Šiandien įmonės vadovybei reikalingi specialistai, turintys vadybos ir administravimo žinių, taip pat turintys skaitmeninių įgūdžių. Jūs, jau turintys profesinę patirtį, tapsite šio „Unikalaus meistro“ rinkos ateities vadybininku

Mursijos katalikiškojo universiteto (CAAM) ir Spain Business School skaitmeninių kompanijų vadybos ir administravimo Spain Business School (MDBA) magistro laipsniu siekiama pasiūlyti suinteresuotai šaliai išsamias verslo administravimo žinias, klasikinę MBA, su variantu, į kurį integruotas atnaujinimas. skaitmeninėms įmonėms, tuo pačiu ugdant valdymo įgūdžius ir teisingos verslo krypties vertybes.

pixelSpain Business School MBAD" src="http://www.spainbs.com/Contents/Programs/Images/ucam_mdba.jpg" alt="Spain Business School MBAD" />Programa apima pagrindinę verslo vadybos ir administravimo dalykų grupę, kartu ją papildydama skaitmenine metodika, kuri gilina techninius aplinkos aspektus.


Profesiniu požiūriu šiomis studijomis siekiama suteikti studentams žinių, metodų, sėkmingos praktikos ir įgūdžių, kurių įmonės reikalauja tarpinėms ir vadovaujančioms pareigoms, pateikiant bendrą ir integruotą visų funkcinių sričių viziją.

Jis sukurtas naudojant SEMIPRESENCIAL ARBA ONLINE metodiką akademinio kurso metu ir gaunant 60 ECTS iš Mursijos katalikiško universiteto, UCAM.

skirta

Absolventai, abiturientai ir absolventai, norintys plėtoti savo profesinę karjerą iš įmonių valdymo skaitmeninėje aplinkoje.

Profesionalai, turintys universitetinį laipsnį, plėtojantys savo profesinį darbą katedrų valdymo srityje arba kuriantys strateginių sprendimų užduotis.

MDBA gauna visi profesionalai, kurie nori savo karjerą planuoti vyresniojo verslo vadybos srityje, nepriklausomai nuo jų kilmės mokymo. Verslo vadyba yra ne tik technika, bet ir įgyjama per praktiką, tačiau norint ją įvykdyti, reikia specialių mokymų. Žinoma, tai ne tik techninės žinios, bet ir turi būti papildyti profesiniais, asmeniniais įgūdžiais bei vertybių ir etikos rinkiniu, kurie yra svarbūs, kad verslas sėkmingai veiktų.

Todėl MDBA perspektyva yra praktika, vertybės, geras darbas ir kompetencijos mokymas bei savęs reikalavimas tikslams pasiekti.

Kurdami internetinę metodiką, jums reikės pagrindinių žinių apie internetą ir tinklo ryšį.

Gaukite tikslus

Pagrindinis skaitmeninių įmonių administravimo ir vadybos magistro laipsnio (MDBA) tikslas yra užtikrinti, kad studentai įgytų pažangias verslo vadybos žinias, praktiką, reikalingą sėkmingai joms pritaikyti, tuo pačiu ugdant vadybos ir asmeninius įgūdžius. etinių ir moralinių vertybių rinkinio.

reikalavimai

Norint įgyti dvigubą universitetinį laipsnį, studentui būtina turėti pripažintą universitetinį laipsnį teritorijoje arba, jei to nepavyktų, didelę profesinę patirtį magistro žinių srityje.

metodika

Metodika yra SEMIPRESENTIALI MADRID arba ONLINE miestelyje. Visuose mūsų kursuose yra stiprus garso ir vaizdo komponentas, palengvinantis mokymąsi, tai yra ekspertų ir jų pastabų meistriškumo kursai. Be to, ją papildo svarbus praktinis požiūris.

Į miestelį galima patekti visą parą (24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę) ir visą gyvenimą. Niekada nebūsi vienas. Jus visada lydės kuratorius; Be koordinatoriaus, studijų vadovo ir svarbios SBS studentų bendruomenės.

Programa mokoma:
  • Ispanų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Spain Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 28, 2019
Šis kursas yra Internetinės, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Spal. 2019
Duration
12 mėnesių
Ištęstinės
Price
3,500 EUR
Kreipkitės dėl savo stipendijos. Galimybė iki 30%
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date