Statybos bakalauro pažymėjimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Civilinė ir konstrukcinė inžinerija yra viena iš seniausių inžinerijos formų, apimanti pastatytos aplinkos projektavimą, statybą ir priežiūrą. Statybos inžinieriai kuria pažangą, kad užtikrintų atsparios ir tvarios infrastruktūros ateitį, kuri tenkintų mūsų augančių gyventojų poreikius. Baigę šį bakalauro pažymėjimą, jūs įgysite pagrindinių žinių, įgūdžių ir supratimo apie pagrindinius civilinės inžinerijos disciplinos padalinius. Jūs taip pat pademonstruosite mokslinius, matematinius, kontekstinius veiksnius ir projektavimo praktikos žinias - kontekstualiai pritaikytas inžinerinėms programoms, tokioms kaip „geodezija“.

141974_pexels-photo-3862135.jpeg

Kurso struktūra

 • BSC101C - inžinerinė matematika 1
 • BSC203C - Inžinerinis projektavimas ir piešimas
 • BCS108S - statybos inžinerija
 • BCS205S - inžineriniai tyrimai

Kursų mokymosi rezultatai

Baigę šį bakalauro pažymėjimą absolventai įgis pagrindinių žinių, įgūdžių ir supratimo pagrindiniuose civilinės inžinerijos disciplinos skyriuose. Absolventai taip pat pademonstruos mokslinius, matematinius, kontekstinius veiksnius ir projektavimo praktikos žinias, pritaikytas inžinerinėms programoms, tokioms kaip „geodezija“.

Šio kurso absolventai galės identifikuoti ir išspręsti intelektualiai sudėtingas, specializuotas inžinerijos problemas atskirai arba grupėmis, remdamiesi kritine analize, savirefleksija, inžinerinių sistemų ir sprendimų, susijusių su inžinerijos technologijos sritimi, tyrimais ir sinteze. Absolventai taip pat kritiškai taikys, analizuos ir sintetins pagrindinių inžinerijos disciplinai reikalingų koncepcijų sprendimus.

Absolventai turės bendravimo įgūdžių profesionaliai ir organizuotai tirti, analizuoti ir pristatyti technines idėjas, informaciją ir sprendimus inžinerijos technologijų srityje.

Pristatymas internete ir vertinimai

EIT taiko naujovišką internetinį metodą, kad užtikrintų palaikomąją, interaktyvią ir praktinę švietimo patirtį. Mūsų pristatymo modelyje yra tiesioginės, interaktyvios internetinės mokymo programos, nuotolinės laboratorijos, modeliavimo programinė įranga ir užduotys, kurias palaiko paskirti mokymosi palaikymo pareigūnai ir akademinis personalas.

Mokymai vykdomi naudojant mūsų pačių specializuotą, gyvą, interaktyvią programinės įrangos sistemą. Kursų medžiagą ir vertinimus gausite per internetinę mokymosi valdymo sistemą, kuri yra prieinama visą parą. Kurso mokymosi rezultatai bus vertinami formuojant ir apibendrinant. Šie oficialūs ir neformalūs vertinimo metodai apima viktorinas, patikrintus testus, rašytines ataskaitas, nuotolinių laboratorijų praktiką, atvejų tyrimus ir patikrintus baigiamuosius egzaminus.

Užimtumo rezultatai ir Pathways

Studentai, turintys pagrindinį civilinės inžinerijos bakalauro pažymėjimą, gali pagerinti savo gebėjimus ir žinias civilinės inžinerijos srityje, suteikdami jiems galimybę įsidarbinti ir įsidarbinti.

Absolventai galės dirbti įvairiuose statybos, struktūrinio planavimo, projektavimo, teritorijų tvarkymo, vandens ir atliekų tvarkymo, transporto priežiūros ir eksploatavimo, miestų planavimo ir civilinės inžinerijos projektų valdymo srityse, dirbdami jaunesniųjų ir techninių asistentų pareigose.

Tolesnis studijų Pathway su EIT bus mokslo bakalauras (civilinė ir struktūrinė inžinerija) -> inžinerijos magistras (civilinis: struktūrinis).

