Informacinių technologijų karjera sparčiai auga, ir jūs nenorite praleisti progos užsidirbti internetinių kompiuterinių informacinių sistemų - tinklų laipsnio iš Bryan University . Su Bryan University informacinių technologijų laipsnio partneriu galite išmokti tai, ko reikia žinoti norint tobulėti profesionaliai ir sukurti tvirtą būsimos IT karjeros mokymo pagrindą.

Universiteto universiteto ar internetinis Taikomųjų mokslų srities asocijuotasis kompiuterinių informacinių sistemų tinklas iš Bryan University suteiks platų įgūdžių spektrą, kurio jums prireiks norint sėkmingai pasisekti. Turėdami IT kursus, pradedant tinklo scenarijais ir baigiant informacinių technologijų valdymu, būsite pasirengę rasti jums tinkamiausią kelią ir įgyti teisę dirbti. Mūsų instruktoriai turi tiesioginės patirties ir siūlo vertingų įžvalgų bei praktinių strategijų, skirtų padėti jums pasisekti.

Bryan University jums nereikia praleisti ketverių metų, norint gauti IT laipsnį. Jūs išmoksite tai, ką turite žinoti, kad patektumėte į darbo jėgą ir augtumėte karjeroje.

Programos akcentai

  • 70 savaičių; 7 ketvirčiai ilgio
  • IT 150 - „Microsoft Server“ administravimas
  • CN 211 - tinklo sauga
  • CN 270 - „Microsoft“ programų infrastruktūra

Ateitis, kurios laukiu

Nesvarbu, ar norite būti didelės korporacijos tinklo specialistu, ar ne pelno siekiančios organizacijos duomenų bazės tvarkytoju, Bryan University Taikomųjų mokslų daktaro laipsnis kompiuterinių informacinių sistemų tinkle gali paruošti jus šviesiai ateičiai informacinių technologijų srityje. .

„ Bryan University patirtis išsiskyrė iš tradicinių mokymo metodų ir mokymų. Dėstytojų dėmesys ir kantrybė yra nedalomi. “ Ryanas Baylessas, Kompiuterių informacinių sistemų tinklas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Bryan University »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 25, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
70 savaites
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Bryan University - Information Technology

Bryan University - Hear What Our Students Say

Complete your degree 100% Online at Bryan University