Sertifikatas InDesign 301: juoda diržas

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

  • pažymėjimas
  • Parama Medžiaga
  • 18 mėnesių Laisvas kursas perlaikyti

Šiame kurse jūs išmoksite apie pažangiausių metodų "Adobe InDesign". Mes išmokyti jus, kaip integruoti Photoshop ir Illustrator meno kūrinius į savo InDesign dokumentus, kurti interaktyvius PDF su turinį. Jūs taip pat išmokti navigacijos elementus, mygtukus ir vaizdo, eksporto SWF failus su animacinių funkcijų dėl pastos, dirbant su Live subtitrais, grep, Greita Taikyti Story Editor, Tekst kintamųjų ir daug daugiau.

Kas tai yra kursas?

Ši klasė yra skirta pažengusiems naudotojams InDesign su tvirtu suprasti visų bendrųjų sąvokų naudojant taikomąją programą. Šiuo metu mes sužinome, pažangiausias technologijas. Šis kursas yra gana intensyvus, todėl tiems, kurie abejoja savo žiniomis rekomenduojame InDesign Geltona diržą ir Green Belt kursus pirmą kartą arba pasikonsultuoti su mūsų pardavimų komandą ir instruktoriai.

prielaida, ŽINIOS

Jūs turėtumėte turėti tvirtą supratimą dirbant su vaizdų ir iškiliaspaudės, naudojant stilių, meistras puslapių ir sluoksniais. Kadangi InDesign 301: Black Belt kursas yra labai intensyvus patartina baigėte InDesign 101 Yellow Belt ir 201 Green Belt kursus pirmą kartą.

KAS Jūs išmoksite

  • Naudokite InDesigns išplėstas formatavimo funkcijas stiliaus sudėtingų dokumentų
  • Optimizuokite dokumentus profesionalus spausdinimas naudojant atlikę
  • Spalva tvarkyti dokumentus dėl nuoseklios eigos
  • Sukurti TOC, indeksą ir dinamišką vaizdo antraštę
  • Taikant pažangias stalo formatavimą
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Academy Class is a training provider for creatives and developers in the UK. With classrooms in London, Manchester and Glasgow, private bespoke training at your premises, virtual live-online learning ... Skaityti daugiau

Academy Class is a training provider for creatives and developers in the UK. With classrooms in London, Manchester and Glasgow, private bespoke training at your premises, virtual live-online learning and video on demand, you decide on how you prefer to learn. Skaityti mažiau
Londonas , Glazgas , Mančesteris , Lidsas , Vilnius + 4 Daugiau Mažiau