119044_cabezote-social.jpg

Pavadinimas: Socialinis komunikatorius
Modalumas: 100% virtualus
Trukmė: 8 semestrai
SNIES kodas: 106233
Kvalifikuotas registras: 2017 m. Balandžio 12 d. Nutarimas 07548 - galioja 7 metus

FUP siūloma socialinio bendravimo programa virtualiu režimu siekia prisidėti prie regiono ir šalies vystymosi mokant integruotus specialistus, turinčius aukštą etikos ir socialinės atsakomybės jausmą, atsidavusius savo laikui ir teritorijai, turinčius tvirtus mokymus. Teorinis ir metodinis indėlis iš savo disciplinos į dialogą tarp skirtingų socialinių veikėjų ir taikų bei dialoginį konfliktų sprendimą. Profesionalai, gebantys analizuoti, aiškinti ir suprasti įvairius socialinius, politinius ir kultūrinius procesus, būti tarpininkais dalyvaujant inovacijų, plėtros procesuose. socialinius pokyčius ir kūrybingai integruotis į skaitmeninės komunikacijos aplinką kuriant ir tvarkant turinį.

Profesinis profilis

Socialinės komunikacijos programos absolventas virtualiame FUP režime gali dalyvauti įvairiose viešojo, privačiojo ar trečiojo sektoriaus organizacijose, būdamas atsakingas už įvairių žiniasklaidos priemonių turinio generavimą ir valdymą, strateginių sprendimų priėmimą arba tarpininkas raidos procesai ir socialiniai pokyčiai.

Tai gali atlikti kaip:

  • Žiniasklaidos ir auditorijos analitikas.
  • Įvairių organizacijų komunikacijos patarėjas ir konsultantas.
  • Viešųjų subjektų komunikacijos direktorius.
  • Privačių kompanijų komunikacijos direktorius.
  • Informacijos apie spausdintą, radiją, televiziją ir internetinę žiniasklaidą, tiek komercinę, tiek alternatyvią, direktorius, redaktorius ar redaktorius.
  • Jų pačių komunikacijos darbų vadovas.
  • Įvairių formatų, įvairių formatų komunikacijos produktų direktorius, gebantis prisiimti vadovaujančius vaidmenis, techninę koncepciją ir kūrybinę kompoziciją.

metodika

Popajano mieste bus siūloma vykdyti socialinio bendravimo programą, trunkančią aštuonis (8) semestrus su periodiniu priėmimu į semestrą, jos būdas yra virtualus ir paskirstomas akademiniais kreditais.

Priimant virtualų modalumą, studentas reikalauja ne tik atsakomybės skirti laiką siūlomoms veikloms per LMS platformą, aktyviai dalyvaudamas per visas numatomas valandas, bet ir įsipareigoti vykdyti kuriamą krūvį. asmeniniu būdu savarankiško darbo valandomis, kad būtų galima pasiekti vientisą socialinio bendravimo profesionalo formavimą, tik tuo atveju, jei studentas rimtai įsipareigoja savo asmeniniame darbe, jis gali sėkmingai plėtoti kiekvienoje siūlomą veiklą; Vienas iš užprogramuotų dalykų.

mokymo planas

Socialinės komunikacijos programos mokymo programa virtualioje aplinkoje buvo sudaryta remiantis Nacionalinio švietimo ministerijos gairėmis, o jos turinys buvo sukurtas socialiniam komunikatoriui, kuris patenkina regiono, šalies poreikius ir reikalavimus, formuoti. ir šiuolaikinis pasaulis.

Konkretus turinys, kuris turi būti plėtojamas kiekviename socialinės komunikacijos programos dalyke, atsižvelgiant į jo virtualųjį modelį, atitinka teorinius ir metodinius pokyčius toje srityje, kurioje subjektas yra užregistruotas, ir jo pritaikymą vietos, regionų ir nacionaliniame kontekste.

Kiekvienas dalykas, įtrauktas į mokymo programą, prisideda prie studentų specifinių įgūdžių ir gebėjimų ugdymo bei komunikacijos profilio, skirto socialinei permainai ir skaitmeninei aplinkai, formavimo, kurį siūlo ši programa.

119043_plan.png

Programa mokoma:
  • Spanish (Colombia)

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Fundación Universitaria Popayán - Univida »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 3, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
8 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,240,000 COP
Registracijos vertė: 71 682 USD. Patvirtinimo tyrimas: 87 300 USD.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

UNIVIDA Humana

Comunicación Social Virtual 2017