Sąveikos dizaino magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sąveikos Dizainas Magistrantūra yra dieninės ir neakivaizdinės pakopos magistrantūros programa, suteikianti savo absolventams paklausių įgūdžių projektavimo, technologijos ir teorijos srityse, susijusiose su sąveikos dizainu, vartotojo patirtimi ir žmogaus bei kompiuterio sąveika.

Iš Kipro ir Estijos

Sąveikos dizaino magistrantūrą siūlo du universitetai, sujungiantys įspūdingą patirtį ir žinias sąveikos projektavimo, žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimo ir mokymosi internetu srityje.

Skirta veikti internete

Kursas yra visiškai internete siūlomas anglų kalba. Kursas suteikia prieigą prie „Google“ internetinio mokymosi paketo studentams tarptautiniu mastu.

Galimos visos ir ne visą darbo dieną

Kursas yra lankstus atsižvelgiant į įvairius jūsų poreikius ir kitus gyvenimo įsipareigojimus. Todėl jis yra siūlomas visą ir ne visą darbo dieną, o per kursą galite perjungti arba atidėti.

Dėmesys praktiniu mokymu

Visuose kursų moduliuose pabrėžiamas praktinis mokymasis, tiriant, projektuojant ir įgyvendinant įvairius individualius ir bendradarbiavimo projektus.

Kursas

Nuolatos reikia aistringų, kūrybingų ekspertų, ypač sąveikos projektavimo, vartotojo patirties ir žmogaus-kompiuterio sąveikos (HCI) srityse. Programa suteikia absolventams tiesioginius rinkos įgūdžius, susijusius su projektavimu, technologijomis ir teorija, susijusiais su sąveikos dizainu, vartotojo patirtimi ir žmogaus bei kompiuterio sąveika.

Sąveika Dizainas formuoja žmonių patirtį, kai jie sąveikauja su produktais, kad pasiektų savo tikslus ir uždavinius. Sąveikos kūrėjai apibrėžia produkto elgseną, tarpininkaujant žmonėms ir žmonėms, žmonėms ir produktams, žmonėms ir aplinkai bei žmonėms ir paslaugoms įvairiais socialiniais, kultūriniais ir technologiniais kontekstais.

Mūsų absolventai gali tęsti karjerą kaip turinio strategai, kūrybiniai direktoriai, kūrybinių technologijų specialistai, dizaino strategijos kūrėjai, kūrėjai („front-end“ arba „back-end“), informacijos architektai, sąveikos dizaineriai, mobilieji dizaineriai, paslaugų dizaineriai, pritaikomumo specialistai, vartotojo sąsajų dizaineriai ir daugelis kitų. .

Mūsų absolventai yra puikūs kaip verslininkai ir yra pasirengę savarankiškai įsidarbinti, sėkmingai pristatydami savo idėjas ir darbus profesinėms ir viešosioms įstaigoms, taip pat siekdami tinkamų finansavimo galimybių.

ES skaitmeninė darbotvarkė

Šis kursas išsiskiria iš kitų sąveikos projektavimo ir HCI programų atsižvelgiant į pasaulinius ir Europos Sąjungos prioritetus, kaip pabrėžiama ES skaitmeninėje darbotvarkėje. Šitie yra:

 • e. įtrauktis, kaip atspindi Europos Komisijos nuomonė apie e. vyriausybės, e. sveikatos ir e. įtraukties sričių vaidmenį siekiant tvaraus žmogaus vystymosi
 • E. prieinamumas, kuriuo siekiama pašalinti kliūtis, su kuriomis susiduriama bandant pasiekti ir naudoti skaitmeninės žiniasklaidos produktus, paslaugas ir programas
 • e. paslaugos, kurios atspindi informacinių technologijų pripažinimą kaip galingą ekonominės plėtros pagreitinimo priemonę, kurios teikiama nauda apima didesnės vartotojų bazės prieinamumą, išplėstą pasiekiamumą, naujų barų patekimo į naujas sritis mažinimą ir naujų auditorijų įgijimo išlaidas, alternatyvių komunikacijos kanalų, didinamos paslaugos, skatinančios sąmoningumą ir suvokimą, įgyti konkurencinių pranašumų ir potencialo panaudoti žinias.

Patekimo reikalavimai

Sąveikos Dizainas Magistrantūra yra skirta studentams, turintiems bakalauro laipsnį, kurie labai domisi interaktyviųjų sistemų žmogiškaisiais aspektais ir fonais, pageidautinais arba susijusiais su kompiuterių mokslu, informatika, dizainu, žiniasklaidos studijomis, interneto studijomis, socialiniais mokslais. , Psichologija ir švietimas.

Kursas gerai tinka tiek naujai absolventams, tiek profesionalams.

Studentai, norintys įsiregistruoti programoje, privalo turėti tokią kvalifikaciją:

 • Susijusios srities laipsnis (pvz., Kompiuterių mokslas, informatika, dizainas, žiniasklaidos studijos, interneto studijos, socialiniai mokslai, psichologija ir švietimas), kurio minimalus pažymio balų vidurkis (GPA) yra 6,5 / 10 arba lygiavertis, iš pripažinto ir akredituoto universitetas.
 • Puikios anglų kalbos žinios. Ne anglakalbio universiteto absolventų gali būti reikalaujama pateikti įrodymus, patvirtinančius jų anglų kalbos žinias.

Tarptautiniai pareiškėjai, kurių anglų kalba nėra jų gimtoji kalba, privalo pateikti savo anglų kalbos mokėjimo įrodymą. Priimama viena iš šių sąlygų:

 • GCE / IGCSE Ο arba A lygis: C;
 • FCE (pirmasis pažymėjimas anglų kalba): A;
 • CAE (Pažangi anglų kalba): C;
 • CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas): C;
 • IELTS (tarptautinė anglų kalbos testų sistema): 5,5;
 • TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) versija: 525, internetinė: 70, kompiuterinė: 196;
 • CEF (bendroji Europos kalbų orientavimo sistema: mokymasis, mokymas ir vertinimas): B2.

Anglų kalbos testo balų pateikimo išimtys gali būti taikomos, jei pareiškėjai atitinka vieną iš šių sąlygų: anglų kalba yra jų gimtoji kalba arba jie yra baigę patvirtinantį anglų kalbos mokymą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

CUT is constantly committed to promoting research excellence and is internationally distinguished in this area, providing a total of 40 million Euros of external funding for 227 research programmes. T ... Skaityti daugiau

CUT is constantly committed to promoting research excellence and is internationally distinguished in this area, providing a total of 40 million Euros of external funding for 227 research programmes. The latest European HORIZON 2020 programme has secured funding over 9 million Euros, with 23 research proposals, marking the highest rate of success in Cyprus. Recent successes include two ERC strategic projects totalling 3.3 million Euros, two “Teaming for Excellence” research proposals led by the CUT, which ensured the highest pan-European rating and participation in the creation of a RISE Excellence Center for technological and business innovation. Skaityti mažiau