Specializacijos sertifikatas krizių valdymo srityje (uoc, unitar)

UOC Universitat Oberta de Catalunya

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Specializacijos sertifikatas krizių valdymo srityje (uoc, unitar)

UOC Universitat Oberta de Catalunya

Paskutines kelias dienas užsiregistruoti!

Specialus bendradarbiavimas su Jungtinių Tautų mokymo ir mokslinių tyrimų institutas (UNITAR) Buvo sukurta bendrai valdyti šią programą. Studentai privalo dalyvauti apie kursų programą mokymo programą dėl virtualios miestelyje UNITAR ir dalis nuo Katalonijos atvirojo universiteto nuotolinių vieną.

Konfliktai yra kasdieniai įvykiai Liaudies gyvenimą, socialinių grupių ir tarptautiniai santykiai. Visais istoriniais laikais, visose kultūrose, grupių ir šalių, taikos siekimas buvo tęsiamas. Išlaidos, patirtos dėl konfliktų yra labai didelės: žmogaus kančia, ekonominius nuostolius ir moralinę degradacija.

Pastangas, žmonijos gyventi taikiai mums pažvelgti atlikti realių rezultatų, pašalinti karas, transformuoti konfliktus ir valdyti juos teigiamai. Ši magistro kursas conflictology atkreipia iš šios įžvalgos, susistemina žinias ir pristato jį į pažangias ir efektyvaus švietimo būdu.

Konfliktų sprendimas, transformacija, tarpininkavimas ir valdymas, tyrimai ir kultūra taikos yra sinonimai ir jie aprašyti mokslo ir tarpdalykinį požiūrį conflictology.

Praktikų ir teoretikų iš prestižinių universitetų ir taikos mokslinių tyrimų institutų iš įvairių pasaulio šalių susiburti šiame virtualiame žinoma, kad daro tai įmanoma, su UOC metų patirtį, visiems, nesvarbu, kur jie gyvena, atidaryti šią tarptautinę magistrantūros studijų kursas ir pasirengti profesinės praktikos. Ši programa moko studentus visose conflictology (šeimos, prekybos, socialinės, politinės, tarptautiniai, ginkluoti konfliktai) paraiškas, palengvina stažuotes, Pasirengimas mokslinių tyrimų programas ir savo profesinius projektus suteikia jums prieigą prie didžiausių tinklo dirbančių žmonių, kad skatinti taiką.

Tikslai

 • žinoti teoriją, savo skirtingus požiūrius ir šiuolaikinių konfliktų pobūdį
 • įgyti įgūdžių analizės ir gebėjimas planuoti veiksmus taikių intervencijų, tiek dėl konfliktų prevencijos ir per savo vystymosi įsikišimo
 • mokytis metodus ir strategijas protingos nesmurtinės intervencijos į konfliktines situacijas
 • prieigą prie informacijos ir žinių, kad būtų galima sukurti veiksmingas intervencines programas ir valdyti už teigiamus konkrečių sprendimų ieškojimą
 • gebėti vadovauti ir palengvinti derybų ir tarpininkavimo procesus
 • transformuoti būdas bendrauti tiek siekiant užkirsti kelią ir nutraukti konfliktus.

Studentų profilis

 • Bet kuris asmuo, su atsakomybe ir interesų konfliktų sprendimo
 • Konsultantai, vadovai, lyderiai, teisininkai bet kuriame pramonės sektoriuje
 • Valstybės tarnautojai ir vadovai privačių ir valstybinių organizacijų
 • Vadovai ir darbuotojai, NVO, įmonių ir kitų organizacijų darbo konfliktų zonose, rekonstrukcijos, plėtros ir tarptautinio bendradarbiavimo
 • Politikai ir profesinių sąjungų
 • Nariai ginkluotųjų pajėgų ir policijos.

laipsniai

Kai bendras vertinimo procesas buvo sėkmingai baigtas, UOC išduos Master diplomas / antrosios pakopos studijų diplomas / Specializacija sertifikatas tų dalyvių akredituotų universitetų kvalifikacijos, kad galioja Ispanijoje.

Jei neturite tokios kvalifikacijos, sertifikatas bus išduotas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Ispanija - Spain Online
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Ispanija - Spain Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla