Sertifikatas: tendencijų prognozavimas ir analizė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mes esame JK internetinis švietimo teikėjas, kuris yra prieinamas visame pasaulyje 3 skirtingomis kalbomis.

Kurso apžvalga

Kylančios idėjos ir ateities tendencijos yra naudingos įmonėms, siekiančioms krypties ir patvirtinimo savo produktų kūrimo ir rinkodaros strategijoms. Į šias tendencijas negalima žiūrėti atsiribojant nuo dabartinės rinkos aplinkos, o tik kaip didesnio paveikslo, taikomo kitoms projektavimo ir rinkodaros sritims, dalį. Šiame kurse bus tiriamos naujos tendencijos, kurios suformuos mūsų pasaulį, ir jų poveikis šiandieninei pasaulinei rinkai.

Tikimasi, kad kritikuosite ir parengsite prognozavimo metodus bei tyrimų mechanizmus, kad sukurtumėte savo prognozes ir pateiktumėte strateginės rinkodaros įžvalgą. Jūs pritaikysite savo teorines ir kontekstines žinias, kad nustatytumėte ir apibrėžtumėte tinkamą koncepciją ir parodytumėte, kaip vizionieriškos rinkodaros technologijos gali būti naudojamos bendraujant su tiksline auditorija.

Programos detalės

 • Megatrends
 • Prognozavimo tyrimų priemonės
 • Makroaplinkos analizė
 • Tektoniniai poslinkiai
 • Rinkodaros tendencijos
 • Mažmeninės prekybos tendencijos
 • Žaidimų keitikliai
 • Juodosios gulbės
 • Alternatyvūs scenarijai

Kurso vadovas

Manuelis Gouveia, kurso vadovas: PhD, kolegijos profesorius, rinkodaros tyrėjas ir profesionalus rinkodaros konsultantas.

113849_1_Easy-Resize.com.jpg

Kurso tikslai

Kurso tikslai:

 1. Suteikti jums žinių ir kritinį supratimą apie tendencijų prognozavimą ir procesus, naudojamus nustatant ir naudojant tendencijas šiandienos pasaulinėje rinkoje.
 2. Kad galėtumėte analizuoti ir įvertinti verslo megatrendių, tektoninių pamainų ir žaidimų keitiklių skirtumus ir pritaikyti juos savo rinkodaros plane.
 3. Kad galėtumėte toliau tyrinėti, plėtoti ir išdėstyti naujas alternatyvių scenarijų idėjas ir aptarti jų poveikį.

Vertinimo metodas

Tendencijų ataskaita ir vaizdo įrašų pristatymas

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigę kursą galėsite:

 1. Analizuokite ir kritiškai vertinkite tendencijų pokyčius ir kurkite pagrįstas įžvalgas taikydami ir vertindami naujus alternatyvius scenarijus.
 2. Nustatykite, išanalizuokite ir apibendrinkite savo supratimą ir žinias apie megatrendus, tektoninius poslinkius ir žaidimų keitiklius.
 3. Padedant tendencijų ir analitinių tyrimų rezultatams, parodykite, kaip scenarijų analizė daro įtaką rinkodaros strategijoms, sukurdama originalų rinkodaros pasiūlymą su teorijos metodais ir prognozavimo bei tendencijų prognozavimo tyrimo priemonėmis.

Kursas skirtas studentams, specialistams, verslininkams ir vadovams, turintiems nusistovėjusią karjerą rinkodaros pramonėje. Kursas paruošia jus užimtumui ir verslui plėtojant projektus, kuriuos būtų galima realiai pritaikyti, apmąstyti ir analizuoti realius rinkodaros pramonės pavyzdžius, siūlomus viso kurso metu.

113823_2_Easy-Resize.com.jpg

Sertifikavimas

London School Of Design And Marketing pažymėjimas

Datos ir mokesčiai

 • 2020 m. Liepos mėn. / 2020 m. Spalio mėn
 • Mokesčiai yra 1 250 000 svarų sterlingų (viena įmoka)

Patekimo reikalavimai

Susijusio dizaino / verslo dalyko bakalauro laipsnis arba ankstesnio mokymosi / profesinės patirties pripažinimas.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Skaityti daugiau

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Skaityti mažiau
Londonas , Madridas , Porto + 2 Daugiau Mažiau