Sužinokite Matematikos internetinę programą

Preply

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Sužinokite Matematikos internetinę programą

Preply

Renkantis internetinius matematikos mokytojus, turėtumėte atkreipti dėmesį į mokytojų kvalifikaciją. Dauguma mūsų svetainėje pateikiamų matematikos mokytojų turi universitetinius laipsnius šioje temoje. Jūs galite pamatyti informaciją apie institucijas, kurias jie baigė, pagal jų profilius. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į jų darbo patirtį ir trumpą biografiją. Skaitymas apie mokytojų atsiliepimus taip pat yra gera praktika, nes ji leidžia jums suprasti savo profesinius įgūdžius prieš pradėdami pamokas su jais.

Matematikos mokytojų online mokymas ir kvalifikacija

Kaip jau minėta, galite rasti informaciją apie mūsų internetinių matematikos mokytojų išsilavinimą ir kvalifikaciją jų profiliuose. Ši informacija pateikiama jų asmeninių puslapių kairėje apačioje. Be to, profiliuose pateikiama trumpa biografinė informacija, kuri padės jums sužinoti daugiau apie jūsų būsimojo instruktoriaus karjerą ir darbo patirtį. Prašau atkreipti dėmesį, kad jei ieškote internetinės matematikos globos mokyklos, turite pasirinkti patį patyrusią mokytoją. Tokiais atvejais taip pat svarbūs pedagoginiai įgūdžiai.

Švietimo kursai ir lygiai

Tema, apie kurią mes kalbame, yra labai įvairi, todėl mūsų internetiniai matematikos mokytojai siūlo daugybę mokymo kursų, tokių kaip:

  • Pradinis kursas vaikams,
  • Pasirengimas egzaminams,
  • Bendroji algebra,
  • Vektorinė algebra,
  • Tiesinė algebra
  • ir kiti.

Yra trijų lygių, apibūdinančių studentų žinias: pradinį, aukštesniojo išsilavinimo ir kvalifikacijos lygį. Švietimo programos pasirinkimas priklauso nuo jūsų lygio. Jei nesate tikras, kokia programa pasirinkti - susisiekite su instruktoriumi šiuo klausimu.

Mokytojo paslaugos kaina

Instruktorių paslaugų kainos prasideda nuo 2 USD už valandą ir neturi viršutinės ribos dėl to, kad yra įvairių matematinių užduočių ir skirtingų kvalifikacinių lygių, reikalingų jiems pateikti.

Pamokos, jų dažnumas ir trukmė

Jūsų klasių tvarkaraštis priklauso nuo jūsų ir jūsų matematikos mokytojo. Pamokos teikiamos per "Skype".

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 20, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Brookline, Massachusetts
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Brookline, Massachusetts
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla