ONLINESTUDIES

Peržiūrėti visus 4 internetinių Sertifikato studijos ir Aplinkos studijos

Sertifikato studijų programos (angl. Certificate Academic Program) yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų itin išsamiai nagrinėti įvairiausias juos labiausiai dominančias akademines temas ir taip įgyti jiems reikalingų žinių, įgūdžių ir patirties. Priklausomai nuo profesinės srities, kurioje norėtumėte dirbti, jums gali būti netgi ir privaloma išlaikyti tam tikrus sertifikato egzaminus, tam kad galėtumėte greičiau kilti karjeros laiptais ar pakreipti ją kiek kita linkme.

Aplinkosaugos studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja temas susijusias su žmogaus veiklos poveikiu aplinkai, kurioje jis ar ji gyvena ir ieško efektyviausių būdų išspręsti didžiausias mūsų aplinkoje kylančias problemas. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiami studijų dalykai susiję su teise, švietimu, moksliniu tyrimu, inžinerija, vadyba bei teisiniu reguliavimu. Tad aplinkosaugos studijas pabaigę žmonės gali tapti lobistais, gamtininkais, ar aplinkosaugos inžinieriais.

Nors mano dalyvauti nuotolinio mokymosi kursus internete, keli universitetai turėti pradžios keliose vietose. Jūs netgi galite nustoti vartoti klases daugelį savaičių per metus neatimant ir be mesti savo studentų paskoloms į grąžinimo. Tai yra stiprus argumentas daugelis žmonių pažvelgti į kai mokosi nuotolinio mokymosi klases.

internetinės sertifikato studijų programos ir Aplinkos studijos

4 Rezultatai Aplinkos studijos, Nuotolinis mokymas Filter

Aplinkosaugos vadybos internetinis sertifikatas

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Sertifikatas
<
Dalinės
<
9&nbsp;-&nbsp;15 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Reguliavimo reikalavimų laikymasis, atkūrimas ir tvarumo planavimas labai veikia įmonių veiklos klausimus ir verslo sprendimus. Šis sertifikatas rengia profesionalus visais ka ...

Skaityti daugiau

Profesinės programos sertifikatas „Švarioje energijoje“ (Londono Imperial College)

edX
Sertifikatas
<
Dieninės
<
Dalinės
<
15&nbsp;-&nbsp;18 savaitės
Anglų
Internetinės

Sužinokite, kodėl perėjimas prie švaresnio energijos sektoriaus yra toks svarbus. Gauti supratimą apie pokyčius, reikalingus energijos tiekimui išvalyti. Aprūpinkite save būti ...

Skaityti daugiau

Universiteto Pažymėjimas: Aplinkosaugos Valdymas

Columbia Southern University
Magistro studijų sertifikatas
<
Dalinės
Internetinės

CSU siūlo Universiteto pažymėjimas aplinkosaugos vadybos programa. Universiteto pažymėjimas programa visiškai panaudoti kursai CSU laipsnį koncentracija.

Skaityti daugiau

Profesinės programos sertifikatas tvaraus ir integracinio kraštovaizdžio (Wageningen universitetas)

edX
Sertifikatas
<
Dieninės
<
Dalinės
<
12 savaitės
Anglų
Internetinės

Pagerinkite savo transformacinį mąstymą ir veiksmus, kad sukurtumėte tvarius integruotus kraštovaizdžius ir prisidėtumėte prie mūsų pasaulio vystymosi tikslų.

Skaityti daugiau