Skaitmeninio Verslumo MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inovatyvi verslo mokyklos koncepcija

IEBS esame vienu žingsniu priekyje tradicinio verslo mokyklų modelio:

 • Tradicinis mokymosi modelis yra nelankstus ir nelankstus, nes remiasi tradiciniu visuomenės modeliu: standartizuotas ir mažai keičiantis.
 • IEBS mokymosi modelis yra modernus, lankstus ir pritaikomas , nes yra sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikinio pasaulio poreikius ir nuolatinius pokyčius.
 • Mes siūlome mokymąsi, kuriame integruotos technologijos ir inovacijos, kaip studijų dalyko dalį, visada suteikiant naujausias žinias.
 • Mes galvojame apie 2.0 mokymosi modelį, kuris teikia pirmenybę gebėjimui „mokytis darant“, lavinant įgūdžius, reikalingus sėkmingai įveikti kasdienio darbo iššūkius.
 • „Web 2.0“ dėka mes integruojame tradicinius modelius, tokius kaip atvejų analizė, su naujausiomis mokymosi srovėmis.

Juk knyga nebegarantuoja, kad išmoksime visko, ką turime žinoti gyvenime, tam tikra tema.

Naudodamiesi IEBS , studentai yra pasirengę tapti pirmaujančiais profesionalais, galinčiais kurti naujoves, pradėti ir kurti pridėtinę vertę savo įmonėms, naudojantis naujais verslo būdais.

Kas yra IEBS ?

2009 m. Įkurta IEBS yra pirmoji pasaulyje gimtoji Ispanijos skaitmeninio verslo mokykla. Jos tikslas yra pasiūlyti alternatyvą tradicinėms verslo mokykloms, lažintis dėl naujoviško mokymosi modelio, galinčio patenkinti realius įmonių ir specialistų, gyvenančių nuolat besikeičiančioje ir besikeičiančioje visuomenėje, poreikius.

Pateikiame pasiūlymą sukurti judrią ir modernią mokyklą, visada atnaujinamą atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir pagrįstą tvirtomis vertybėmis, siekiant ugdyti atsakingus žmones, kurie vadovauja verslumo dvasiai, paremtai inovacijomis, etika ir tvarumu.

Mūsų tikslas yra išmokyti naujų lyderių, kurių taip ieškome ir ieškome pasaulyje, kuriame gyvename, kurie sugeba tvariai ir pelningai veikti, kurti naujoves ir kurti pridėtinę vertę savo įmonėms, darbuotojams ir visuomenei.

Tarptautinis veikėjas

IEBS gimė Barselonoje, Ispanijos inovacijų ir verslumo centre, kurio tikslas - suteikti savo studentams naujausias ir novatoriškas žinias. Jis turi „Seedrocket“ - skaitmeninį paleidimo greitintuvą, kurį „Google“ pasirinko Ispanijoje, kaip vieną iš pagrindinių partnerių.

IEBS tapo IEBS Ibero-America“ internetine verslo mokykla, lažybų dėl ispanų ir portugalų kalbų kaip transporto kalbų ir siūlanti savo programas pagrindinėms rinkoms, įskaitant Ispaniją, Braziliją, Portugaliją, Meksiką ir Kolumbiją.

Tikslai

Jie sako, kad kai nesisekame pirmoje įmonėje, mes esame geriau ir geriau pasirengę kitai . Viena iš dažniausiai pasitaikančių verslininkų klaidų yra nepakankamas pasirengimas išspręsti iškilusias problemas.

Skaitmeninio verslumo MBA“ , sukurtame bendradarbiaujant su „Seedrocket“ , galite įgyti patirties ir žinių, kurių jums reikia norint vairuoti ir pagreitinti savo „Startup“, dirbant verslumo ekosistemoje ir mokantis iš žinomų mentorių, kurie jums padės tobulėti, patirties . ir paspartinkite savo verslo augimą .

