Sporto verslo, vadybos ir politikos magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sporto pramonė klesti, pradedant drabužiais ir atminimo reikmenimis, baigiant rėmimo ir žiniasklaidos teisėmis. Augant sektoriui, atsiveria naujos komercinės galimybės tiems, kurie nori pasisekimo, aistros ir žinių.

Jis buvo sukurtas kartu su mūsų Sporto patariamąja taryba, kad suteiktų įgūdžių, kurių reikia geriausiems darbdaviams. Nesvarbu, ar jau kuriate savo sporto vadybos karjerą, ar ketinate įsitraukti į šį sektorių, jums pasitarnaus kai kurių labiausiai gerbiamų sektoriaus įstaigų, įskaitant „ Sport England“ ir Futbolo fondą, patirtis .

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite oficialiame programos tinklalapyje

Programos metu vadovaujantys mūsų trigubai akredituoto verslo mokyklos akademikai padės jums tobulinti reikalingas žinias sporto organizacijoms - nuo renginių valdymo ir sporto rinkodaros iki duomenų analizės - nereikia keliauti studijuoti. Skirtingai nuo kitų šalies kursų, jūs taip pat ištirsite tokias sritis kaip politika, politika, finansai ir teisė, kad suprastumėte, kaip jie taikomi sporto pramonei, ir suteiksite pasitikėjimo savimi, reikalingo norint perkelti savo karjerą į kitą lygį.

Kasmet skiriamos šešios šio kurso dozės, kurių programos prasideda sausio, kovo, gegužės, liepos, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais.

Savybės ir privalumai

  • Sužinokite iš kai kurių didžiausių sporto prekių ženklų - pasinaudokite patariamosios tarybos, kurią sudaro „Sport England“, futbolo fondo ir kitų sričių profesionalai, žiniomis. Nariai ne tik palaiko akademikus kurdami kursų turinį, bet ir reguliariai veda kviestines paskaitas. Mūsų moksliniai tyrimai aktyvūs akademikai taip pat palaiko tvirtus ryšius su JK Sportu, FIFA, Tarptautiniu olimpiniu komitetu, Regbio futbolo sąjunga, Kataro 2022 m. Pasaulio taurės organizaciniu komitetu ir dar daugiau. Jie padės tobulinti žinias ir įgūdžius, kurių labai nori pramonės darbdaviai.
  • Patobulinkite savo vadybos įgūdžius visame pasaulyje akredituotoje įstaigoje - šią magistrantūros sporto programą pristato Mančesterio Metropoliteno verslo mokykla - dalis elitinių verslo mokyklų grupės visame pasaulyje, kad pasiektų prestižinę „trigubą vainiką“ iš EQUIS, AMBA ir AACSB akreditacijų. Tai padės atskirti jus nuo varžybų, kai bus kalbama apie kitą jūsų karjeros žingsnį.
  • Studijuokite savo kelią - nesudėtingos paraiškos teikimo procesas, galimybė pradėti studijas šešiuose skirtinguose priėmimo taškuose per metus ir pasirinkimas mokėti už studijuojamą vienetą, mes darome viską, ką galime, kad padėtume pasiekti savo tikslus be darydamas karjeros pertrauką. Mūsų virtuali mokymosi aplinka buvo specialiai sukurta siekiant padėti jums išstudijuoti, kada ir kur ji jums labiausiai tinka.
  • Plėskite savo profesinį tinklą visame pasaulyje - vykdydami tiesioginius internetinius seminarus su dėstytojais ir bendraamžiais, jūs nuolat bendradarbiausite su kitais studentais visame pasaulyje, užmegzdami neįkainojamus pramonės ryšius, kurie gali atverti duris dabar arba ateityje.
  • Būsite palaikomi kiekviename jūsų žingsnyje - didžiuojamės savo studentų studijų patirtimi. Kaip globalus internetinis studentas, jums bus paskirtas specialus studentų sėkmės patarėjas, kuris atvyks ten, kad nudžiugintų jus nuošalyje ir padėtų jums maksimaliai išnaudoti laiką, praleistą kartu su mumis.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher e ... Skaityti daugiau

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher education accessible and beneficial to all those with the passion and ability to succeed. We work closely with our city, with business, the community, and our academic peers - locally, nationally and internationally - to be inventive and creative, generate great opportunities, and enable our students, colleagues and everyone whose lives we touch to make an impact. Skaityti mažiau