Read the Official Description

  • pažymėjimas
  • Parama Medžiaga
  • 18 mėnesių Laisvas kursas perlaikyti

Pasiruoškite įvesti 3D žaidimų pasaulį su Unity3D! Vienybė yra pagrindinis žaidimų kūrimo platformą sukurti aukštos kokybės 3D ir 2D žaidimus, juos įdiegti visoje mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, VR / AR, konsolių ar internete. Šis kursas taip pat focusses ant scenarijus, pagal užsakymą GUI kontrolės, surenkami pritaikymas, Multiplayer tinklų funkcijas, pavyzdžiui, pokalbio, ir optimizavimas kad bus padaryti jūsų žaidimas žaisti geriau mobiliųjų įrenginių ir stalinių kompiuterių panašūs. Giliai neria į vienybę anketa kontrolės ir sužinoti, kaip sukurti daugiau interaktyvus, aukštos kokybės 3D žaidimus.

Kas tai yra kursas?

Šis seminaras yra sukurtas kūrėjams, mokytojams, ir mokiniams, kurie yra nauji vienybės. Šiame projekte pagrįsta dirbtuvėse, mokinys yra supažindinami su Unity 3 darbo vietos ir tipiškų projekto darbo procedūrų.

prielaida, ŽINIOS

Pagrindinių žinių apie C # (arba tarpinio ActionScript 3.0 "patirtis).

KAS Jūs išmoksite

Šis kursas mes išmokyti jus apie Unity3D sąsaja ir jos pagrindinių savybių. Mokymas bus pradėti nuo į 3D taikymo elementais, pavyzdžiui, medžiagų, akių ir tekstūrų. Mes tada pereiti mokytis ir rasti būdų, kaip padaryti objektus judėti ir animuoti, naudojant animacijos įrankis, fizikos ir dalelių.

Po, jūs pradėsite rašyti kai kuriuos pagrindinius scenarijus tvarkyti vartotojo sąveiką ir sukurti elementus 2D sąsaja. Taip pat žinoma, daugiausia dėmesio bus skiriama vien scenarijus, pradedant išsamiu peržiūros skriptų ir API, taip pat yra patarimų ir gudrybių, sauja, kaip sukurti veiksmingą kodą ir kurti 3D žaidimus ir taikomąsias programas.

Program taught in:
Anglų

See 48 more programs offered by Academy Class »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgp 2019
Rugs 2019
Duration
5 dienų
Ištęstinės
Price
1,197 GBP
+ PVM
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline