Sertifikatas nanobiotechnologijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nanobiotechnologija yra labai jauna ir intriguojanti mokslinių tyrimų ir darbo sritis, žinoma kaip "21-ojo amžiaus pagrindinė technologija". Jau galima nustatyti įvairias taikymo galimybes, pavyzdžiui, medicinos diagnostikos ir gydymo srityse, taip pat naujų medžiagų kūrimą. Atsižvelgiant į aukštą tarpdisciplininį nanobiotechnologijų pobūdį, atsižvelgiama į nuotolinio mokymosi kursą, kuris yra unikalus Vokietijoje ir kurį DISC siūlo nuo 2004 m.

tikslinė grupė

12 mėnesių sertifikatų programa skirta absolventams, kurie jau turi universiteto ar kolegijos laipsnį inžinerijos, gamtos mokslų ar medicinos mokslų programos.

Dėl anglų kalbos sertifikato nuotolinio mokymosi kursas "Nanobiotechnologija" turi būti pakankamai anglų kalbos žinios. Jas gali užimti:

 • anglų kalbos pirmosios pakopos studijų kursas
 • Bendra Europos kalbų orientavimo sistema: C1
 • Kembridžo kvalifikacijos pažymėjimas (CPE): C klasė
 • IELTS: 6.0
 • TOEFL Kompiuteris: 213
 • TOEFL knyga: 550
 • TOEFL internetas: 79

tikslas

Sėkmingai baigus sertifikato perkvalifikavimo kursą absolventai įgijo kvalifikaciją, leidžiančią jiems tvariai tobulinti produktus ir procesus organizacijose, kuriose jie dirba. Todėl laipsnių programa prisideda prie didelės kvalifikuotų darbuotojų paklausos nanobiotechnologijų srityje.

Du dalyvavimo etapai padeda įgyti praktinių įgūdžių. Tai daroma atsižvelgiant į stažuotes, kurių turinys yra įvairūs nanotechnologijos apibūdinimo metodai ir biologijos atrankos metodai.
Svarbus antrinis nuotolinio mokymosi programos tikslas - mokytis dirbti tarptautinėje aplinkoje.

Šios studijų programos studijų rezultatai yra šie:

 • Pagrindinės žinios apie pagrindines kvantinės fizikos ir molekulinės biologijos koncepcijas.
 • Įžvalga į įvairias nanotechnologijų taikymo sritis, pvz., Biosensoriai, molekulinės linijos ir rotaciniai varikliai, taip pat nanodalelių panaudojimas vaistų pristatymui ir diagnostikai.
 • Išplėstinės žinios apie įvairius nanometrų diapazoną apibūdinančius metodus bei biologijos atrankos metodus.
 • Įžvalga apie nanodalelių sintetinius metodus, kur pagrindiniai dalelių formavimo etapai yra fizinių ir cheminių reiškinių rezultatas.
 • Žinios apie šiuolaikines medžiagas, tokias kaip nanoskaidriai milteliai, dangos, keramika, kompaktai, monolitai ir akiniai.

Žinios apie sąveikos reiškinius tarp biologinių objektų ir nebiologinių substratų, biomedžiagų įkėlimo pagrindai ir nanotechnologijos metodai, siekiant pagerinti biomedžiagų ir biologinio audinio sąveiką.

Procesas ir organizavimas

Standartinis studijų laikotarpis, kaip neakivaizdinis arba neakivaizdinis studijas, įskaitant egzamino laiką, yra 12 mėnesių. Galimas studijų nutraukimas. Paskaitų ir pratybų dėstoma naudojant rašytinių studijų medžiagą, sukurtą specialiai nuotoliniam mokymuisi. Studijų medžiagoms tvarkyti reikalingas savaitinis laiko tarpas apie 10-15 valandų.

klasė paskaitos

Visi nuotolinio mokymosi kursai "Nanobiotechnologija" dalyviai vykdo du renginius. Šie renginiai vyksta savaitgalį. Jos padeda gilinti studijų turinį grupės darbo ir seminarų kontekste, aptarti klausimus apie studijų medžiagą ir aptarti praktinį studijų turinio įgyvendinimą. Dalis klasių sesijų yra egzaminai raštu.

Kurso turinys

Nuotolinį mokymą sudaro 11 modulių. Temos apima apibūdinimo metodus, cheminius ir fizinius nanodalelių sintezės, apdorojimą į sluoksnius, perdirbimą į keramiką ir kompozitus, molekulinės biologijos pagrindus, genetiką, biologijos tyrimo metodus, lustų technologijas, nanotechnologijos modifikuotus biomaterialus, nanomotorus, nanodaleles kaip diagnostiką ir terapiją.

tyrimai

Tyrimo metu reikia išspręsti pateikimo užduotis ir išlaikyti egzaminus. Po to, kai baigti kursiniai darbai ir egzaminai, programa baigiama TU Kaiserslautern laipsnio pažymėjimu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Distance and Independent Studies Center (DISC) is one of the leading establishments in Germany for distance-learning postgraduate courses. The establishment has over 25 years of experience in deve ... Skaityti daugiau

The Distance and Independent Studies Center (DISC) is one of the leading establishments in Germany for distance-learning postgraduate courses. The establishment has over 25 years of experience in developing and designing academic courses for guided self-study. Skaityti mažiau