Skaitmeninės strategijos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Specializacija skirta tada, kai ne tik nenorite žaisti skaitmeninės rinkodaros žaidimo, bet ir norite tai vairuoti. Jį pakeisti. Šis dinamiškas internetinės paieškos rinkodaros kursas suteikia įgūdžių, žinių, strategijos ir metodų, kad tai pakeistų. Tapk nariu ir prisijunk prie pramonės bei „gerbėjų“ galimybių. Čia yra Didžiojo paveikslo galia. Jėga mąstyti, vesti, kurti.

Vadovaujant pasauliniams pramonės patarėjams, įskaitant: 125988_Skjermbilde2019-11-15kl.20.29.38.png

Jūs ne tik kursus. Jūs prisijungiate prie pokalbio.

Mes jus įtraukiame į žaidimą ir laikome jus ten

Mūsų kursai skatina mintis ir praktiką. Nuo pat prisijungimo prie kurso jūs taip pat tampate DMI nariu, o tai reiškia, kad jūs turite prieigą prie neprilygstamo savo karjeros šaltinių.

Pirmi metai NEMOKAMAI su visais kursais - 150 EUR atnaujinimas kiekvienais metais.

Baltojo karšto kurso turinys

Gaukite naujausią kursų programą naudodamiesi mūsų mokymosi patirties platforma.

Visuotinai pripažintas sertifikavimas

Visuotinai pripažintas jūsų judėjimo pažymėjimas

Išlaikykite savo statusą ir įgūdžius kiekvienais metais

Užtikrintas nuolatinis profesinis tobulėjimas, visada būsite žaidime.

Įrankių rinkiniai

Naujausias turinys ir priemonių rinkiniai, kurie visada padės jums žaisti.

Ryški bendruomenė

Prisijunkite prie DMI tinklo ir prisijunkite daugiau nei 47 000 narių visame pasaulyje.

Patikrinkite savo įgūdžius diagnozuodami

Įvertinkite savo įgūdžius, palyginti su jūsų profesine konkurencija, ir išlaikykite savo žaidimo viršūnę.

Ką aš išmoksiu

Mes suteikiame jums mąstymo ir įrankių, kad galėtumėte tapti pagrindiniu žaidėju skaitmeninėje scenoje. Sukurkite galingą ir dinamišką skaitmeninę strategiją. Pažvelkite į tai, kaip realiame pasaulyje keičiasi verslas. Moduliai yra pagrindiniai elementai - žinių, savo vizijos, pagrindinio sertifikuoto skaitmeninės rinkodaros specialisto - skaitmeninės strategijos - elementai

Moduliai
 • Tradiciniai ryšiai
 • Skaitmeniniai ryšiai
 • Skaitmeniniai kanalai
 • Automatika
 • Biudžetas
 • „Big Data“
 • Skaitmeninis vadovavimas
 • Strategijos formulavimas
Įvadas

Informacija apie modulį

Mes pritraukiame mokslą prie minties. Mes sukūrėme „3i Framework“, kuris yra skirtas padėti jums išsirinkti geriausią jūsų organizacijos skaitmeninę strategiją ir ją įgyvendinti. „3i“ yra protingas ir griežtas. Tai virsta. Ir tu būsi sužavėtas. Šis modulis pristato šį madingą protų kūrinį. Vėliau moduliai plečiasi.

 • Pagrindinės sąvokos, kuriomis grindžiamas DMI 3i metodika
 • Pagrindiniai veiksmingos skaitmeninės strategijos komponentai
 • Verslo strategijos kūrimo patarimai
 • Strateginis valdymas, toliaregiškas žvilgsnis į ilgalaikę, augančią sėkmę
Tradiciniai ryšiai

Informacija apie modulį

Leiskime trumpam sustabdyti, kad įvertintume puikią, pasaulį keičiantį mūsų disciplinos tradiciją. Klasika niekada neišeina iš stiliaus. Vertės pasiūlymas išlaikė savo vertę dešimtmečiais. Žinokite savo auditoriją (tyrimai) vis dar yra iššūkis rinkodaros gyvybei. Čia taip pat liko klasikinis rinkodaros derinys, kliento kelionė, komunikacijos ir kūrybinis planavimas, žiniasklaidos strategija ir prekės ženklo efektyvumo didinimas. Tačiau kartu atsirado skaitmeninis. Ir tai pakeitė viską. Kaip mes skaitome, apsipirkome, žiūrime filmus, pasimatome, gaminame maistą. Mūsų elgesys ir gyvenimo būdas pakito dėl nuostabių galimybių, kurias mums suteikė technologijos. Sprendimų priėmimas nėra tas pats. Apie tai mes kalbame, kai kalbame apie sutrikimus. Ir tai jaudina. Šiame modelyje mes tiriame, kaip rinkodaros klasika vis dar įtvirtina bet kokią kampaniją - vis dėlto šiuolaikinė skaitmeninė kampanija yra kur kas fantastiškesnis indas. Mes gilinamės į tai, kaip mūsų technologijos keičia vartotojų patirtį ir kaip turime reaguoti.

Skaitmeniniai ryšiai

Informacija apie modulį

Gyvename nepaprastus laikus. Galimybės yra tokios pat didelės, plačios ir įvairios, kaip žiniatinklis. Iššūkis taip pat yra didesnis. Rinkos yra modernios ir fragmentiškos. Dabar labiau nei bet kada tu žinai savo vartotoją (ir tavo skaitmeninius kanalus). Čia pažvelgsime į: skaitmeninių ryšių planavimo pagrindus, gerinančius IG supratimą apie jūsų auditoriją. Kur juos galima rasti? Kaip juos sudominti? biudžeto sudarymas jūsų skaitmeninei strategijai ir veiksmingi ištekliai, skirti skaitmeninei strategijai peržiūrėti, įvertinti ir analizuoti.

Skaitmeniniai kanalai

Informacija apie modulį

„Facebook“, „Linkedin“, „Instagram“, „Twitter“, „Snapchat“ ir pan. Jie dauginasi ir dauginasi. Tačiau tuo dideliu išsiblaškymu ir suskaidymu yra ir puiki galimybė. Šis modulis apima atvykstamojo ir išeinančiojo strategijas, daugialypės terpės planavimą, skaitmeninių kanalų derinį ir mobiliosios rinkodaros socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Turinio rinkodara, tinkama, savalaikė ir pagrįsta tuo, kas, kaip ir kodėl taikoma paieškos sistemų rinkodaros el. Pašto rinkodarai, filialų rinkodarai ir rinkodaros automatizavimo rodymo ir vaizdo reklamos geriausios praktikos pavyzdžiams. Nes mes turime akis pamatyti.

Automatika

Informacija apie modulį

Automatizavimas neapleidžia įkvėpimo, tačiau tai tikrai palengvina pardavėjo gyvenimą. Čia yra supervalstybė, dirbanti ramiai ir puikiai pagal jūsų užsakymus, naktį ir dieną. Pažiūrėkite, kaip išmaniosios įmonės pabrėžia CRM programinės įrangos pranašumus, kad būtų galima geriau parduoti, skatinti švino naudojimą ir dar daugiau. Pagrindinės rinkodaros automatizavimo sąvokos. Automatizavimas, skirtas generuoti, valdyti ir puoselėti laidus Ryšiai - automatizuoti, tačiau vis dar teisingi ir aktualūs automatizavimo duomenys analizuoti ir pranešti apie potencialius klientus.

Biudžetas

Informacija apie modulį

Pinigai verčia rinkodarą apeiti. Tačiau vertė yra ten, kur ji yra. Šis modelis gilinasi į tai, kaip pasiekti maksimalią IG už bet kurį biudžetą. Tada reikia atsižvelgti į tą kitą brangų resursą, žmogaus talentą. Naršyti: Pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti planuojant rinkodaros biudžetą. Rinkodaros biudžeto nustatymas Kaip stebėti ir optimizuoti biudžetą vykdant kampaniją Žmogiškasis elementas. Įdarbinkite, apmokykite ir išlaikykite geriausius žmones.

„Big Data“

Informacija apie modulį

Viskas, kas pavadinime yra „didelis“, žavi, tiesa? Jei šešėliai blogis? Ne taip. Pakeiskime blogį į veiksmingą, nes tai, ką mes turime, yra priverstinis žmogaus elgesio skliautas. Duomenyse yra visa žmonija. Kas yra gilus ir tamsus, nemandagus, lengvas, banalus ir nepaprastas. Žmogaus širdies ir egzistencijos paslaptys. Ir tai yra puiku. Tačiau iššūkis yra paversti šį žmonijos skliautą prasme - komercine prasme. Bet nebijokite, turime tam tikrų idėjų ir praktikų, kurios bus veiksmingos. Didieji duomenys

Skaitmeninis vadovavimas

Informacija apie modulį

Kaip minėta pirmiau, mes gyvename nepaprastais laikais, kurie reikalauja nepaprastų lyderių. Tai reiškia, kad jūs. Jūs vadovausite perėjimui nuo tradicinės rinkodaros likučių prie drąsaus, naujo skaitmeninės rinkodaros pasaulio, kurį padedate išrasti. Ir jūs vadovausite aštrių minčių ir strategijos dėka. Nunešite savo prekės ženklą ir organizaciją į vietas, apie kurias dar nesvajojote.

