close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti 2 internetiniai Sertifikatai. Kriminalų tyrimo studijos

Absolventai, siekianti pagerinti savo užimtumo perspektyvas, gali gauti pažymėjimą atitinkamoje srityje, kad galėtų įgyti konkurencinį darbo vietų skaičių. Dirbantys specialistai taip pat gali nuspręsti įsigyti pažymėjimą kaip pirmą žingsnį tęsti studijas. Baigę kriminalinės justicijos sritį, norėtumėte atsiriboti nuo konkurso, gaudami pažymėjimą. Kas yra baudžiamojo… Skaityti daugiau

Absolventai, siekianti pagerinti savo užimtumo perspektyvas, gali gauti pažymėjimą atitinkamoje srityje, kad galėtų įgyti konkurencinį darbo vietų skaičių. Dirbantys specialistai taip pat gali nuspręsti įsigyti pažymėjimą kaip pirmą žingsnį tęsti studijas.

Baigę kriminalinės justicijos sritį, norėtumėte atsiriboti nuo konkurso, gaudami pažymėjimą. Kas yra baudžiamojo tyrimo pažymėjimas? Yra įvairių kompetencijos sričių, kurios gali būti kiekvieno sertifikato žinyno dėmesio centre. Kai kurie kursai moko studentus kovoti su elektroniniais nusikaltimais, naudojant įvairias technologijas ir paieškos metodus. Taip pat gali būti siūlomos klases apie elektroninių nusikaltimų teisines ir etines pasekmes. Kiti kursai gali būti sutelkti į finansinius nusikaltimus, mokyti studentus teismo audito įgūdžius.

Profesionalai, baigę baudžiamojo tyrimo pažymėjimą, gali patobulinti savo kritinio mąstymo įgūdžius ir geriau susipažinti su auditu ir apskaita. Mokymasis efektyviais bendravimo ir technologijų įgūdžiais gali patobulinti studentų pasitikėjimą.

Sertifikavimo programos užpildymo išlaidos skiriasi priklausomai nuo to, ar studentai eina kursus internetu, ar kaip universiteto programos dalį, ar abiejų mišinių. Būsimi dalyviai turėtų palyginti šias galimybes, kad nustatytų, kokie yra jų finansiniai ir laiko reikalavimai.

Tie, kurie uždirba baudžiamojo tyrimo pažymėjimą kartu su baudžiamojo teisingumo laipsniu, gali ieškoti darbo kaip sukčiavimo tyrėjai tiek privačioms įmonėms, tiek vyriausybinėms agentūroms. Šis pažymėjimas taip pat gali būti naudingas tiems, kurie tęsia studijas siekdami teisės laipsnių ir karjeros kaip baudžiamųjų advokatų arba federalinių advokatų. Kitos darbo vietos valdžios sektoriuje galimybės yra nusikaltimo aukos tyrėjai ar kompiuteriniai teismo ekspertai.

Tiems, kurie nori gauti pažymėjimą, daugelis universitetų ir koledžų siūlo kursus, kuriuose yra internetinių ir klasių galimybių mišinys. Visame pasaulyje yra galimybių kurti pasaulinę kriminologijos perspektyvą. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Utica College Online
Utica, Jungtinės Amerikos Valstijos

Finansų nusikaltimų tyrimo internetinis pažymėjimas moko studentus rinkti, analizuoti ir saugoti su finansiniais nusikaltimais susijusius įrodymus. Naudodamiesi naujausiais įr ... +

Finansų nusikaltimų tyrimo internetinis pažymėjimas moko studentus rinkti, analizuoti ir saugoti su finansiniais nusikaltimais susijusius įrodymus. Naudodamiesi naujausiais įrankiais ir technologijomis, mokiniai išmoksta praktinių ekspertizės įgūdžių, taip pat kritinio mąstymo įgūdžių, supratimo apie apskaitos principus ir tvirtą suvokimą apie tyrimo auditą. 18 kredito liudijimas, kuris gali būti baigtas per vienerius metus, gali lengvai pereiti į aukštąjį laipsnį "Utica College". -
Sertifikatas
Dalinės
Anglų
Internetinės
 
Informa Connect
Londonas, Jungtinė Karalystė

Gerai supraskite daugybę iššūkių ir galimybių, su kuriomis šiandien susiduria žmogžudysčių tyrimo bendruomenė

Gerai supraskite daugybę iššūkių ir galimybių, su kuriomis šiandien susiduria žmogžudysčių tyrimo bendruomenė -
Doktorantūros studijų sertifikatas
Dieninės
Dalinės
11 - 27 mėnesiai
Anglų
13 Rgs. 2021
03 Rgs. 2021
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia