Sveikatos administravimo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

„Queens“ universiteto „Charlotte“ sveikatos administravimo magistras siūlo taikomą mokymo programą, pagrįstą visuotine verslo praktika ir principiniu vadovavimu, išverstu į sveikatos priežiūros aplinką. Šis praktinis požiūris plėtoja jūsų verslo patirtį, kritinio mąstymo įgūdžius ir vadovavimo kompetencijas, kad galėtumėte patenkinti sudėtingos sveikatos priežiūros sistemos iššūkius ir pokyčius. Jūsų vadovavimas gali prisidėti prie efektyvesnių organizacijų, sveikesnių bendruomenių ir laimingesnių pacientų.

Akreditavimas ir reitingavimas

JAV naujienų ir pasaulio ataskaita rodo, kad Queens University užima 13 vietą pietryčiuose.

Internetinę programą galima baigti per 24 mėnesius ir ji buvo sukurta tiems, kurie turi bent dvejų metų patirtį sveikatos priežiūros srityje. Kiekvieno kurso ypatingas dėmesys taikomam mokymuisi reiškia, kad galite įsisavinti išmoktus įgūdžius ir iškart pritaikyti juos atlikdami kasdienes užduotis, kad galėtumėte iškart pradėti skirtis. Išmoksite:

  • Įvertinkite ir patobulinkite esamą politiką ir įgyvendinkite naujus procesus supaprastinant operacijas.
  • Įvertinkite išlaidas ir pateikite sąnaudų taupymo rekomendacijas.
  • Pritaikyti procedūras, atsižvelgiant į valstybės ir federalines sveikatos priežiūros taisykles.
  • Parengti ligoninių ir ambulatorinių centrų strateginius planus.
  • Raskite organizacinį efektyvumą, kad pagerintumėte pacientų priežiūrą ir bendrą sveikatą savo bendruomenėje.

Dabar naršo MHA karjeros perspektyva

2015 m. Medikų metinis atlyginimas sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams buvo 94 500 dolerių, o ekspertai prognozuoja, kad iki 2024 m.
- JAV darbo statistikos biuras

Kodėl studentai pasirenka Queens Online MHA?

Ekspertų fakultetas. „Queens“ internetinės MHA instruktoriai yra patyrę specialistai ir ekspertai sveikatos priežiūros srityje. Jūs gausite realaus pasaulio įžvalgų iš šiandienos geriausių profesionalų.

Kokybė, prieinamą išsilavinimą. „Queens University of Charlotte“ siūlo kokybišką MHA programą už prieinamą kainą, kad galėtumėte pasiekti savo karjeros tikslus.

Įkvepianti misija. Online MHA studentai yra pasirengę ne tik sėkmingai dirbti, bet ir tiksliai gyventi, padedant gerinti pacientų ir bendruomenės sveikatą.

Internetinės MHA sistema grindžiama pagrindinėmis kompetencijomis, kurias apibūdino Amerikos sveikatos priežiūros koledžas (ACHE).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalize ... Skaityti daugiau

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalized student support, and the same faculty that teach in the campus programs. Skaityti mažiau