Apie programą

Sveikatos vadybos ir sistemų mokslų departamentas sveikatos duomenų analizę vertina kaip visuomenės sveikatos ir medicinos ateities bangą. Sveikatos duomenų analizės magistras yra skirtas išmokyti studentus, kaip jie gali panaudoti duomenis, modelius, analizės metodus ir priemones, kad galėtų išspręsti sveikatos priežiūros pramonės problemas. Mūsų absolventai išmoksta derinti sveikatos priežiūros priemones ir informatiką su pacientų priežiūra ir aptarnavimu, kad susidarytų unikali perspektyva, leidžianti jiems sukurti veiksmingas įgyvendinimo ir įvertinimo procedūras.

Sveikatos duomenų analizės magistras (MSHDA) yra skirtas sveikatos priežiūros pramonėje dirbantiems ar karjeros perėjimo reikalaujantiems specialistams, norintiems suprasti sveikatos priežiūros priemonių ir informatikos sankirtą su paciento priežiūra ir aptarnavimu.

  • Išmokite naudoti duomenų analizės metodus ir priemones, kad išspręstumėte iššūkius, su kuriais susiduria sveikatos priežiūros pramonė
  • Sukurti veiksmingas duomenų įžvalgos įgyvendinimo ir vertinimo procedūras
  • Sužinokite iš pasaulinio lygio fakulteto, turinčio didelę taikomąją patirtį
  • Baigkite savo laipsnį tik per dvejus metus su 15 savaičių trukme

Informacija

Mūsų MSHDA studijų programa yra skirta mokyti studentus visuomenės sveikatos pagrindų, duomenų saugyklos / duomenų bazių kūrimo ir tvarkymo, federalinių kodeksų ir taisyklių dėl PHI laikymosi ir pažangių analizės įgūdžių srityje. MSHDA kursai semiasi iš realaus pasaulio projektų, surinktų iš vietos sveikatos priežiūros pramonės. Sveikatos priežiūros valdymas yra orientuotas į daug informacijos reikalaujančią informaciją. Visi būtini kursai apima duomenų, informacijos, tyrimo metodų ar technologijų naudojimą, daugiausia dėmesio skiriant vertimo procesui: skaičiai -

Studentai gali arba įstoti į mūsų 100% internetinę programą, arba vesti užsiėmimus miesteliu.

MSHDA programos absolventai turės tvirtą pagrindą visuomenės sveikatos principams ir problemoms iš gyventojų sveikatos perspektyvos suvokti, kaip pateikti empirinę duomenų analizę kritiniais klausimais.

Norėdami baigti studijas, studentai turi sėkmingai įvykdyti 41 kreditų valandų programą ir „capstone“ programą: 35 kreditų valandos reikiamo kursinio darbo, 3 kreditų valandos tvoros kursų ir 3 kreditų valandos projekto valdymo per praktiką / stažuotę. Be to, studentai privalo išlaikyti bendrą 3,0 GPA kursinių darbų.

Mokymo programą sudaro keturios pagrindinės dalys:

  1. Visuomenės sveikatos fondai;
  2. Duomenų saugyklų kūrimo principai (ty didžiųjų duomenų kūrimas iš mažai duomenų);
  3. Išplėstinė analizė (ty „Big Data“ analizė, duomenų gavyba),
  4. Programos kompetencijų taikymas sprendžiant realaus pasaulio problemas MSHDA „Capstone“ projekte.

Priėmimo sąlygos

MS programa gali naudotis studentai, baigę duomenų analizės, informatikos, informacinių technologijų, biostatistikos, statistikos, matematikos ar susijusios disciplinos bakalauro laipsnį ir turintys kompetenciją atlikti kolegijos lygio skaičiavimą, statistiką, regresinę analizę, tai patvirtina nuorašai. iš antrosios pakopos institucijų, kuriose dalyvavo pareiškėjas. Ši programa yra prieinama tiek neakivaizdinių ir dieninių studijų studentams; tačiau neakivaizdinių studijų studentas turi žinoti, kad kursai yra siūlomi pakaitomis, paprastai kas dveji metai. Taigi neakivaizdinių studijų studentai turi vykdyti rekomenduojamą kursų seką, nes kursai yra prieinami.

