ONLINESTUDIES

Peržiūrėti visus 2 internetiniai sertifikato studijų programas, Sportinis instruktavimas (angl. Sports Coaching)

Sertifikato studijų programos, kurios paprastai trunka vienerius akademinius metus yra sudaromos iš tam tikrų disciplinų paskaitų. Daugybė viso pasaulio universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti įvairiausių specializacijų bei lygmenų sertifikato studijų programų.

Sporto treniruočių sritis skirta sportininkams rengti praktikos metu ir instrukcijose varžybose. Žmonės, kurie siekia karjeros, turėtų būti labai gerai susipažinę su savo sporto šakomis, taip pat turėtų galėti veiksmingai nukreipti komandos narius.

Nors mano dalyvauti nuotolinio mokymosi kursus internete, keli universitetai turėti pradžios keliose vietose. Jūs netgi galite nustoti vartoti klases daugelį savaičių per metus neatimant ir be mesti savo studentų paskoloms į grąžinimo. Tai yra stiprus argumentas daugelis žmonių pažvelgti į kai mokosi nuotolinio mokymosi klases.

Internetinės studijos sertifikato studijų programas ir Sportinis instruktavimas (angl. Sports Coaching)

2 Rezultatai Sportinis instruktavimas (angl. Sports Coaching), Nuotolinis mokymas Filter

Internetinis Taktikos Atitikimas ir Atsparumas

The Citadel
Magistro studijų sertifikatas
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Internetinės

Mūsų internetinis baigimo pažymėjimas apie taktinį atlikimą

Skaityti daugiau

Mokymo mokslų sertifikatas

eta College
Sertifikatas
<
Dieninės
Anglų
Internetinės

Šis labai praktiškas vienerių metų kursas suteiks jums galimybę dirbti kaip sporto treneris ir reaguoti į unikalius aukščiausio lygio sporto poreikius.

Skaityti daugiau