Filter
Sertifikatas
Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 Internetinės studijos sertifikato studijų programas, E. verslas

Sertifikatai gali būti puikus būdas parodyti asmens interesus ir įgūdžius tam tikroje srityje. Studentai, baigę vidurinę mokyklą, gali pasirinkti iš daugybės sertifikavimo programų, kad galėtų toliau mokytis.

Domina "kas yra elektroninio verslo sertifikatas?" Sertifikavimo programa e-versle moko studentus, kaip valdyti įvairius verslo aspektus, kurie yra unikalūs internetinėms įmonėms. Kursai suteikia studentams galimybę tobulinti savo įgūdžius, taip pat mokyti jiems naujų įgūdžių. Programose gali būti daug dėmesio skiriama tam tikriems e. Verslo aspektams, pvz., Kaip rinkti duomenis, kaip teigiamai bendrauti su vartotojais internete, ir būdus, kaip studentai galėtų išlaikyti savo elektroninio verslo svarbą internetiniame pasaulyje.

E-verslo sertifikavimo programa suteiks studentams keletą svarbių įgūdžių, įskaitant supratimą apie tai, kaip saugiai tvarkyti duomenis, kaip verslą internete ir klientų aptarnavimo įgūdžius. Svarbūs įgūdžiai, įgyjami e. Verslo sertifikavimo programoje, gali būti naudojami siekiant sukurti stiprius verslo santykius, kurie gali lemti didesnę vartotojų bazę.

Sertifikavimo programos išlaidos e. Versle gali skirtis. Norėdami sužinoti, kokia sertifikavimo programa yra tinkama jūsų biudžetui, būtinai perskaitykite skirtingas mokyklas.

Studentai, baigę e-verslo sertifikavimo programą, galės pasirinkti skirtingas karjeros galimybes, remdamiesi jų interesais ir talentais. Studentai, turintys tvirtą vadovavimo ir vizijos jausmą, gali pasirinkti valdyti ar valdyti verslą internete. Studentams, kurie nori kalbėtis su vartotojais ir spręsti problemas, klientų aptarnavimas interneto versle gali būti puikus. Jei studentai turi raštingumo įgūdžių, jie gali norėti dirbti socialinės žiniasklaidos vadovais interneto versle.

Daugelis švietimo įstaigų supranta, kad ne visi mokiniai mokosi vienodai, todėl sertifikavimo programos siūlomos visame pasaulyje ir internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai E. verslas

eBSI Export Academy

E.verslo ir interneto rinkodaros pažymėjimas yra naujas internetinis kursas, atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir technologijas interneto rinkodaros. Po šio Žinoma, ... [+]

Kurso duomenys yra žemiau, bet čia yra puiki galimybė išbandyti prieš pirkdami!

eBSI Eksporto akademija malonu pranešti mūsų nemokamą sertifikatas programa "Įvadas į Tarptautinės prekybos ir elektroninio verslo", kuris yra trumpas kursų programą, skirtų suteikti pamatų žinių eksportuojančių pagrindai ir parengti dalyvius toliau studijuoti per eBSI Eksporto akademijos pradžią daugiau pažangių programų.

Programa apima šias - Įvadas į Eksportuojanti - Įvadas į Tarptautinės prekybos - Tarptautiniai mokėjimo būdai - Įvadas į eBusiness ir interneto rinkodara galite užsiregistruoti už Įvadas į Tarptautinės prekybos ir e.verslo programą ne eBSI kursai Registracijos tinklalapis ir programa yra skirta, kad jums turėtų galėti užbaigti jį per savaitgalį, jei to nori.... [-]

Airijos sala Ireland Online
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
edX

Užtikrinkite savo vaidmenį keičiant skaitmeninimo procesą. Plėtokite įgūdžius, kurių reikia norint tapti savo verslo ar įmonės skaitmeniniu transformavimo agentu. Ši prog ... [+]

Užtikrinkite savo vaidmenį keičiant skaitmeninimo procesą. Plėtokite įgūdžius, kurių reikia norint tapti savo verslo ar įmonės skaitmeniniu transformavimo agentu.

Skaitmeninio verslo kraštovaizdžio kūrimas yra svarbus kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo dydžio, ir būtinas norint šiandien konkuruoti verslo pasaulyje.

Ši programa padeda profesionaliems besimokantiesiems suprasti, kas yra skaitmeninė transformacija ir kaip ji gali paveikti jų organizavimą ir kaip planuoti kylančias galimybes. Programa rengia specialistus ir vadovus skaitmeninių transformacijų iššūkiams ir padeda jiems kurti skaitmeninio transformavimo agento įgūdžius.

Programos dėmesys bus skiriamas sukurti savo skaitmeninio transformavimo planą. Programa susideda iš keturių kursų, visi savarankiški, kuriuos galima sekti atskirai, skaitmenine tvarka arba lygiagrečiai vienas kitam. Pirmojo (I) kurso tikslas - išanalizuoti, ką reiškia skaitmeninė transformacija ir kaip ji gali pakeisti pramonės šakas ir rinkas. Antrajame kurse (II) išnagrinėsite, kaip sparčiai kintančioje aplinkoje priimti strateginius sprendimus, siekiant sukurti norimą poziciją rinkoje. Žinoma, sprendžiami trys (III) vadovavimo ir pokyčių valdymo iššūkiai, susiję su skaitmenine transformacija. Ir paskutiniame kurse (IV) ištirta skaitmeninio verslo plėtra ir rinkodara, siekiant pagreitinti vystymąsi, reikalingą jūsų verslui / bendrovei transformuoti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
40 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba