Jums nereikia pateikti TOEFL egzamino rezultatų, kad galėtumėte kreiptis į Universitetą ir būti priimtas.

Apžvalga

„CalSouthern“ taikomųjų mokslų bakalauras skirtas tiems, kurie sukaupė koledžo kursus, tačiau dėl gyvenimo sąlygų niekada nebaigė savo laipsnio. Programa yra sudaryta taip, kad maksimaliai padidintų jūsų pervedimų kreditų vertę, nesvarbu, ar jie buvo uždirbti kitame universitete, ar per programas, kurios siūlo kolegijos kreditą profesiniam ar kariniam mokymui ir patirčiai, pavyzdžiui, CLEP, DSST / DANTES arba ACE CREDIT. Perkėlime gali būti priimta iki 90 kreditų, kurie padės jums baigti savo laipsnį.

Taikomųjų mokslų bakalauras, reikalingas pagrindiniams kursams, suteikia gerai apvalią verslo mokymo programą. Studentai gali remtis šiuo pagrindu pasirenkant pasirenkamuosius kursus, kuriuose studijos sutelkiamos tokiose srityse kaip valdymas, apskaita, žmogiškieji ištekliai, vadovavimas, rinkodara ar tarptautinis verslas. Jūs sužinosite iš specialių pedagogų, kurie taip pat yra patyrę verslo specialistai. Jie dirbs su jumis vienas su vienu, kad padėtų jums taikyti tai, ką išmoko išspręsti realaus pasaulio problemas, naudodamiesi savo kursinių darbų ir gyvenimo patirtimi.

Programos trukmė

4 metai (visą darbo dieną)

Su maksimaliais pervedimo kreditais ir tuo pačiu metu vykdant kursus, besimokantieji gali užbaigti studijų programą tik 10 mėnesių. Arba besimokantieji gali pereiti prie laisvalaikio tempo ir užbaigti per šešerius ar daugiau metų.

Rezultatai

Taikomųjų mokslų bakalauro programos studijų programos rezultatai yra:

Rašytinis pranešimas

Pademonstruokite gebėjimą bendrauti su kitais naudodami rašytinę komunikaciją, leidžiančią įtikinamai pristatyti ir panaudoti technologijas, kad pagerintumėte ryšius.

Žodinis bendravimas

Pademonstruoti kompetenciją tinkamai panaudoti žodinius bendravimo įgūdžius, atsižvelgiant į komunikato tikslą ir kontekstą.

Kritinis mąstymas

Naudokite kritinio mąstymo ir motyvavimo įgūdžius, kad suprastumėte kūrybinių problemų sprendimo būdus ir informacines sistemas bei technologijas, siekiant paremti organizacinius tikslus.

Kultūrinis ir socialinis supratimas

Pripažinkite įvairovės svarbą ir supraskite vietos ir pasaulinį informacinių technologijų poveikį asmenims, organizacijoms ir visuomenei.

Informacijos raštingumas

Parodykite verslo kompetencijų, informacinių technologijų kompetencijų ir projektų valdymo kompetencijų, reikalingų organizacijos sėkmei, taikymą.

Asmeninis tobulėjimas

Taikykite pagrindines kompetencijas, įgytas absolvento pasirinktoje koncentracijoje, kad taptų sėkmingu profesionalu, susijusiu su asmeniniais ir profesiniais tikslais.

Kiekybinis motyvavimas

Parodykite analitinę mintį ir pagrįstą sprendimą naudojant matematinius argumentus ir matematinių modelių bei formulių interpretaciją.

Mokslinis argumentavimas

Panaudoti informuotas analizes ir kitas pažinimo sprendimų priėmimo priemones, kad socialiai atsakingi, su situacija susiję sprendimai būtų priimami.

Etiniai, teisiniai ir profesiniai klausimai

Parodykite asmeninę ir profesinę etinę ir teisinę atsakomybę taikant geriausią praktiką ir standartus, kad būtų laikomasi teisinių ir reguliavimo standartų visuose valdymo ir organizaciniuose sprendimuose.

Kursai

Žemiau rasite internetinius kursus, kuriuos sudaro „CalSouthern“ taikomųjų mokslų bakalauras. Pagrindiniai kursai suteikia gerai apvalią verslo mokymo programą. Be to, besimokantieji gali rinktis pasirenkamuosius kursus, kad galėtų sutelkti savo studijas tokiose srityse kaip valdymas, apskaita, žmogiškieji ištekliai, vadovavimas, rinkodara ir tarptautinis verslas.Būtini pagrindiniai kursai

 • UNIV 2000 universiteto sėkmė internete - 3 kreditai
 • BUS 2300 Įvadas į verslą - 3 kreditai
 • ENT 2100 Verslumas - 3 kreditai
 • LDR 2100 lyderystės pagrindai - 3 kreditai
 • BUS 2414 verslo komunikacijos - 3 kreditai
 • LDR 2400 projektų valdymo pagrindai ir vadovavimas - 3 kreditai
 • MKT 2400 rinkodaros pagrindai - 3 kreditai
 • BŽŪP 2404 BAS Capstone - 3 kreditai
Pasirinktiniai kursai

Pasirenkamieji kursai gali būti pasirinkti iš bet kurios bakalauro programos. Koncentracija į konkrečią teminę sritį reikalauja 15 semestro kreditų pasirinktiniuose kursuose konkrečioje studijų srityje.

Pradžia

Pradedant taikyti taikomųjų mokslų bakalaurą yra greitas ir paprastas procesas. Egzaminų egzaminų nėra, o kursai prasideda kas mėnesį per metus; galite pradėti savo programą, kai tik bus leista vykdyti tvarkaraštį. Tiesiog atlikite šiuos keturis veiksmus:

 • Užpildykite registracijos programą
 • Užpildykite ir pasirašykite patvirtinimo formą, patvirtinančią jūsų vidurinės mokyklos baigimą
 • Mokėkite 75 USD paraišką
 • Priėmus sutikimą pasirašykite pasirašymo sutartį

Kai bus gauta pasirašyta pasirašymo sutartis, su jumis susisieks jūsų akademinės pagalbos komanda, įskaitant akademinį patarėją ir studentų sėkmės patarėją. Jie patvirtins pirmosios kurso pradžios datą ir padės jums greitai, bet nuodugniai orientuotis, kuris suteiks jums visą informaciją, reikalingą norint pradėti. Ir jie bus už jus kiekvieną žingsnį, kad užtikrintumėte sėkmingą studijų programos užbaigimą.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 17 daugiau kursų California Southern University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 14, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
425 USD
Mokymas už semestrą Kreditas.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date