„Queens“ universiteto „Charlotte“ sveikatos administravimo magistras siūlo taikomą mokymo programą, pagrįstą visuotine verslo praktika ir principiniu vadovavimu, išverstu į sveikatos priežiūros aplinką. Šis praktinis požiūris plėtoja jūsų verslo patirtį, kritinio mąstymo įgūdžius ir vadovavimo kompetencijas, kad galėtumėte patenkinti sudėtingos sveikatos priežiūros sistemos iššūkius ir pokyčius. Jūsų vadovavimas gali prisidėti prie efektyvesnių organizacijų, sveikesnių bendruomenių ir laimingesnių pacientų.

Akreditavimas ir reitingavimas

„Queens University“ užima 22 vietą pietryčiuose pagal JAV naujienų ir pasaulio ataskaitą .

Internetinę programą galima užbaigti per 24 mėnesius ir idealiai tinka esamiems sveikatos priežiūros specialistams. Kiekvieno kurso pagrindinis dėmesys skiriamas taikomam mokymuisi reiškia, kad jūs galite įgyti įgūdžių, kuriuos išmoksite, ir nedelsdami juos taikyti savo kasdienėse užduotyse, kad galėtumėte iš karto padaryti skirtumą. Išmoksite:

  • Įvertinkite ir patobulinkite esamą politiką ir įgyvendinkite naujus procesus supaprastinant operacijas.
  • Įvertinkite išlaidas ir pateikite sąnaudų taupymo rekomendacijas.
  • Pritaikyti procedūras, atsižvelgiant į valstybės ir federalines sveikatos priežiūros taisykles.
  • Parengti ligoninių ir ambulatorinių centrų strateginius planus.
  • Raskite organizacinį efektyvumą, kad pagerintumėte pacientų priežiūrą ir bendrą sveikatą savo bendruomenėje.

Dabar naršo MHA karjeros perspektyva

2015 m. Medikų metinis atlyginimas sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams buvo 94 500 dolerių, o ekspertai prognozuoja, kad iki 2024 m.
- JAV darbo statistikos biuras

Kodėl studentai pasirenka Queens Online MHA?

Ekspertų fakultetas. „Queens“ internetinės MHA instruktoriai yra patyrę specialistai ir ekspertai sveikatos priežiūros srityje. Jūs gausite realaus pasaulio įžvalgų iš šiandienos geriausių profesionalų.

Kokybė, prieinamą išsilavinimą. „Queens University of Charlotte“ siūlo kokybišką MHA programą už prieinamą kainą, kad galėtumėte pasiekti savo karjeros tikslus.

Įkvepianti misija. Online MHA studentai yra pasirengę ne tik sėkmingai dirbti, bet ir tiksliai gyventi, padedant gerinti pacientų ir bendruomenės sveikatą.

Internetinės MHA sistema grindžiama pagrindinėmis kompetencijomis, kurias apibūdino Amerikos sveikatos priežiūros koledžas (ACHE).

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Queens University of Charlotte Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 16, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas