• Trukmė (metai): 3 semestrai arba 1 metai
 • Kvalifikacija apdovanota: magistro skaitmenine valiuta
 • Kvalifikacijos lygis: magistro laipsnis (2-asis ciklas)
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Studijų forma: nuotolinis mokymasis
 • Minimalus ECTS kreditas: 90

Programos profilis

Skaitmeninės valiutos magistro programa skirta padėti finansinėms paslaugoms ir verslo specialistams, verslininkams, vyriausybės pareigūnams ir viešiesiems administratoriams geriau suprasti skaitmeninės valiutos techninius pagrindus, kaip ji greičiausiai sąveika su esama pinigų ir finansų sistemomis ir kokios yra inovacijų galimybės. skaitmeninės valiutos sistemos.

Programa siekiama panaikinti didelį atotrūkį, kuris šiandien egzistuoja tarp akademinių žinių pasiūlos ir paklausos skaitmeninės valiutos srityje. Tiksliau sakant, nors per pastaruosius keletą metų susidomėjo skaitmeninėmis valiutomis, akademinės institucijos lėtai įgyvendino akademines programas, apimančias regiono specialistų rengimo poreikį, visą tai sprendžiant (taip pat ir techninius, ir finansinius aspektus).

Programa užpildo šią spragą, o University of Nicosia yra akademinės bendruomenės lyderis visame pasaulyje.

Studentams visame pasaulyje siūlomas internetinis laipsnis ir pirmas kursas " Pathway , "DFIN-511: įvadas į skaitmenines valiutas", yra nemokamas kaip atvira MOOC kursų programa visiems, norintiems sužinoti daugiau apie pagrindinius skaitmeninių valiuta.

Programos mokesčiai

Pirmoji " Pathway klasė "Skaitmeninės valiutos įvadas" yra nemokama kaip atvira programa, kuria gali naudotis visi MOOC kursai, visiems, norintiems sužinoti daugiau apie pagrindinius skaitmeninės valiutos principus.

Likusieji 8 kursai siūlomi 1 510 EUR vienam kursui, todėl bendras studijų mokestis už programą sudaro 12 080 EUR.

Tikslinė auditorija

 • Verslininkai / verslininkai
 • Finansų sektoriaus specialistai - bankininkai, teisininkai, buhalteriai, auditoriai
 • Vystymosi specialistai: socialiniai darbuotojai, nevyriausybinės organizacijos, ne pelno organizacijos, plėtros ekspertai
 • Reguliuotojai / politikos formuotojai
 • Kompiuterių mokslininkai, kurie siekia vadovauti vaidmenims

Karjeros galimybės

Ši sritis siūlo labai geras karjeros galimybes. Skaitmeninė valiuta yra laukas, kuris nuolat auga visame pasaulyje, ir tikimasi, kad ir toliau bus stiprus susidomėjimas tokiomis valiutomis. Taigi pasaulinė užimtumo perspektyva yra perspektyvi.

Prieiga prie tolesnių studijų

Magistrantūros programa suteikia pagrindą įstoti į doktorantūrą.

Vertinimas

University of Nicosia taiko bendras egzaminų, vertinimo ir vertinimo taisykles. Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą. Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA). Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų tinklalapyje esančiame Akademinės taisyklės ir reglamentai.

Baigimo reikalavimai

Programa yra 90 ECTS kreditų ir paprastai gali būti baigta per 18 mėnesių (3 semestrus). Studentai kasmet baigs 30 ECTS kreditų. Mokslo baigimo minimalus CPA yra 2,0.

Mokymosi rezultatai

 1. Vertiname pinigų, pinigų pasiūlos koncepciją ir tai, kaip skaitmeninės valiutos gali paveikti dabartines tarptautines finansų rinkas ir pinigų pervedimo sistemas.
 2. Apibendrinkite pagrindines valiutų, centrinės bankininkystės ir pinigų politikos sąvokas bei galimas skaitmeninės valiutos pasekmes
 3. Išsamiai išnagrinėkite skaitmeninių valiutų problemas, iššūkius, perspektyvas ir riziką
 4. Sukurkite konceptualų supratimą apie skaitmeninės valiutos principus ir mechanizmus, įskaitant kriptografiją, p2p architektūrą ir viešuosius knygas.
 5. Suprasti bankų, teisinės ir apskaitos sistemos struktūrą ir reguliavimo aplinką bei galimas skaitmeninių valiutų pasekmes bankininkams, reguliavimo institucijoms, teisėsaugos ir mokesčių institucijoms.
 6. Pripažįsta galimybes naudoti skaitmeninę valiutą inovacijoms spręsti socialines problemas finanse ir visuomenei apskritai.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Programa mokoma:
 • Anglų
University of Nicosia

Peržiūrėti 27 daugiau kursų University of Nicosia »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 22, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Contact school
Duration
2 - 3 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
12,080 EUR
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school