Sužinokite Matematikos internetinę programą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Renkantis internetinius matematikos mokytojus, turėtumėte atkreipti dėmesį į mokytojų kvalifikaciją. Dauguma mūsų svetainėje pateikiamų matematikos mokytojų turi universitetinius laipsnius šioje temoje. Jūs galite pamatyti informaciją apie institucijas, kurias jie baigė, pagal jų profilius. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į jų darbo patirtį ir trumpą biografiją. Skaitymas apie mokytojų atsiliepimus taip pat yra gera praktika, nes ji leidžia jums suprasti savo profesinius įgūdžius prieš pradėdami pamokas su jais.

Matematikos mokytojų online mokymas ir kvalifikacija

Kaip jau minėta, galite rasti informaciją apie mūsų internetinių matematikos mokytojų išsilavinimą ir kvalifikaciją jų profiliuose. Ši informacija pateikiama jų asmeninių puslapių kairėje apačioje. Be to, profiliuose pateikiama trumpa biografinė informacija, kuri padės jums sužinoti daugiau apie jūsų būsimojo instruktoriaus karjerą ir darbo patirtį. Prašau atkreipti dėmesį, kad jei ieškote internetinės matematikos globos mokyklos, turite pasirinkti patį patyrusią mokytoją. Tokiais atvejais taip pat svarbūs pedagoginiai įgūdžiai.

Švietimo kursai ir lygiai

Tema, apie kurią mes kalbame, yra labai įvairi, todėl mūsų internetiniai matematikos mokytojai siūlo daugybę mokymo kursų, tokių kaip:

  • Pradinis kursas vaikams,
  • Pasirengimas egzaminams,
  • Bendroji algebra,
  • Vektorinė algebra,
  • Tiesinė algebra
  • ir kiti.

Yra trijų lygių, apibūdinančių studentų žinias: pradinį, aukštesniojo išsilavinimo ir kvalifikacijos lygį. Švietimo programos pasirinkimas priklauso nuo jūsų lygio. Jei nesate tikras, kokia programa pasirinkti - susisiekite su instruktoriumi šiuo klausimu.

Mokytojo paslaugos kaina

Instruktorių paslaugų kainos prasideda nuo 2 USD už valandą ir neturi viršutinės ribos dėl to, kad yra įvairių matematinių užduočių ir skirtingų kvalifikacinių lygių, reikalingų jiems pateikti.

Pamokos, jų dažnumas ir trukmė

Jūsų klasių tvarkaraštis priklauso nuo jūsų ir jūsų matematikos mokytojo. Pamokos teikiamos per "Skype".

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Skaityti daugiau

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Skaityti mažiau