmos dienos. Pirmasis universitetas Jungtinėje Karalystėje, siūlanti internetinį magistro laipsnį taikomojoje ekonomikoje ir pabrėždamas praktiką per teoriją, suteikia laiko spaudžiamiems specialistams galimybę toliau siekti karjeros ekonomikos, bankininkystės ir finansų srityse.


Sužinokite iš pirmaujančių pramonės šakų

Ekonomikos interneto magistro laipsnį valdo Ekonomikos katedra, visame pasaulyje pripažinta už savo ekonomikos teorijos, ekonometrijos ir finansų tyrimus. Kursą veda aktyvūs, publikuojami mokslininkai, turintys ilgametę patirtį ekonomikoje, kurie mokys, rems ir įkvėps jus per savo studijas.

Jūs išmoksite analizuoti, interpretuoti ir kritiškai vertinti ekonominius duomenis ir mokslinius tyrimus, kaip naudoti mikro ir makroekonomiką strateginiams sprendimams priimti. Per 100% internetinį kursą sužinosite, kaip pritaikyti šiuos principus, kuriuos išmokote realaus pasaulio ekonomikos ir politikos klausimams, ir net savo mokslinių tyrimų projektams.

Sužinoti daugiau

Padidinkite savo karjeros perspektyvas

Bato universitete didžiausias dėmesys skiriamas jūsų įsidarbinimui. Mūsų kursas skleidžia šiuolaikines idėjas ir unikalius atvejų tyrimus, suteikdamas jums visas teorines žinias, praktinę patirtį ir pasitikėjimą ilgą laiką

Sužinoti daugiau

Interaktyvus mokymasis internetu

Šis 100% internetinis kursas suteikia jums tą patį patrauklų ir įkvepiantį mokymą, kaip ir universiteto kursą, bet suteikia profesionalams lankstumo pritaikyti savo mokymąsi savo gyvenimo būdo ir karjeros srityse.

Jūs išmoksite per įdomią vaizdo medžiagą ir realaus gyvenimo atvejo studijas, taip pat naudos iš tiesioginio ir reguliaraus bendravimo su kitais studentais ir dėstytojais. "Online MSc Applied Economics" (bankų ir finansų rinkų) yra praeitis pažangiausius mokslinius tyrimus ir ieškomą karjeros, tiems, su darbu ir gyvenimo būdo įsipareigojimus.

Sužinoti daugiau

Patekimo reikalavimai

  • Paprastai turėtumėte turėti pirmos ar antros klasės bakalauro diplomą ar tarptautinį ekvivalentą. Plius A lygio matematika (arba bent vienas išlaikytas matematikos vienetas laipsnio lygiu)
  • Tarptautiniai studentai: pareiškėjai turi turėti IELTS 6,5 balų, ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje grupėje.

Ekonomika realaus pasaulio su Bath universiteto

Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Bath Online

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Bath Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 15, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
3 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date