Baigę skaitmeninio verslumo magistrą, galėsite sukurti ir patvirtinti savo verslo idėją ir modelį, išdėstyti verslo augimo strategiją ir įgyti įgūdžių bei gebėjimų, reikalingų sukurti technologijomis pagrįstą ir interneto verslą. Norėdami tai padaryti, naudosime 100% praktinę metodiką, pagal kurią pritaikysite tai, ko išmokote savo įmonėje.

Baigę skaitmeninio verslumo verslo magistrą, jūs galėsite:

 • Imkitės sėkmės garantijų;
 • Taikykite judrius metodus: „Lean Startup“, „Scrum“, „Open Innovation“ ir kt.
 • Sukurkite savo verslą, nuo idėjos sumanymo iki vykdymo
 • Žinoti pagrindinius strateginio ekonominio ir finansinio planavimo aspektus
 • Taikykite įmonių verslumą savo organizacijoje
 • Sukurkite verslo planą ir pateikite jį investuotojams.
 • Pasinaudokite technologijomis ir naujovėmis jūsų verslo strategijojeM
 • Žinoti įvairius būdus patekti į sostinę (Draugai
 • Integruokite naujus skaitmeninės rinkodaros metodus : socialinę mediją, SEO, SEM.
 • Efektyviausiai valdykite pardavimus .
 • Vadovaukite ir rinkitės didelio našumo komandas
 • Priimk greitus ir išmintingus sprendimus.

Suprasti naujus interneto verslo modelius

Priėmimas ir registracija

Ši magistrantūros programa turi ribotą vietų skaičių, kad būtų galima maksimaliai padidinti asmeninį kontaktą tarp studento ir dėstytojo. Taigi kiekvienas mokytojas tampa studento mentoriumi, užmegztu artimu ir tiesioginiu ryšiu.

Paraiškos nagrinėjamos griežta priėmimo tvarka ir jas vertina vertinimo komisija, susidedanti iš programos direktoriaus, akademinio direktoriaus ir priėmimo koordinatoriaus. Norėdami užpildyti paraiškos formą, spustelėkite šį mygtuką:

Išankstinė registracija

Išankstinė registracija gali būti vykdoma iki rugsėjo 30 d. Per tą laiką galite užsisakyti ir užsitikrinti savo vietą programoje. Jei rezervuosite iki liepos 31 d., Gausite papildomus 10% nuolaidos.

Registracija

Dalyvauti šioje programoje galutinis terminas yra spalio 24 d. Arba kai bus užpildytos visos laisvos šios programos vietos.

Priėmimo reikalavimai

Turėkite universitetinį ar panašų laipsnį (arba esate vyresniuoju metu) ir (arba) lygiavertę darbo patirtį.

 • Turint universitetinį laipsnį: reikės pateikti pavadinimą ir akademinį nuorašą. Jei esate vyresni metai, reikės tik jūsų nuorašo.
 • Nėra universitetinio laipsnio: ankstesnė darbo patirtis nėra būtinas reikalavimas, tačiau įrodyta darbo patirtis yra labai svarbus atrankos proceso elementas. Jei neturite universitetinio laipsnio, galite tai patvirtinti įrodydami profesinę patirtį. Reikalaujama metų patirtis skiriasi atsižvelgiant į jos tinkamumą.

Krepšiai ir nuolaidos

IEBS siūlo įvairias stipendijas, palengvinančias jūsų studentų galimybes naudotis studijų programomis.

Mes ieškome novatoriškų profesionalų, verslininkų ar jaunų kūrybingų žmonių, turinčių didelį potencialą, kurie dalijasi mūsų etikos ir tvarumo verslo pasaulyje vizija. Mes norime entuziastingų, putojančių ir išvykstančių žmonių, norinčių suteikti pridėtinės vertės savo darbo patirčiai ar norinčių įgyvendinti savo projektus.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative.

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative. Skaityti mažiau