Sporto ekonomikos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sporto ekonomikos bakalauras

Sporto pramonė sparčiai auga: didelė svarba tenka didelei fitneso pasiūlos paklausai ir sparčiai augančioms fitneso rinkoms, pvz., Sveikatai ir mitybai. Kaip ir dauguma ekonomikos sektorių, fitneso pramonę šiuo metu stipriai veikia didėjantis skaitmeninimas, o įmonės ir darbuotojai susiduria su įdomiomis ir sudėtingomis užduotimis, pavyzdžiui, mokymu virtualioje realybėje.

Ar esate pasirengę revoliucionuoti fitneso pasaulį? Mes teikiame subalansuotą naujausių mokslinių išvadų programą ir daugybę pramonės žinių apie nuotolinį mokymą.

Mūsų bakalauro programa „Fitneso ekonomika“ rengia būsimą karjerą šioje įdomioje pramonės šakoje, subalansuotą bendrų verslo turinio ir kompetencijos derinį tinkamumo, rinkodaros, pardavimo, teisinių ir žmogiškųjų išteklių srityse.

Akredituotas laipsnis

Visos dabartinės IUBH programos yra akredituotos FIBAA (Tarptautinio verslo administravimo akreditacijos fondas).

Akreditacija išreiškiama tik tuo atveju, jei studijų programa atitinka visus kokybinius reikalavimus, susijusius su turiniu ir struktūra.

FIBAA yra tam tikras TÜV akademiniam švietimui, kuris tikrina bakalauro ir magistro programų kokybę akreditavimo tarybos vardu. Akreditacija atnaujinama kas penki (pirmoji akreditacija) arba septyni (pakartotinio akreditavimo) metai - tai mūsų mokymo kokybės garantija.

Ypatingos kokybės kursams FIBAA apdovanoja savo aukščiausios kokybės plombą. Šiam specialiam antspaudui jau buvo išduoti penki IUBH kursai. Taigi IUBH yra vienas iš pirmaujančių Vokietijos universitetų, turintis penkis ar daugiau premijų.

Jūsų ateities karjeros fitneso ekonomika

Būdamas baigęs kursą fitneso ekonomikoje, galėsite padėti formuoti esminius ir pokyčius bei vadovauti lyderio vaidmenims įvairiose augimo rinkose - sporto, sporto, gyvenimo būdo, mados, sveikatos, sveikatingumo, mitybos ir kt. Jūsų konkrečios užduotys, be kita ko, apima naujų mokymo priemonių įsigijimą ir klientų įsigijimą per atitinkamas reklamos priemones.

Norėdami tai padaryti, reikia atidžiai stebėti fitneso rinką, kad galėtumėte greitai reaguoti į naujas tendencijas ir atsižvelgti į klientų pageidavimus. Be to, jūs optimizuojate organizaciją, atliekate asmeninius ir rinkodaros klausimus ir sukuriate profesionalią pardavimo sistemą.

Kurso apžvalga

Nuotolinių studijų fitneso ekonomikoje pirmiausia bus mokomi moksliniai pagrindai, profesinės metodologijos žinios ir integraciniai dalykai. Be fitneso valdymo ir fitneso rinkų pagrindų, mes suteikiame jums išsamių žinių apie renginių organizavimą, mokymo ir mitybos pagrindus bei franšizę praktikoje. Ypač svarbios rinkodaros, personalo valdymo ir skaitmeninimo temos vyksta per visus semestrus. Penktajame ir šeštame semestre jūs taip pat turite galimybę išrinkti tris pasirenkamuosius kursus.

Mūsų bakalauro studijų programa turi modulinę struktūrą, ty mokosi pagal dalykines sritis, kurios yra suskirstytos į vadinamuosius „modulius“. Šiuose moduliuose kartais yra įvadinis kursas ir specializacijos kursas, kuris sistemingai pasiruošia užbaigti šį modulį. Moduliuose gausite kreditų už kiekvieną sėkmingą baigimą (Europos kreditų perkėlimo sistemą), kurioje dokumentuojami jūsų pasiekimai. Šie ECTS kreditai yra tarptautiniu mastu palyginami ir, žinoma, pripažįstami.

specializacijų

Penktajame ir šeštame semestre pasirenkate tris tris ECTS specializacijas. Tam pasirenkate bent vieną specializaciją („privalomosios specializacijos“) fitneso ekonomikos srityje ir ne daugiau kaip dvi funkcines ir sektorines specializacijas („Wahlspezialisierung“).

Kai kurios pavyzdinės rinkimų specializacijos yra:

  • Sportas valdymas
  • Sporto žiniasklaidos valdymas
  • Išplėstinė lyderystė
  • rinkos psichologija
  • Žmogiškųjų išteklių specializacija
  • Socialinės žiniasklaidos rinkodara II

studijų modeliai

Pritaikykite nuotolinį mokymąsi prie savo gyvenimo.

Jūs galite baigti bakalauro laipsnį tiek dieninio, tiek dviejų ne visą darbo dieną. Kalbant apie turinį, šie modeliai yra identiški, bet su ne visą darbo dieną atliktais variantais jūsų savaitinis mokymosi laikas sumažėja.

Ištęstinės studijos ypač tinka tiems, kurie jau turi didelį darbo krūvį arba nori sumažinti mėnesines išlaidas.

Dieninis

trukmė

Dieninės studijos metu galite pasirinkti maksimalų kursų skaičių per semestrą. Jei baigsite studijas nustatytu laiku, tyrimas pratęsiamas dar 18 mėnesių. Per šį laiką jūs galite nemokamai naudotis visais nuotolinio mokymosi pasiūlymais. Jei pastebėsite, kad turite mažiau laiko nei tikėtasi, galite pereiti į kitą laiko modelį, kurio trukmė - 3 mėnesiai iki mėnesio pabaigos.

darbo laiku

trukmė

Ištęstinės studijos sumažina mėnesio mokestį. Tuo pačiu metu taip pat mažėja kursų, kuriuos galite pasirinkti per semestrą, skaičius.

Jei negalėsite baigti laipsnio per nustatytą laiką, jūsų studijos bus pratęstos dar 18 mėnesių. Per šį laiką jūs galite nemokamai naudotis visais nuotolinio mokymosi pasiūlymais. Jei pastebėsite, kad turite daugiau laiko nei tikėtasi, galite pereiti į kitą laiko modelį, kurio trukmė - 3 mėnesiai iki mėnesio pabaigos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findes ... Skaityti daugiau

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findest. Als staatlich anerkannte und akkreditierte private Hochschule mit über 150 Mitarbeitern und Professoren und rund 10.000 Studierenden bieten wir seit über zehn Jahren erfolgreich Bachelor- und Masterabschlüsse auf höchstem Niveau an. Skaityti mažiau