Oficialus aprašymas

Jei kada nors manote, kad dirbote kaip "Cisco Networking Engineer" ar specialistas, tačiau manote, kad neturite žinių ar įgūdžių, kad pradėtumėte savo karjerą, tai gali būti tai, ko ieškote.

Šis kursų paketas skirtas absoliutiems IT pradedantiesiems, kurie nori pradėti karjerą "Cisco" tinkle arba tiesiog tobulinti savo įgūdžius šioje srityje. Žinoma, daroma prielaida, kad jūs neturite jokių techninių žinių apie IT. Norint suprasti "Cisco" tinklą ir jį praktiškai taikyti techniniu lygmeniu, pirmiausia turėtumėte suvokti pagrindinį IT raštingumą ir tam tikras technologijas, kurias jūs mokysite per šį kursą. Per šį kursą gausite visame pasaulyje pripažintus CompTIA ir Cisco tinklo sertifikatus. Jūs taip pat turėsite tinklų įgūdžių, kuriuos galėsite pritaikyti daugeliui IT darbo vietų, rinkinį.

Iš pradžių mes mokome jus apie pagrindinius IT raštingumą, pagrindines programinės įrangos funkcijas ir funkcijas, pagrindinius tinklus, operacines sistemas ir pagrindines grėsmes saugumui. Iš ten, kurso žingsnis į aukštyn žvelgiant į šias sritis išsamiau. Kaip jūs pažengę per įvairius etapus, jūsų žinias apie tinklų kūrimą palaipsniui pradės vystytis.

Kursų paketą sudaro penki skirtingi kursai iš viso. Vienas iš jų yra įgūdžiai, pagrįsti tik egzaminais, ir keturi sertifikavimo kursai, kurių baigiamasis egzaminas po kiekvieno kurso. Galutinis kursas yra "Cisco Certified Networking Associate" (CCNA). Pirmasis kursas (CompTIA IT pagrindai) suteikia minkštą pagrindinių IT terminų, koncepcijų ir technologijų įvadą.

Kas įtraukta į šį sertifikavimo paketą?

Ši grupė apima penkis kursus, iš viso sudarytus iš trijų CompTIA sertifikavimo kursų (įskaitant tris oficialius CompTIA egzaminus), du Cisco sertifikavimo kursus (įskaitant du oficialius Cisco egzaminus) ir vieną įgūdžių pagrindu CompTIA kursą (be egzamino). Šis kursas BŪTINA užpildyti žemiau nurodyta tvarka. Jei jaučiate, kad 1 ir 2 kursuose esanti medžiaga jau yra jums žinoma ir nėra naudos, galite praleisti kursus 3-5. Spustelėkite antraštę, kad pamatytumėte išsamią informaciją apie tai, ką mokysite kiekviename kurse.

Kursai:

 1. CompTIA IT pagrindai FC0-U51 (NO EXAM)
 2. CompTIA A 220-901 ir 902 (2 EXAMS įtrauktos)
 3. CompTIA Network N10-006 (1 EXAM)
 4. Cisco CCENT ICND1 100-105 (1 EXAM)
 5. Cisco CCNA ICND2 200-105 (1 EXAM)

Sertifikavimo egzaminai:

 1. CompTIA A 220-901
 2. CompTIA A 220-902
 3. CompTIA tinklas N10-006
 4. Cisco CCENT ICND1 100-105
 5. Cisco CCNA ICND2 200-105

Kurso prieigos periodas: 12 mėnesių internetinė prieiga

Kiek galiu uždirbti su šiais sertifikatais?
Kiekvienas sertifikatas suteikia skirtingą uždarbio potencialą. Sužinokite, kokie yra Jungtinės Karalystės ir JAV nacionaliniai atlyginimai žmonėms, turintiems šiuos sertifikatus iš šios grupės:

