Informacinių sistemų technologijos magistras - kibernetinis saugumas ir duomenų analizė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Saugumo ir analizės koncentracija

Santee Cooper“ magistro laipsnis informacinių sistemų technologijų (MSIST) programoje su saugumo ir analitikos koncentracija rengia būsimus lyderius informacijos saugumo ir duomenų analizės srityse, kritiškai išnagrinėdamas tiek akademinius, tiek praktinius įvairių informacijos saugumo segmentų taikymo būdus. duomenų analizės pramonė. Fakultetas siekia iššūkis, ugdyti ir įsitraukti į mokinius tapti žinomais ir kvalifikuotais informacijos saugumo ir duomenų analitikos specialistais.

Priėmimo reikalavimai

Priėmimo sąlygos:
Ne CS / IS / IT studentams (UG) reikalingi kursų kreditai arba CCU ekvivalentai:

 1. Kompiuteriniai tinklai arba informacijos saugumas
 2. Programavimas arba interneto kūrimas
 3. Duomenų bazės kūrimas arba SQL plėtra
 4. Pradinė arba verslo statistika

Studentai gali atvykti iš kitų mokslo / matematikos / verslo didžiųjų įmonių, galbūt su nepilnamečiu CS / IS / IT, arba jie gali turėti susijusią darbo patirtį. Jei būsimasis studentas neturi aukščiau minėtų UG kreditų, bet visi kiti priėmimo kriterijai yra patenkinami, tuomet studentas gali būti priimtas bandomuoju pagrindu, kad studentas turi gauti UG kreditų, turinčių „B“ ar aukštesnio lygio aukščiau minėtus kursus prieš imantis bet kokių absolventų kursų programos.

Taikymo reikalavimai (be standartinių priėmimo reikalavimų):

 1. Paraiškos formos pildymas ir paraiškos mokesčio mokėjimas.
 2. Bakalaureato laipsnis akredituotoje įstaigoje arba lygiavertė užsienio institucijoje, pagrįsta ketverių metų laipsniu, turinčiu 3,0 GPA ar didesnę.
 3. Oficialūs kiekvieno mokyklos ar koledžo dokumentai.
 4. Tarptautiniai studentai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti balų dėl anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TOEFL) arba tarptautinės anglų kalbos testavimo sistemos (IELTS) testo, kurio rezultatas yra bent 575 (popierinis testas) arba 89 (internetas) testas) TOEFL arba 6.5 IELTS sistemoje, be IELTS mažesnio nei 5,0 subtili, arba studentai gali užpildyti ELS centrų 112 anglų kalbos mokymo programą. Turi atitikti taikymą ir tarptautinius standartus, taip pat SACS reikalavimus.
 5. Dviejų rekomendacinių laiškų pateikimas iš asmenų, susipažinusių su pareiškėjo akademiniais gebėjimais, atsakomybės lygiu ir darbo etika.
 6. Tęsti / Vitae.
 7. Rašytinis pareiškimas apie švietimo ir karjeros tikslus, kaip šis laipsnis tenkins šiuos tikslus, ir interesų sritis, baigiant šį laipsnį.

Laikinas priėmimas

Pareiškėjai gali gauti laikiną priėmimą į MSIST programą, jei jie neatitinka nustatytų priėmimo reikalavimų ir pirmą kartą atvyksta į Universitetą arba po ilgesnio nebuvimo grįžta į Universitetą. Studentai, kurie yra laikinai įleidžiami į studijų programą, yra riboti iki 12 studijų valandų.

Laikinojo statuso pašalinimas

Norėdami pašalinti laikinąjį statusą, studentas per pirmuosius du akademinius semestrus (arba rudenį, pavasarį, arba pavasarį) turi:

 1. Uždirbkite B ar geresnį du pagrindiniuose kursuose;
 2. Išlaikyti 3,0 GPA visuose absolventų kursuose;
 3. Uždirbkite „B“ arba geresnę visų privalomųjų bakalauro studijų sąlygų, kaip nurodyta preliminariame priėmimo laiške.

Baigiamieji mokymai per semestrą *

Valstybėje: $ 593 / kredito valanda

Už valstybės ribų: 1,072 USD / kredito valanda

* Mokestis už mokslą apima reikalaujamą technologijų mokestį: 90 JAV dolerių dieninių studijų studentams, 5 USD už kreditinę valandą ne visą darbo dieną dirbantiems ir absolventams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Coastal Carolina University is a dynamic public institution located in Conway, just minutes from the resort area of Myrtle Beach, South Carolina.

Coastal Carolina University is a dynamic public institution located in Conway, just minutes from the resort area of Myrtle Beach, South Carolina. Skaityti mažiau