Read the Official Description

Turite problemų su anglų kalba? Ar tavo išeitis labai nori būti palikta? Mūsų tinklalapyje galite greitai surasti profesionalius mokytojus, kurie padės jums mokytis ir padės geriau suprasti kalbos žinias. Kaip interaktyvi platforma, " Preply .com" poros studentai iš viso pasaulio su profesionaliais mokytojais per "Skype". Visi internetiniai mokymo kursai pritaikomi pagal jūsų žinių lygį ir tvarkaraštį.

Mūsų bendrovė leido bendradarbiauti su geriausiais dėstytojais, kurie yra anglų kalba, turintys ilgametę patirtį. Remiantis klientų požiūriu, sukūrėme platų ekspertų bazę. Be to, mes naudojame patogų planavimo įrankį, kuris leidžia jums surasti tobulą dėstytoją per kelias sekundes. Kaip tu gali tai padaryti? Jei norite įgyti anglų kalbos žiniatinklį, naršykite daugiau nei 2500 mokytojų internete, peržiūrėkite jų profilius ir kitų naudotojų atsiliepimus, kad užsisakytumėte pirmasis su pageidaujamu specialistu.

Tvarkykite savo laiką išmintingai - pasirenkate anglų kalbos pamokas internete

Kodėl mūsų platforma yra geriausias šaltinis jūsų kalbos įgūdžių tobulinimui? Tai patikima, patogi ir saugi! Mes suteikiame studentams galimybę bendradarbiauti tik su anksčiau patikrintomis instruktorėmis, turintiems praktinės patirties dėstant anglų kalbą. Pasirinkite reikalingus paieškos filtrus, kad įdarbintumėte mokytoją pagal savo lygį, tvarkaraštį ir kainos nustatymus. Rasti labiausiai Jums tinkantį ekspertą? Tokiu atveju pažiūrėkite, kaip atrodys jo kalendorius, ir užsisakykite pirmąją pamoką.

Štai ką mes siūlome savo klientams:

  • Intensyvios pamokos su anglų kalba. Dėl asmeninio požiūrio, kuris yra mūsų įmonės pagrindas, jums patiks "Custom" mokymų sesijos su kvalifikuotu mokytoju "Skype". Be teorijos, pageidaujamas dėstytojas suteiks jums praktines užduotis pagal jūsų poreikius.
  • Patogus tvarkaraštis. Dabar naršo anglų kalbos kursus galima rasti kur ir kada tik norite. Nebereikia išmesti brangio laiko eismui, nes jūs galite mokytis su dėstytojais iš savo namų patogumo.
  • Pamokų paketai už prieinamą kainą. Visi mūsų bazės specialistai moka anglų kalbą mokėdami valandinį mokestį. Kaina priklauso nuo keleto veiksnių, tokių kaip mokytojo kvalifikacija, profesinės patirties metai ir jums reikalingos programos tipas. Po pirmųjų pamokų su pasirinktu ekspertu galėsite nusipirkti seansų paketą.

Didžioji dalis internetinių kursų yra virtualių vadovėlių versijos. Be to, jie suteikia besimokantiesiems standartines pamokas ir dėsto anglų kalbą nepriklausomai nuo kiekvieno konkretaus mokinio poreikių. Tačiau " Preply veikia skirtingai. Kiekvienas mūsų kolegijos anglų kalbos mokytojas kiekvieną sesiją rengia pagal savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Pasirinkite aukščiausios klasės dėstytojus sėkmingai studijuoti

Pokalbis "vienas su vienu" su vietiniu anglų kalbos specialistu yra tikras būdas pagerinti savo kalbos įgūdžius ir įveikti baimę kalbėti. Nedvejodami ieškoti profesionalių dėstytojų ir pirkti pirmas klases su mokytoja internetu! Mokymasis su mūsų ekspertais yra paprastas ir itin veiksmingas.

Ką svarbiau, mūsų bendrovė garantuoja 100% pinigų atgal, jei nesate patenkinta pasirinktu instruktoriumi. Norite gauti daugiau informacijos apie mūsų platformą? Nedvejodami susiekite mūsų draugišką palaikymo komandą per skelbimų lentą svetainėje arba el. Paštu.

Program taught in:
Anglų

See 9 more programs offered by Preply »

Last updated June 20, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
By locations
By date