Read the Official Description

Norite praktikuoti prancūzų klases? Reikia pagalbos egzaminų rengimo metu? Ieškote profesionalių dėstytojų, kurie padės jums prancūzų kalbos verslui ar keliauti? Nesvarbu, ar esate studentas, verslininkas ar asmuo, siekiantis geriau suprasti kalbos Preply , "Skype" pamokos iš " Preply .com" yra tikras būdas išmokti prancūzų kalbą ir padaryti greitą pažangą.

Mūsų kompanija yra viena iš geriausių mokymo platformų. Mes siūlome internetinį mokymą su specialiaisiais mokytojais iš viso pasaulio. Tai ne paslaptis, kad gyvas pokalbis su vietiniu prancūzų kalbėtoju yra geriausias būdas padidinti jūsų našumą, tobulinti įgūdžius ir veiksmingai mokytis prancūzų kalbos.

Kodėl taip naudinga? Kiekviena pamoka su kvalifikuotu prancūzų mokytoju vyksta per "Skype". Tai leidžia jums visą savo mokytojo dėmesį ir dalintis mokymosi medžiaga, tarsi esate toje pačioje patalpoje. Prancūzų kalbos kursai internete su pasirinktu mokytoju taip pat bus pritaikyti pagal jūsų poreikius, tikslus ir žinių lygį.

Prancūzų kalbos mokymas niekada nebuvo toks lengvas anksčiau

Ieškodami patikimų prancūzų kalbos mokytojų, turinčių didelę profesinę kvalifikaciją? Su kvalifikuotų ekspertų komanda " Preply .com" žino, kaip "Skype" kuo produktyvesnę atlikti "vienas su vienu" pamokas su dėstytojais. Kaip viena iš pagrindinių mokymo programų, kurios specializuojasi dėstymo srityje, mūsų įmonė suteikia mokiniams visame pasaulyje puikią galimybę išmokti prancūzų kalbą su sertifikuotomis ekspertėmis. Štai ką gauna mūsų dalyviai:

  • Bendradarbiavimas su akredituotais ekspertais (TESOL, TEFL, CELTA ir tt);
  • Prancūzijos pamokos internete pritaikytos pagal jūsų poreikius;
  • Lankstumas: užsirašykite kur tik norite;
  • Patogus tvarkaraštis;
  • Protingos kainos.

Ieškote Prancūzijos mokytojo, turinčio aukštą kvalifikacijos lygį? Mūsų tinklalapyje galite pasirinkti puikią iš didžiosios patvirtintų profilių bazės. Galite būti tikri, kad pageidaujamas dėstytojas turės tvirtą profesinę patirtį ir ypatingą dėmesį skirs tik jūsų mokymosi programai. Tiesiog pasirinkite tinkamiausią pamokų laiką.

Kalbant apie mokesčius už mokslą, prancūzų kalbos mokymas per "Skype" yra ekonomiškiausias būdas gauti kvalifikuotą pagalbą ir pasiimti kalbą. Visi mūsų komandos nariai dirba valandiniu tarifu. Įsitikinkite, kad lengvai susirasite specialistą, kuris atitiks jūsų biudžetą. Taigi, jei norite turėti aukšto lygio prancūzų kalbos gramatiką, tarimą ir žodyną, apsilankykite individualizuotose sesijose, pritaikytose jūsų poreikiams.

Puikiai tinka savo įgūdžius su privataus prancūzų mokytoja

Nejaučiamas, nes negalite sau sugalvoti kalbos garsų? Visada sutinkate studijuodami kartu su kitais moksleiviais? Pasirinkite "Skype" 1-tą-1 sesijas su mokytojais! Pasirinkdami šį mokymosi metodą, jūs išmokysite kalbėti prancūziškai ir išsaugoti nervus, taip pat pinigus, laiką ir pastangas.

Šiandien užsisakykite savo pirmąją pamoką ir pažiūrėkite, kaip praktinė ir ekonomiškai naudinga "Skype" prancūzų kalbos pamokai iš savo namų ar biuro komforto. Norėdami pradėti pokalbį, jums reikia gero interneto ryšio. Atlikite kelis paprastus veiksmus:

  • Rasti ekspertą pagal savo reikalavimus;
  • Užsisakykite pirmas pamokas;
  • Įsigykite pamokų paketą (nuo 5 iki 20 valandų);
  • Suplanuokite kitus seansus per mokytojų kalendorių.

Tūkstančiai prancūzų studentų iš viso pasaulio jau įvertino tokią patogią sąveikos formą su savo dėstytojais. Palaikykite ryšį su pasirinkta mokytoja naudodamiesi internetiniais įrankiais - kalbėkite prancūziškai lengvai.

Ar neturite laiko ieškoti prancūzų mokytojo internetu?

Siųskite mums užklausą, nurodydami savo reikalavimus, ir mes su malonumu rasime labiausiai jums tinkantį ekspertą. Mūsų klientui svarbus požiūris yra labai svarbus. Štai kodėl mes stengiamės teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir pasiekti aukščiausią klientų pasitenkinimo lygį. Taigi, jei jūs nesate visiškai patenkintas samdomu instruktoriumi, mes suteiksime nemokamą mokytojų pakeitimą arba grąžinsime.

Turite klausimų? Norite sužinoti, kaip mokytis prancūzų su mūsų paslaugomis? Nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Mūsų atstovai yra pasirengę atsakyti į juos visus ir padėti jums rasti geriausią prancūzų mokytoją internete. Nedvejodami! Stenkitės mokytis kalbos su mokytojais per "Skype", ir pamatysite, kaip naudinga studijuoti, kada ir kur tik norite.

Program taught in:
Prancūzų kalba

See 9 more programs offered by Preply »

Last updated June 20, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
By locations
By date