Statybos vadybos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Apžvalga

Statybos vadybos magistro laipsnis yra specialiai sukurtas patyrusiems statybos valdymo specialistams, norintiems pereiti į lyderio pozicijas šioje srityje. Programoje taip pat gali būti numatyti neseniai baigti statybų valdymo ar susijusių disciplinų studijų programos absolventai.

Programos tikslai yra suteikti absolventams reikalingus strateginius įgūdžius, kad jie galėtų vadovauti statybų pramonei ir ją tobulinti. Absolventai lavins kompetencijas: lyderystės; statybos kaštų analizė ir kontrolė; statybos operacijų valdymas ir produktyvumas; statybų verslo plėtra; tvarus projektavimas ir statyba; ir kuriant santykius su klientais. Įgyvendinant daugiadisciplininį programos pobūdį, platus pasirenkamasis pasirinkimas iš įvairių disciplinų suteikia absolventams lankstumo imtis atitinkamų kursų visame RIT miestelyje. Pagrindiniai statybos vadybos kursai programoje yra dėstomi fakulteto tiek su srities, tiek su mokslo patirtimi.

Studijų planas

Kadangi ši programa yra talpinama visiškai internete ir sukurta atsižvelgiant į darbo profesionalą, turėsite patogumą ir lankstumą, kad suplanuotumėte savo kursą apie likusią dienos dalį. 30 semestro valandų programa gali būti baigta vos 1,5 metų dieninės studijos, arba apie 2-3 metus dirbant visą darbo dieną. Mokymo programą sudaro pagrindiniai kursai, profesionalūs pasirenkamieji dalykai, absolvento darbo, projekto ar išsamaus egzamino pasirinkimas.

Mokymo planas

Statybos valdymas, MS laipsnis, tipinė kursų seka

Pirmi metai

 • CONM-650 Statybos vadovavimo ir valdymo principai
 • CONM-690 Tvarus pastatų statyba ir projektavimas
 • CONM-718 Statybos darbai ir našumas
 • CONM-720 Statybos sąnaudų analizė ir valdymas
 • GRCS-701 tyrimo metodai
 • Profesionalūs pasirenkamieji

Antri metai

 • CONM-760 Statybos klientų plėtra 3

Pasirinkite vieną iš šių veiksmų:

 • Darbas su „CONM-790“ ir GRCS-702 tyrimų komunikacijos principai
 • CONM-795 išsamus egzaminas, pridėjus du profesionalius pasirenkamuosius dalykus
 • „CONM-797“ absolventų projektas ir dar vienas pasirenkamasis profesionalas

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Priėmimo sąlygos

Kad kandidatai galėtų būti įtraukti į statybų valdymo valstybes nares, jie turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Turėkite bakalauro laipsnį, turintį ne mažesnį nei 3,0 GPA bakalauro laipsnį statybos vadybos, civilinės inžinerijos, civilinės inžinerijos technologijų ar susijusioje programoje, apimančioje ne mažiau kaip 15 semestro valandų kolegijos lygio matematikos ir gamtos mokslų. Kandidatai, turintys kitus bakalauro laipsnius, turintys atitinkamą, susijusią darbo patirtį, bus svarstomi dėl priėmimo atskirai.
 • Turėkite kursinių darbų ar lygiavertę dokumentuotą profesinę patirtį, susijusią su sąnaudų įvertinimu, planavimu
 • Labai rekomenduojama verslo / vadybos kursai ir statistikos kursai.
 • Turėti bent vienerių metų atitinkamą statybos valdymo patirtį. Tiems, kuriems trūksta tinkamos darbo patirties, gali būti reikalaujama baigti vieną ar daugiau susijusių universitetinių semestrų.
 • Jei prieš priimant akademinį ir (arba) darbų pasirengimą būtina pradėti studijas, pareiškėjai skatinami parengti planą su programos vadovu. Parengiamieji kursai gali būti baigti RIT arba su išankstiniu patvirtinimu gali būti baigti kituose universitetuose. Kiekvienas kursas turi būti baigtas B arba aukštesniu laipsniu.
 • Pateikite užpildytą oficialią absolvento paraišką kartu su oficialiais nuorašais (anglų kalba) apie visus anksčiau atliktus bakalauro ir magistro studijų darbus.
 • Tarptautiniai pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti balus iš anglų kalbos kaip užsienio kalbos testo (TOEFL). Reikalingas minimalus 570 balų egzaminas, 230 egzaminas elektroninėje versijoje, arba 88 egzaminas internete.
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Skaityti daugiau

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Skaityti mažiau