Rinkodaros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Esame internetinių švietimo programų teikėjai, turintys biurus Jungtinėje Karalystėje. Mūsų programos visiems dėstomos 3 kalbomis.

Kodėl rinkodaros magistras?


Rinkodara vaidina svarbų vaidmenį verslo struktūroje, kuri vis labiau reikalauja ir konkurencinga. Darbo rinka siekia aukštos kvalifikacijos, kūrybingų ir novatoriškų specialistų, turinčių veiksmingas strategijas tarptautiniuose kontekstuose. Tikimasi, kad šie specialistai galės atsakyti sprendžiant valdymo ir strategijos problemas įvairiose verslo srityse.

Londono dizaino ir rinkodaros mokyklos marketingo magistras plečia ir plėtoja naujas žinias, įgūdžius ir veiksmingas metodikas, kad rinkodaros specialistai taptų aukštos kvalifikacijos ekspertais ir pasiektų aukštų karjeros tikslų.

„LSDM“ rinkodaros magistras yra tik internete ir yra prieinamas ispanų, anglų ir portugalų kalbomis.

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla

Kur kančia tampa profesija


BENDROSIOS KURSO PERSPEKTYVOS


Įvadas

Mūsų rinkodaros magistras orientuojasi į naujų galimybių, kurios pagerina inovacinių ir veiksmingų rinkodaros strategijų supratimą ir įgyvendinimą bei vis labiau reikalaujančios ir konkurencingos rinkos supratimą, kūrimą. Mūsų kursas yra vienintelis internetinis ir sukurtas siekiant paskatinti moksleivius kurti kritinius ir teorinius įgūdžius taikant skirtingus vertinimo metodus, įskaitant akademinį ir praktinį aspektus, pvz., Realius atvejų tyrimus ir taikomus projektus.


Mokymosi galimybės

Studentai priims integruotą rinkodaros vadybos proceso viziją ir išryškins profesinio tobulėjimo galimybes. Mes parodysime, kaip svarbu kurti šią viziją ir atitinkamus strategijų valdymo metodus, sukuriant daugybės organizacijų ir įmonių planus. Mūsų studijų planas taip pat skatina naudoti esamą mokslinių tyrimų teoriją ir praktiką kuriant strateginį mąstymą ir rinkodaros valdymo praktiką. Tai leis LSDM studentams įgyti pažangių žinių, specializuoto, akademinio ir verslumo, o tai leis jiems ateityje siekti konsoliduotos karjeros.


Mokymo personalas

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, žinomų ir patyrusių mokytojų. Be akademinio doktoranto lygio, jie pateikia konsoliduotą profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.


Mokytojo centras

LSDM studentai kas savaitę siunčiami per mokytojų centrą, kurį sudaro rinkodaros specialistai, magistrantūros ir keletą metų išbandyta patirtis. Mūsų "Tutor Centre" taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalūs rezultatai

Mūsų marketingo magistras skirtas studentams, profesionalams, verslininkams ir vadovams, siekiantiems ambicingų tikslų arba konsoliduota karjera rinkodaros srityje. Mūsų rinkodaros magistras parengia komunikacijos, reklamos, vadybos, pardavimų, produktų kontrolės ir / ar paslaugų srities specialistus, taip pat reklamuotojai, verslo vadovai ir kt.


ĮVYKIMO REIKALAVIMAI


Mūsų kandidatai gali kreiptis į mūsų magistro rinkodarą per vieną iš šių taikymo galimybių:


Per bakalauro laipsnį: baigęs aukštąjį išsilavinimą (3 metus) kilmės šalyje, patvirtintą teisėtai išduotu pažymėjimu. Šis laipsnis turi priklausyti pasirinktai sričiai arba susijusiam kursui.


Per profesinę patirtį: Atitinkama profesinė patirtis, kuri rodo jūsų gebėjimą užbaigti rinkodaros magistro laipsnį. Tai priklauso nuo LSDM pritarimo, remiantis pagrindinio išsilavinimo, mokymo ir studentų projektų patirtimi. Kandidatas bus pakviestas pateikti savo profesinę patirtį rinkodaros srityje.


Taip pat gali būti taikomi specialiųjų poreikių studentai. Studentas ir asmuo, atsakingas už studento paramą, bus analizuojami atsižvelgiant į konkrečius kiekvieno atvejo poreikius.


Taip pat gali būti taikomi vyresnio amžiaus studentai. Bus atlikta profesinės karjeros analizė, kaip ir kandidatūrose per profesinę patirtį.


STRUKTŪRA


Mūsų rinkodaros magistras yra 100% internetinis, sukurtas mokytis pagal jūsų prieinamumą ir be fiksuoto tvarkaraščio. Tai reiškia, kad LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį. Tik galutiniai uždaviniai ir konkretūs pristatymai bus suplanuoti nustatytu laiku, kurie laiku bus perduoti studentams.

Per maždaug 12 mėnesių jūs baigsite savo rinkodaros magistro laipsnį, akredituotą Kultūros universiteto universiteto (UCA), kuris yra vienas iš geriausių specialiųjų universitetų Jungtinėje Karalystėje. Mokoma jūsų gimtąja kalba, nepaliekant namų.


Šiame kurse priimami mokymo ir mokymosi metodai:

  • Mokomi ispanų, anglų ir portugalų kalbomis;
  • Penki mokymo programos vienetai ir vienas galutinis projektas;
  • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas kas savaitę;
  • Turinį galite pasiekti bet kada ir kur tik norite;
  • Mūsų dėstytojų centras yra studentų palaikymo ir sąveikos priemonė;
  • Internetiniai ištekliai (pvz., Konferencijos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

London School of Design and Marketing - LSDM - es una escuela de especialidad en Design y Marketing que busca cambiar el paradigma de enseñanza con una educación innovadora y creativa, 100% en línea y ... Skaityti daugiau

London School of Design and Marketing - LSDM - es una escuela de especialidad en Design y Marketing que busca cambiar el paradigma de enseñanza con una educación innovadora y creativa, 100% en línea y disponible en inglés, español y portugués. Ofrecemos una experiencia de aprendizaje con resultados prácticos a través de una orientación sistemática, que combina las características vocacionales de los estudiantes y la concepción avanzada de capacidades técnicas. Estamos dedicados a la oferta de cursos en línea exclusivos, acreditados por la University for the Creative Arts, a través de la adquisición de nuevo conocimiento ajustado a los retos de un mercado laboral cada vez más exigente. Skaityti mažiau
Londonas , Madridas , Porto + 2 Daugiau Mažiau