Sunkus Menai teologijos - atstumas

University of Nicosia

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Sunkus Menai teologijos - atstumas

University of Nicosia

 • Studijų trukmė (metais) 1,5 metų arba 3 semestrai
 • Tyrimas pavadinimas: diplomą teologijos
 • Pavadinimas Tyrimai Lygis: Sunkus (2 pakopos studijas)
 • Dėstomoji kalba: graikų
 • Procesų Tyrimai: atstumas
 • Minimalūs Kreditai: 36
 • Minimalūs Europos Kreditai (ECTS): 90

programos aprašymas

tikslai

 • Teikti kokybiškas pakopos mokymo dvasininkai ir pasauliečiai teologai, taip pat mokytojams, nes tikybos mokoma pradinio ugdymo, mokslininkų ir absolventų humanitarinių ir socialinių mokslų bei kitų disciplinų absolventų, kurie jos nori pagilinti ir plėtoti savo tarpdisciplininį mokymą šiuolaikinės mokymosi sistemą stačiatikių teologijos.
 • Studijuoti krikščionybės vaidmenį šiuolaikiniame pasaulyje, istorinį ir teologinį pagrindą, iš didžiųjų Bažnyčios tėvų darbus ir stačiatikių santykius su kitomis nominalų ir religijų. Ypatingas dėmesys yra krikščionių švietimo, žiniasklaidos ir būdų, kuriais teoriniai pokyčiai gali pagerinti pedagoginę praktiką.

Per tyrimą:

 • Tyrė biblijos tyrinėjimai, bažnytinei istorijos apskritai ir Kipro, Graikijos, Balkanų, Rusijos ir ypač Patriarchatas Bažnyčios istorijoje domeną, taip pat pedagoginės, ugdymo filosofija, krikščioniškosios švietimo sektoriuje ir multimedijos naudojimas ,
 • Į patristikos ir hagiografinių studijų tyrimas dėl patristikos literatūros ir teologijos srityje, remiantis Didžiųjų Bažnyčios Tėvų ir šventųjų Epiphanius Kipro Neophytos uždaroje darbus.
 • Dėmesys taip pat skiriamas į teologija, siekiant nustatyti, ypač dvasininkai ir pasauliečiai, pastoracinę, katechezėje ir misionierišką darbą Bažnyčios, o peržiūra Šiuolaikinio sociologijos ir etikos, sprendžiant socialines, etines, bioetikos ir ekologinės problemos. Tuo pat metu, moksliniai tyrimai išplečia tyrimą ir apklausti praeities ir šiuolaikinių religininkų srautų, ypatingą dėmesį skiriant islamo ir tarpreliginį dialogą klausimais.
 • Studijavo dogminėje mokymą Stačiatikių Bažnyčios, atsižvelgiant į inter-stačiatikių ir tarp krikščionių dialogą. Tyrinėjo Normalus ir Bažnyčios teisė, tarp Bažnyčios ir valstybės santykiai, susiję su esamos konstitucinės sistemos ir modernios Katastatiki Teisės aktai bažnyčios Kipre ir Graikijoje.

Studijos baigiamos disertacijos, kuri yra gauti magistro teologijos sąlyga. Diplomatinės ir daktaro darbą, nubrėžtos nuo tyrimų centro Teologijos ir kultūra (KETHP) departamento išvadas klausimus.

Teologija ir kultūros tyrimų centras (KETHP)

Teologijos katedros ir kultūros universiteto Nikosijoje mano būklę savo mokslinių tyrimų programą, susiejant su kitomis mokslinių tyrimų centrų, švietimo įstaigų arba ar mokslinių tyrimų veiklą Kipre ir užsienyje.

Mokslinių tyrimų centras teologijos ir kultūros (KETHP) siekiama gaminti ir skatinti mokslinius tyrimus nacionaliniu ir tarptautiniu taikymo sritį, kuri prisidės prie mokslinių ir praktinių poreikių Bažnyčios ir valstybės, taip pat abipusio supratimo ir bendravimo tarp žmonių daugiakultūrėje visuomenėje, pavyzdžiui, Kipras.

KETHP yra pagal aukštą priežiūros šventojo vyskupo Kykkos ir Tillyria p Nikiforos. Kaip dalį šio bendradarbiavimo, studentai turi prieigą prie specializuotos bibliotekos ir kitų jo mokslinių tyrimų programų studijų centras Kiko vienuolynas.

Programa yra siūloma ir kursinių metodas, visiškai arba iš dalies lankymo.

Karjeros perspektyvas

Į antrosios pakopos studijų diplomas (magistro) ir daktaro laipsnis (PhD) apie Gyvenimo teologijos ir kultūros departamento prie Nikosijos universiteto pavadinimai yra pripažinta kompetentingų departamentų Kipro graikų ir Respublikos, ir pratęsti Europos Sąjungos šalių narių.

Todėl savininkai pirmiau Patent:

 • Jie turi galimybę sekti pokyčius mokslinių tyrimų centrų ar akademinės karjeros universitetuose, valstybinių ir privačių, Kipras, Graikija ir apskritai užsienyje.
 • Jie gali būti priimami ir dirbti susijusiose srityse iš Kipro, Graikijos Bažnyčios metropolijos ir kitų cerkvės, ar paskirti atstovai ir patarėjai šių bažnyčių interorthodox, interchurch ir tarpreliginį dialogą.
 • Jie gali būti naudojamas turizmo biurų, kaip vadovus ar specializuotų partneriais, skatinti religijos turizmo Kipre ir Graikijoje
 • Jie taip pat turi galimybę dirbti švietimo ar indoktrinacijos srityje emigrantų omodoxon užsienyje.

Prieiga prie tolesnių tyrimų

Programos absolventai gali būti priimti į trečiosios pakopos studijas (doktorantūrą) Daugiau informacijos apie doktorantūros programos teologijos universiteto Nikosijos jūs galite pamatyti brošiūroje spustelėję šią nuorodą.

mokymosi rezultatų

Sėkmingai baigę studentai programa bus:

 1. Įgyti išsamių žinių apie pagrindinių principų ir istorinių šaknų religijų ir tais klausimais, kurie tuo šiuolaikinės teologinės mokslinių tyrimų ir praktikos širdį.
 2. Jie turi bendrą požiūrį ir supratimą apie krikščionių ir nekrikščionių tikėjimo ir dialogo tarp jų.
 3. Jie supranta, kad religijos ir bažnyčios vaidmuo moralinių, socialinių, kultūrinių ir ekologinių problemų mūsų laikų.
 4. Jie turi galimybę formavimo pedagoginius metodus susijusius su krikščioniškojo auklėjimo tinka kultūriškai įvairi aplinka.
 5. Jie vykdo mokslinių tyrimų ir rašymo diskursus apie teologijos klausimais ir turės galimybę naudotis šaltinių ir kritinės kontempliacija atitinkamos literatūros galimybę.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Graikų
University of Nicosia
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
13,590 EUR
Information
Deadline
Contact school
Locations
Kipras - Nicosia, Nicosia
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Contact school
Pabaigos data Contact school
Dates
Rugs 2019
Kipras - Nicosia, Nicosia
Galutinis paraiškų davimo terminas Contact school
Pabaigos data Contact school