 • "Cisco CCENT": 20 500 svarų sterlingų per metus, Jungtinė Karalystė *
 • Cisco CCNA: 40 000 svarų sterlingų per JAV
 • CompTIA A: £ 30,000 per UK * / $ 40,599 per US ^
 • CompTIA tinklas: £ 45,000 per UK * / $ 52,414 per US ^

Šaltinis: * JK: ITjobswatch / ^ JAV: PayScale - kaip sausio 2017 m

Kiek tinklo inžinierius uždirba?
Vidutinis tinklo inžinieriaus atlyginimas yra 46 000 svarų per metus. * Nuo 2017 m. Spalio mėn. Šaltinis: ITjobswatch


Kokie karjeros būdai man yra prieinami šiuo kursu?

 • Cisco tinklo inžinierius
 • Cisco tinklo specialistas
 • Cisco tinklo analitikas
 • Cisco tinklo konsultantas
 • Tinklo inžinierius
 • Tinklo inžinierius
 • Tinklo srities inžinierius
 • Tinklo diegimo inžinierius
 • Tinklo operatorių inžinierius
 • Tinklo palaikymo inžinierius
 • Tinklo operatorių centro inžinierius
 • Tinklo konsultantas
 • Tinklo technikas
 • Duomenų centro tvarkyklė
 • IT vadybininkas
 • IT konsultantas
 • IT techninės pagalbos specialistas
 • Sistemų administratorius

Kaip kiekvienas kursas mokomas?

Visi kursai yra internetiniai ir savarankiški, tai reiškia, kad jūs darote tai savo namuose, savo laiku, savo tempu ir geriausiu. Visur pasaulyje, turėdami prieigą prie nešiojamojo kompiuterio, kompiuterio ar stalinio kompiuterio ir interneto ryšio. Kiekviena pamoka yra iš anksto įrašyta, leidžianti pristabdyti, išplėsti pirmyn, praleisti skyriai arba grįžti į kitą pamoką, jei jums reikia. Pamokos yra daugialypės terpės pagrindu, o tai reiškia, kad pamokoms išmokyti naudojamos vaizdo ir garso. Jūsų dėstytojas galės "PowerPoint" skaidres, iliustracijas, diagramas ir demonstracijas mokyti kiekvienoje klasėje. Daugelis pamokų taip pat yra interaktyvios, skatinant besimokantįjį dalyvauti. Tai gali būti atsakymas į ekrane pateikiamus klausimus, dalyvaujant užduotims.

Kiek laiko man užpildys kiekvieną kursą?

Kaip jau minėta, mūsų kursai yra savarankiški. Kai kurie žmonės baigia savo kursus greičiau nei kiti. Kiekvienas sertifikavimo kursas yra nuo 12 iki 30 valandų. Jei pasirinksite atlikti tik vieną iš šios paketų sertifikavimo kursų, tai užtruks jums mažiau laiko, nei du ar trys arba visi iš jų. Nepaisant to, nors jūs visada turėsite 12 mėnesių, norėdami užbaigti savo kursą.

Kaip užsisakyti egzaminus?
Kai esate pasirengęs praleisti egzaminus, el. Paštu parašykite support@hudsoncourses.com savo prašymu kartu su egzamino, kurį norite pasiimti, pavadinimą. Tada mes atsiųsime jums el. Laišką su instrukcijomis, kaip užpildyti egzaminų užsakymą. Šio kurso egzaminai turi būti sėdėti jūsų vietiniame bandymų centre, kurį mes nustatysime jums.


Ko man reikia?

Viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys ir įrenginys, pvz., Išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, nešiojamas kompiuteris ar kompiuteris, ir interneto ryšys. Kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti, rekomenduojame jį pasiekti nešiojamuoju arba staliniu kompiuteriu per "Google Chrome".

Programa mokoma:
Anglų
Hudson

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Hudson »

Paskutinį kartą atnaujinta June 20, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 - 12 mėnesių
Price
649 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date