Patekimo reikalavimai

Dalyvauti gali pretendentai, turintys:

1. 12 metų Australijos vyresniojo išsilavinimo pažymėjimas (arba lygiavertis tarptautinių studentų pažymėjimas), įgytas per pastaruosius 2 metus su tokiu matematikos pasiekimų lygiu:

 • WA - WACE sumažino 50,0 ar daugiau balų.
 • ACT - sumažintas 125 ar daugiau ženklas
 • NSW - 2 ar aukštesnės atlikimo juostos
 • QLD - garso pasiekimo (S) ar aukštesnis lygis
 • SA / NT - C laipsnis arba aukštesnis, arba dalyko pasiekimų balas 10 ar daugiau
 • TAS - patenkinamo ar aukštesnio lygio apdovanojimas
 • VIC - 25 ar daugiau studijų balas

Kandidatai, baigę 12 metų (arba lygiavertį tarptautinių studentų studentams) daugiau nei prieš 2 metus, privalo užpildyti internetinį matematikos diagnostikos testą ir surinkti bent 50% balų; arba

2. inžinerijos AQF diplomas (arba aukštesnis), sėkmingai baigęs visus matematikos vienetus / modulius; arba

3. Tarptautinio bakalaureato (IB) baigimas, surinkus ne mažiau kaip 24 balus, įskaitant anglų kalbos ir matematikos baigimą; arba

4. Fondo studijos arba kurso užbaigimas inžinerijos ar mokslo srityje baigiant matematiką ir anglų kalbą, pavyzdžiui, inžinerijos kursą;

ir

5. Patenkinamas anglų kalbos mokėjimas anglų kalbos pažymėjimo lygiu pagal Australijos vyresniojo išsilavinimo pažymėjimą (arba lygiavertį tarptautinių studentų pažymėjimą); arba

6. Nurodytas pasiekimų lygis pripažintame anglų kalbos teste, pvz., IELTS, ne mažesniu kaip 6,0 balu (be individualios juostos balų, mažesnių nei 5,5); arba (arba lygiavertis), kaip nurodyta EIT priėmimo politikoje.

Pastaba: visos paraiškos bus vertinamos kiekvienu atveju atskirai.

Visi dokumentai, pateikti kaip jūsų paraiška, turi būti patvirtinti.

141975_pexels-photo-4560060.jpeg

Kaip taikyti

Peržiūrėję šio kurso stojimo reikalavimus, galite pradėti paraiškų teikimo procesą užpildydami šią formą. Tada gausite el. Laišką su išsamia kurso informacija ir prieiga prie mūsų programų portalo.

Atkreipkite dėmesį: visi pareiškėjai turės pateikti patvirtintą / notaro patvirtintą asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka ir patvirtintą / notaro patvirtintą kvalifikacijos pažymą *

Patvirtinti / notaro patvirtinti asmens tapatybės ir kvalifikacijos nuorašai

Reikalavimas studijuoti EIT yra pateikti mums patvirtintą / notaro patvirtintą oficialaus asmens tapatybės dokumento kopiją, kurioje nurodytas jūsų vardas ir pavardė (tai turi sutapti su jūsų paraiškoje naudojamu vardu) ir nuotrauka. Priimtinas oficialus asmens tapatybės dokumentas apima dabartinio paso, vairuotojo pažymėjimo, asmens tapatybės kortelės arba kitos oficialios licencijos kopiją, kurioje yra jūsų nuotrauka. Taip pat turėsite pateikti patvirtintus / notaro patvirtintus kvalifikacijos išrašus. Patvirtintuose / notaro patvirtintuose nuorašuose turi būti visos programos ir oficialus pareiškimas, patvirtinantis, kad įvykdyti visi kvalifikacijai keliami reikalavimai. Jei nuorašo dar nėra, pridėkite patvirtintą rašytinį įrašą, kuriame pateikiami visi pažymiai. Patvirtintos / notaro patvirtintos atitinkamų dokumentų kopijos turi būti anglų kalba. Išsamų sąrašą, kuris turi teisę patvirtinti dokumentus, galite rasti čia. Tie, kurie patvirtina dokumentus, turėtų parašyti: „Tai yra mano matyto dokumento originalo tikroji kopija“, po kurio parašykite išspausdintą vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, užsiėmimą ir datą.

Akreditacija

Bakalauro pažymėjimas yra nauja oficialiai pripažinta kvalifikacija, įtraukta į Australijos kvalifikacijų sąrangą. Ją yra akreditavusi Australijos vyriausybės aukštojo mokslo kokybės ir standartų agentūra (TEQSA), kuri yra nepriklausoma įstatyminė institucija, reguliuojanti ir užtikrinanti Australijos aukštojo mokslo sektorių.

Mokesčiai

Šios programos mokesčiai apima savaitines pamokas, visą kursų medžiagą, taip pat nuolatinę mūsų pagalbos mokymuisi pareigūnų ir dėstytojų paramą. Džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad EIT yra šios programos FEE-HELP teikėjas. Norėdami gauti FEE-HELP, turite atitikti Australijos pilietybės ir gyvenamosios vietos reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest eng ... Skaityti daugiau

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest engineering lecturers and instructors, with extensive real engineering experience in the industry, are drawn from around the world. The learning is gained through face-to-face classes as well as synchronous, online (eLearning) technologies. Skaityti mažiau
Pertas , Melburnas , Bentley + 2 Daugiau Mažiau