Specialiojo ugdymo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Turėdami specialųjį Švietimo magistro laipsnį internete iš Šv. Marijos, jūs parengsite įtraukų mokymo metodą, kuris tęstųsi, kad mokiniai galėtų išnaudoti visas savo galimybes. Ištirkite būdus pašalinti kliūtis studentams su specialiais poreikiais ir sužinokite, kaip sukurti jiems pritaikytą individualizuotą švietimo programą . Be to, sužinokite, kaip efektyviau pritaikyti savo nurodymus susitikti su mokiniais pagal jų įgūdžių lygį.

Šis internetinis magistrinis specialiojo išsilavinimo laipsnis jums padeda dirbti su besimokančiaisiais, kurie gauna specialiųjų ugdymosi paslaugas konkrečioms mokymosi sutrikimams, vaikams, sergantiems autizmo spektru, ir (arba) su emociniais ar elgesio sutrikimais.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie Šv. Marijos internetinį magistro specialiojo ugdymo programą, užpildykite formą, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

Pastaba: studentai, kurie gyvena ir dirba Minesotoje, gali pasirinkti papildomus reikalavimus, kad galėtų kreiptis dėl Minesotos specialiojo ugdymo licencijos specialiosios mokymosi negalios (LD), emocinių ar elgesio sutrikimų (EBD) ir (arba) autizmo spektro srityse sutrikimas (ASD).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Saint Mary's University of Minnesota, we take pride in offering online graduate degrees designed to complement the schedules of working adults like you.

At Saint Mary's University of Minnesota, we take pride in offering online graduate degrees designed to complement the schedules of working adults like you. Skaityti mažiau