Taikomosios ekonomikos magistro laipsnis (bankininkystės ir finansų rinkose)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nuo politinio netikrumo iki finansų ir įdarbinimo poreikių, ekonomika yra neatsiejama kasdienio sprendimų priėmimo dalis. Vonios universitetas pripažįsta šio dalyko svarbą, internetinė magistrantūros taikomoji ekonomika su bankininkyste ir finansinėmis rinkomis nuves jus už mokslinių darbų ir į tikrąjį pasaulį, suteikdama jums įžvalgų, kurias galite įgyvendinti nuo pirmos dienos. Pirmasis universitetas Jungtinėje Karalystėje, siūlanti internetinį magistro laipsnį taikomojoje ekonomikoje ir pabrėždamas praktiką per teoriją, suteikia laiko spaudžiamiems specialistams galimybę toliau siekti karjeros ekonomikos, bankininkystės ir finansų srityse.


Sužinokite iš pirmaujančių pramonės šakų

Ekonomikos interneto magistro laipsnį valdo Ekonomikos katedra, visame pasaulyje pripažinta už savo ekonomikos teorijos, ekonometrijos ir finansų tyrimus. Kursą veda aktyvūs, publikuojami mokslininkai, turintys ilgametę patirtį ekonomikoje, kurie mokys, rems ir įkvėps jus per savo studijas.

Jūs išmoksite analizuoti, interpretuoti ir kritiškai vertinti ekonominius duomenis ir mokslinius tyrimus, kaip naudoti mikro ir makroekonomiką strateginiams sprendimams priimti. Per 100% internetinį kursą sužinosite, kaip pritaikyti šiuos principus, kuriuos išmokote realaus pasaulio ekonomikos ir politikos klausimams, ir net savo mokslinių tyrimų projektams.

Sužinoti daugiau

Padidinkite savo karjeros perspektyvas

Vonios universitete daugiausia dėmesio skiriama jūsų įsidarbinimo galimybėms. Mūsų kursas kupinas šiuolaikinių idėjų ir unikalių atvejų tyrimų, suteikiantis ilgą laiką visas teorines žinias, praktinę patirtį ir pasitikėjimą savimi.

Interaktyvus mokymasis internetu

Šis 100% internetinis kursas suteikia jums tą patį patrauklų ir įkvepiantį mokymą, kaip ir universiteto kursą, bet suteikia profesionalams lankstumo pritaikyti savo mokymąsi savo gyvenimo būdo ir karjeros srityse.

Jūs išmoksite per įdomią vaizdo medžiagą ir realaus gyvenimo atvejo studijas, taip pat naudos iš tiesioginio ir reguliaraus bendravimo su kitais studentais ir dėstytojais. "Online MSc Applied Economics" (bankų ir finansų rinkų) yra praeitis pažangiausius mokslinius tyrimus ir ieškomą karjeros, tiems, su darbu ir gyvenimo būdo įsipareigojimus.

Sužinokite daugiau

Patekimo reikalavimai

  • Paprastai turėtumėte turėti pirmos ar antros klasės bakalauro diplomą ar tarptautinį ekvivalentą. Plius A lygio matematika (arba bent vienas išlaikytas matematikos vienetas laipsnio lygiu)
  • Tarptautiniai studentai: Kandidatai privalo turėti 6,5 IELTS balo su ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje juostoje.

Ekonomika realaus pasaulio su Bath universiteto

Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Skaityti daugiau

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Skaityti mažiau