Strategijos formulavimas

Informacija apie modulį

Iki šiol jūs jau nuėjome ilgą kelią. Esate (beveik) pasirengęs eiti į priekį, kurti naujus ir dar neištyrinėtus nervinius Pathways ir skaitmenines rinkas. Jūs stovite ant pačio priekinio krašto ir esate beveik pasirengęs skleisti tuos naujus skaitmeninius super sparnus ir plaukti. Bet pirmiausia, pagrindinis strategijos modulis; svarbiausia strategija.

Programos tikslas:

 • Aštrūs ir patyrę skaitmeninio pardavimo ir rinkodaros žaidimų žaidėjai, kurie nebėra turiniai, yra tik žaidėjai. Norite vairuoti žaidimą. Norite tai pakeisti
 • Pardavimų profesionalai. Rinkodaros vadybininkai. Komandų vadovai. Verslo konsultantai ir programuotojai. Profesionalai, kurie pasinaudojo savo vizija tiek, kiek įmanoma, be specializuotų įgūdžių, ir planuoja tai išspręsti
 • Verslininkai, norintys būti verslesni
 • Tie, kurie įsisąmonina specializaciją, suteikia jums tikrą, aštrų, apčiuopiamą konkurencinį pranašumą, su kuriuo galite slinkti per varžybas
 • Įkvėpti karjeros keitikliai
 • Talentingi žmonės, kurie žino, kad sertifikavimas verčia duris atverti

Daugiau nei 47 000 narių visame pasaulyje pasitiki DMI, kad jie tobulintų savo karjerą.

 • 92% mūsų narių teigė, kad mūsų kursai turėjo teigiamą poveikį jų karjerai.
 • Baigę vieną iš mūsų kursų, 81% mūsų narių buvo paaukštinti.
 • 88% mūsų narių dirba aukštesniame ar vadovų lygmenyje.

Dabar tai yra tai, ką vadinate palaikymu

Mes galvojame apie viską. Mes tau net pakavome. Mes įtraukėme forumus, žinių bazę ir pasiruošusią bei nekantraujančią palaikymo komandą, kad jūsų kelionė būtų lengva.

Klasių auklėtojai

Patyrę ir įsitraukę mūsų dėstytojai yra kilę iš tikro skaitmeninio fono. Jie žino šį žaidimą.

Prijungta bendruomenė

Narystė reiškia, kad prisijungiate prie dinaminio skaitmeninių grotuvų DMI tinklo. Prisijunkite prie tikros įžvalgos ir galimybių.

Palaikymo komanda

Kad ir kas tai būtų, mes jį aprėpėme. Tai yra palaikymas 360 laipsnių kampu. Komanda yra ten, kur jums jų reikia.

Į jūsų klausimus atsakyta. Ir tada Kai kurie

Viskas, ką jums reikia žinoti apie skaitmeninių supervalstybių įsigijimą, prisijungimą prie skaitmeninių talentų aistringo proto per narystės portalą, titano karjeros kūrimą ir ilgalaikę akreditaciją, kaip perimti visatą ir dar daugiau.

Ar man reikia turėti rinkodaros pagrindus?

Kiekvienas gali kreiptis į sertifikuotą skaitmeninės rinkodaros specialistą - skaitmeninę strategiją

Kiek kainuos kursai?

Sertifikuotas skaitmeninės rinkodaros specialistas - skaitmeninė strategija

Kur bus pripažinta mano kvalifikacija?

Mūsų kvalifikacija yra pasaulinės klasės. Tai leidžia jums pasiimti savo Digital Marketing Institute kvalifikaciją su savimi, nesvarbu, kur jus nuves įdomi karjera.

Kas turėtų eiti šiuo kursu?

Ši programa skirta tiems, kurie planuoja savo organizacijos skaitmeninės strategijos planavimą arba kurie ateityje gali dalyvauti šioje srityje ir norėtų visapusiško šios srities supratimo. Šis pažymėjimas tinka bet kokiam įgūdžių ar patirties lygiui ir yra skirtas paruošti jus konkrečiai bendrauti su strategija ir planavimu bendroje skaitmeninės rinkodaros srityje.

Kaip vertinama programa?

Sertifikuotas skaitmeninės rinkodaros specialistas - skaitmeninė strategija

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketi ... Skaityti daugiau

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketing Institute, making ours the most widely taught digital certification standard in the world. At the Digital Marketing Institute, we have made it our mission to transform the skills and knowledge of digital professionals on a global scale. There are three core reasons for this. The first is to advance the careers of marketers and sellers, the second is to address the digital skills shortage to ensure businesses have a capable and agile workforce. The final reason is to provide educators with professional certifications that can nurture future generations. We’re as passionate as we are ambitious, and the journey has only just begun. Skaityti mažiau