· Kandidatai turi kreiptis internetu, naudodamiesi Centralizuota visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tarnyba (SOPHAS), adresu www.sophas.org, vėliau - Aukštųjų mokyklų priėmimo tarnyba (SIGS) http://louisville.edu/graduate/apply

· Du rekomendaciniai laiškai, parašyti per pastaruosius dvylika mėnesių (pateikta forma http://graduate.louisville.edu)

· Dabartinis gyvenimo aprašymas (CV)

· GRE kiekybinio skyriaus balų pateikimas

· Visi antriniai nuorašai (reikalaujama iš užsienio akreditacijos įvertinimo, jei ne iš akredituotos JAV institucijos)

· Ketinimų pareiškimas (ty bendrieji tyrimų interesai / tikslai)

· Reikalingi HMSS sveikatos lyderystės komiteto priėmimo pokalbiai, kurie yra papildomi jūsų prašymu dėl priėmimo. Interviu suteikia HMSS sveikatos lyderystės komitetui papildomą informacijos ir perspektyvos apie jūsų potencialą tinkamumą University of Louisville šaltinį.

· Jei pagrindinė kandidato kalba nėra anglų, bet kuris iš šių dalykų:
- Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL), kurio minimalus balas yra 90 balų
- Tarptautinė anglų kalbos testų sistema (IELTS), kurios minimalus balas yra 6,5
- Išlaikyti aukštesnio lygio intensyvios anglų kalbos, kaip antrosios kalbos, programą.
- Laipsnis iš akredituotos JAV institucijos (reikalingas laikinas priėmimas įvertinus anglų kalbos kompetenciją)

119896_TiQiatpracticumfair.jpgKompetencijos įrodymas

Kompetencijos klasėje pademonstruojamos praktiškai naudojant realius duomenis ir duomenų analizės metodus, namų darbų užduotis, kursų projektus ir „MSHDA Capstone“ projektą.

Savianalizė programos metu - kiekvienas studentas atliks savęs vertinimo rinkinį, įvertinantį jo analitines kompetencijas, naudojant standartizuotą AHIMA išankstinį testą. Šie vertinimai baigiami programos pradžioje, viduryje ir pabaigoje. Be to, daugelio mokymo programos kursų metu buvo įsivertinta.

Išeinantis interviu - visi abiturientai, baigę internetinį vertinimą, yra apklausiami programos direktoriaus, norėdami nustatyti, kaip sėkmingai programa pagerino studentų kompetenciją, pasiekiant programą.

Absolventų apklausa - visų absolventų bus paprašyta atsakyti į apklausą praėjus trejiems ir penkeriems metams po studijų baigimo. Šios apklausos leis įvertinti, kaip jie suvokia savo kompetenciją programoje, remdamiesi savo darbo patirtimi šioje srityje.

Sveikatos priežiūros duomenų analizės magistrantūros kursas „Capstone“ kursas - kertinis akmuo reikalauja griežto kelių kintamųjų metodų taikymo, tokių kaip regresijos modelio sudarymas ir kitos analizės pavienėms ir kelioms grupėms. Studentai turi pateikti rašytinę išvadų ataskaitą ir išsamiai aprašyti analizę bei metodų pasirinkimą ir analizės prasmę. „Capstone“ kursas yra visų sąvokų, kurių studentai mokosi MSHDA programoje, santrauka ruošiantis CHDA egzaminui.

Akreditacija

Visuomenės sveikatos ir informacijos mokslų mokykla yra akredituota Visuomenės sveikatos švietimo tarybos (CEPH).

University of Louisville yra akredituotas Pietinėje kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijoje (SACSCOC).

Karjera

Remiantis naujausia JAV darbo statistikos biuro ataskaita, prognozuojama, kad nuo 2016 m. Iki 2026 m. Kompiuterių ir informacijos tyrimų srities mokslininkų užimtumas augs 19%, daug greičiau nei visų profesijų vidurkis. Anot BurtchWorks.com, duomenų analizės programų paraiškų skaičius staigiai auga, palyginti su 70 procentų sumažėjusių paraiškų MBA programoms 2018 m.

„Programos absolventai bus pasirengę karjeros, kaip sveikatos priežiūros analizės konsultantai, didžiųjų duomenų mokslininkai, klinikiniai analitikai, analitikos vadybininkai, profesionalios paslaugos, taip pat IT, finansų ir draudimo srityse“.

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 21, 2019
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
539 USD
Įkainis už kredito valandą (prisijungus)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date