close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti internetinius Sertifikato programos. Vaizduojamasis menas

Sertifikatų programos paprastai skirtos konkrečiai, mažesnei didelės disciplinos daliai, tiek akademinei, tiek profesinei sričiai. Jie gali būti siūlomi absolventų ar bakalauro laipsnį, visą arba ne visą darbo dieną, ir nebūtinai reikalauja iš anksto studijuoti lauką. Kas yra scenos meno sertifikatas? Plati sąvoka "sceninis menas" apima muziką, teatrą ir šokį, o scenos menų… Skaityti daugiau

Sertifikatų programos paprastai skirtos konkrečiai, mažesnei didelės disciplinos daliai, tiek akademinei, tiek profesinei sričiai. Jie gali būti siūlomi absolventų ar bakalauro laipsnį, visą arba ne visą darbo dieną, ir nebūtinai reikalauja iš anksto studijuoti lauką.

Kas yra scenos meno sertifikatas? Plati sąvoka "sceninis menas" apima muziką, teatrą ir šokį, o scenos menų programos gali apimti bet kurią iš šių disciplinų. Kai kuriose galimose koncentracijos srityse gali būti speciali priemonė, vokalo diapazonas ar muzikos stilius; veiksmo stiliai, žanrai, tokie kaip muzikinė komedija ar klausymo paruošimas; ar choreografija, šokių rūšys ar konkretūs darbai. Bet kurios iš šių programų tikslas yra padėti mokiniams įsisavinti aiškiai apibrėžtą žinių ar įgūdžių rinkinį, dažnai siekiant šių žinių panaudoti veikloje.

Šių programų studentai mokosi kritiškai vertinti savo darbą, ieškodami būdų nuolat tobulėti. Jie ugdo gebėjimą vertinti savo įgūdžius, norėdami nuspręsti, kurie vaidmenys jiems geriausi. Taip pat svarbu, kad jie geriau suprastų savo sritis, kad priimtų gerus sprendimus, kaip rasti darbą ir kaip pasiūlyti žemę už vaidmenis.

Meno pažymėjimų programos labai skiriasi, net ir trijose muzikos, teatro ir šokių srityse. Jūs turėtumėte tiesiogiai susisiekti su programomis, kad sužinotumėte apie dabartines studijų išlaidas ir mokesčius.

Kompaktiškose muzikos, teatro ir šokių srityse, geresnio pasirengimo ir supratimo gali viską pakeisti asmens karjera, dėl to vyksta veikianti veikla, narystė šokių kompanijai ar muzikinio ansamblio padėtis. Sąmoningas ir pasirengimas taip pat gali padėti atlikėjams, kurie nori pereiti į naują vaidmenį, pavyzdžiui, režisierius, baleto meistras, choreografas ar muzikos mokytojas. Taip pat gali tapti muzikos, šokio ar teatro karjeros karjera.

Vaizduojamųjų menų sertifikatai galimi visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Related fields of study
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai

Los Angeles College of Music - Online
Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos +6 Daugiau
Sertifikatas
40 savaitės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia