Skautų ir žaidimų analizės specialistas internete

Bendroji informacija

Programos aprašymas

145604_ESP-EspecialistaenScoutingyAnalisisdeljuego-ONLINE.jpegMBP School of Coaches","author_url":"","source":""}" alt="145604_ESP-EspecialistaenScoutingyAnalisisdeljuego-ONLINE.jpeg" />

Kodėl verta rinktis šią programą?

Šis internetinis kursas leis jums gilintis į MBP skautų modelį ir profesionalių skautų veikimą bei naudojimą. Tai atliksite naudodamiesi iššūkiais ir žaidimų mechanika (žaidimu) ir pasakojimu, kuris pateks į neseniai į profesionalią komandą atvykusio jaunesniojo skauto batus. Trumpai tariant, jūs turėsite patogų, patrauklų ir motyvuojantį prieigą prie viso asmeninės programos turinio: sužinosite, kaip pažinti esamas skautų rūšis ir atskirai nustatyti žaidėjų analizės elementus ir komanda, taip pat visi raktai, norint sukurti bendrą priešininko ataskaitą.

Visų pirma, jūs išmoksite pažangiausias analizės technologines priemones ir sužinosite, kaip naudoti vieną iš jų rinkti, užsakyti ir interpretuoti informaciją pagal metodinius modelius ir atremti varžybas tiek savo komandoje, tiek varžovų analizėje. Visa tai autonomiškai, bet taip pat dalintis tuo, ko išmokai, su bendruomene ir MBP mokytojais.

Galiausiai šiame kurse žinosite žaidimų analizės pagrindus ir informacijos apie konkursus rinkimą, kad vėliau galėtumėte priimti nuoseklius ir veiksmingus sprendimus.

 • Dedikacija: 45 valandos (9 savaitės)
 • Kitas leidimas: 2020 m. Lapkričio 27 d
 • Sertifikatas: skautų specialistė iš MBP trenerių mokyklos
 • Mokykitės savo tempu ir jums tinkamiausiu laiku

Ką mokysi?

 1. Žinoti, apibūdinti ir įvertinti individualų ir kolektyvinį elgesį.
 2. Išanalizuoti ir optimizuoti futbolininkų sugebėjimus ir įgūdžius aukšto rezultatyvumo etape.
 3. Suprasti ir patarti apie individualią ir grupinę dinamiką varžybinėse futbolo komandose.
 4. Stebėti struktūrinius ir dinaminius futbolo aspektus.
 5. Giliai išanalizuoti visus komandos žaidimo etapus ir akimirkas.
 6. Norėdami pasirinkti ir pritaikyti tinkamiausias žaidimo analizės strategijas, metodus ir technologijas.
 7. Įgyti žinių apie analizės skydų kūrimą ir projektų naudojimą analizės programinėje įrangoje.
 8. Dalytis duomenimis per ataskaitas ir veiksmų pasiūlymus ar metodinius modelius.

Kaip mokysi?

 • „Live“ analizė. Tiesiogiai analizuojant vieną iš „Barselonoje“ įsikūrusių „La Liga“ komandų: „FC Barcelona“ arba „RCD Espanyol“.
 • Informacija. Informacijos, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusios su konkurencingu futbolu, paieška, valdymas, analizavimas, apibendrinimas ir sujungimas.
 • Kurkite ataskaitas. Sužinokite, kaip sukurti ataskaitas treneriams, žaidėjams, komandai ir institucijoms, įskaitant technologinių priemonių naudojimą.
 • Pripažindamas. Pagrindinių sporto rezultatų analizės aspektų pripažinimas.
 • Delvingas. Apžvelgiama bendrieji ir specifiniai futbolo aspektai.
 • Komanda. Autonomiškai ir dirbdamas komandoje.

Kurso struktūra

¡Sveikiname! Jūs ką tik pasirašėte kaip jaunesnysis skautas MBP . Iki finalo liko aštuonios rungtynės ir mums reikia jūsų pagalbos, kad pasiektume tikslą. Mes žinome, kad tai nebus lengva, ir mes turime sunkiai dirbti, kad tai pavyktų, tačiau visų pastangomis mums pasiseks!

Per šias aštuonias rungtynes sužinosite profesionalaus skautų veikimą ir naudojimą. Norėdami tai padaryti, turėsite pereiti įvairias šio mokymosi proceso fazes: mokytis teorijos rūbinėje, pritaikyti ją praktikoje per treniruotę, atlikti tai, ko išmokote rungtynių metu, ir pabaigos, pasidalindami ja spaudos konferencijoje.

 • Atitinka 1 ir 2 MBP žvalgybos modelį. Mes žinosime skautavimą ir jo funkcijas, ypač matysime MBP požiūrį ir nustatysime įvairius analizės tipus.
 • 3 rungtis. Komandos struktūros ir dinamikos analizė. Ištirsime tokias sąvokas kaip oficialus skambutis ir žaidimo sistema, ištirsime žaidėjus pagal jų padėtį ir žengsime pirmą žingsnį į dinamišką komandos analizę.
 • 4 rungtynės. Įžeidžiančios fazės analizė. Šiame modulyje mes analizuosime atakos fazę trijuose jos etapuose: pradžia, sukūrimas ir užbaigimas.
 • 5 rungtynės. Gynybinės fazės analizė. Čia mes išsamiai žinosime gynybinį etapą: analizuosime tris gynybinio blokavimo tipus ir tiesioginio žaidimo gynybą.
 • Rungtis 6. Pereinamųjų fazių analizė. Mes gilinsimės į abu perėjimus iš atakos į gynybą ir iš gynybos į ataką.
 • 7 rungtynės. Strategijos analizė. Išanalizuosime skirtingų setų strategiją: kampiniai, baudos smūgiai, metimai ir baudos smūgiai.
 • Rungtis 8. Metodiniai modeliai.
 • Tarpdalykinis projektas. Norėdami baigti kursą, turėsite individualiai atlikti dviejų profesionalių komandų rungtynių analizę. Turėsite išanalizuoti struktūrą ir dinamiką, skirtingas žaidimo fazes ir galiausiai strategiją. Norėdami tai padaryti, naudosite vaizdo analizės programą - vieną iš svarbiausių profesionalių skautų įrankių.

Nuomonės

"100% rekomenduojamas kursas, kurį galėčiau apibrėžti kaip kursą, kuriame jums patiks mokytis. MBP metodika ir jos pristatymas yra labai aukšto lygio, labai naudingi norint atrasti visas komandos analizės ir rungtynių detales. " Jesús Galilea

"Aš rekomenduoju skautų ir žaidimų analizės kursus MBP trenerių mokykloje, kad galėčiau pagilinti žinias, koks yra žaidimas. Be to, labai ačiū už gydymą visiems MBP žmonėms, kurie man visada padėjo. . " Luís Omaras Tapia

"Kursas man buvo labai naudingas užsakant ir pabrėžiant daugelį dalykų, kuriuos kartais pamačiau, bet kurių nenustojau analizuoti, o tai neleido man skirti realios reikšmės kiekvienai koncepcijai. Taip pat sugebėti organizuoti savo analizę ir struktūrą tai etapais, kurie man padėjo padaryti savo darbą profesionalesnį ir aiškesnį “. Manuelis Mayo

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

MBP School of Coaches’ mission is to “optimize the tactical level of the coaches to their maximum exponent” thanks to the patented MBP Method that is being used by professional coaches and players in ... Skaityti daugiau

MBP School of Coaches’ mission is to “optimize the tactical level of the coaches to their maximum exponent” thanks to the patented MBP Method that is being used by professional coaches and players in more than 15 countries already. Skaityti mažiau