Specialiojo ugdymo programa MSEd internete mato visą švietimo aplinką ir sujungia praktinę patirtį su naujausiais pasiekimais ir technologijomis. Jūs išmoksite naujų būdų, kaip užtikrinti, kad studentai su specialiais poreikiais pavyktų.

Purdue universiteto specialiojo ugdymo pedagogų internetinis magistras orientuojasi į lengvą įsikišimą ir galimybę papildyti kursinį darbą intensyvaus įsikišimo metu. Jūsų karjeros poreikiams patenkinti yra keletas variantų:

  • Tik magistras: skirta tiems, kurie nori įgyti žinių specialiojo ugdymo srityje. Nereikia praktikumo; vietoj jo imamas papildomas pasirenkamas kursas.
  • Magistro pradinio specialiojo ugdymo leidimas: skirtas tiems, kurie siekia magistro laipsnio, taip pat pirminę specialiojo ugdymo licenciją lengvą intervenciją arba lengvą ir intensyvų įsikišimą. Šis takas reikalauja praktikumo ir studentų mokymo srities patirties.
  • Magistro kvalifikacinis laipsnis su papildomu specialiojo ugdymo leidimu: Numatyta tiems, kurie jau turi pirminę (mokymo) licenciją ir nori pridėti papildomą leidimą lengva intervencija arba lengva ir intensyvi intervencija. Šis takelis reikalauja praktiškos patirties.
  • Magistro kvalifikacinis laipsnis su papildomu specialiojo ugdymo leidimu - tik intensyvus įsikišimas: skirtas tiems, kurie jau turi specialią mokymo licenciją lengva intervencine veikla ir ieškodami papildomo leidimo intensyviai įsikišti. Šis takelis reikalauja praktiškos patirties.


Programa suteiks jums galimybę:

  • Suprasti įvairias negalios savybes ir kategorijas.
  • Taikyti studentų mokymosi vertinimo metodus su iššūkiais.
  • Pateikti mokymo programas, pritaikytas individualiems studentų poreikiams ir ugdymo planams.
  • Naudokitės dabartinėmis technologijomis, kad skatintumėte didesnį mobilumą, bendravimą, apsisprendimą ir kognityvinį funkcionavimą.
  • Išmokti tinkamus funkcinius ir socialinius įgūdžius studentams, kuriems sunku elgtis.

Ši internetinė specialiojo ugdymo programa suderinta su edTPA, veiklos rezultatais pagrįsta, konkrečiai temai skirta vertinimo ir paramos sistema, skirta atitikti valstybės ir nacionalinius standartus, įskaitant bendrus pagrindinius valstybinius standartus ir tarpvalstybinį mokytojų vertinimo ir palaikymo konsorciumą (InTASC), siekiant užtikrinti naujų mokytojai gali efektyviai mokyti kiekvieną mokinį. Studentai užpildo keturis profesionalius portfelius ir pateikia nepakeistus vaizdo įrašus iš gyvų mokymo sesijų, kad įvykdytų edTPA reikalavimus.

Programa mokoma:
  • Anglų
Purdue University Online

Peržiūrėti 12 daugiau kursų Purdue University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Grd. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Kov. 31, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Grd. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Kov. 31, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2020