Socialinių mokslų daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Socialinių mokslų daktaras (DSocSci) programa reaguoja į didėjančią paklausą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu praktikuojantiems mokslininkams, kurie gali suteikti intelektualųjį vadovavimą darbo vietoje ir padėti kurti tvarias organizacijas, bendruomenes ir visuomenes, priklausančias pasaulinei tarpusavio priklausomybei.

Alternatyva tradicinėms doktorantūros programoms, Socialinių mokslų daktaras daugiausia dėmesio skiria tarpdisciplininėms socialinių mokslų taikomosioms ir realioms problemoms, kurios tiesiogiai susijusios su organizacijomis, bendruomenėmis ir visuomene.

Studijų programa skirta kurti žinias ir suprasti taikomų socialinių tyrimų metodikų spektrą ir jų reikšmę konkretiems praktiniams socialiniams tikslams. DSocSci programa yra pagrįsta fakulteto akademine ir profesine patirtimi Royal Roads University . Doktorantūros studijų programos turėtų atitikti vieną iš universiteto keturių strateginių tyrimų temų ir būti susietos su universiteto akademinio programavimo dalyko kompetencija.

  1. Naujoviškas mokymasis
  2. Klestinčios organizacijos
  3. Subalansuotos bendruomenės, pragyvenimo šaltiniai
  4. Aplinka

Kas tai yra

Jūs esate karjeros specialistas, turintis magistro laipsnį viename iš socialinių mokslų ar susijusių disciplinų, mažiausiai 10 metų darbo patirtį priimančiosios institucijos pareigose. Jūs taip pat siekiate tobulinti taikomųjų mokslinių tyrimų įgūdžius ir suteikti analitinį vadovavimą sprendžiant sudėtingas realaus pasaulio problemas.

Programos kūrimas pritaikytas karjeros specialistams ir pasakoja apie naujausius Kanados tyrimus, kurie rodo du iš trijų Ph.D. absolventai dirbs ne universitetuose, o ne kaip universiteto dėstytojai.

Šis laipsnis bus ypač svarbus politikos analitikams, vyresniesiems administratoriams arba viešojo, privačiojo ar ne pelno sektorių vadovams, dirbantiems tokiose srityse kaip gamtos išteklių valdymas, sveikatos priežiūra, pasaulinis saugumas, profesinis bendravimas, pagalba nelaimėms, humanitarinė pagalba, konfliktų valdymas, vertybių vadovavimas, aplinkos tvarumas arba mokymasis ir technologijos.

RRU Lion & Peacock

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... Skaityti daugiau

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. Skaityti mažiau