Read the Official Description

Esame internetinių edukacinių programų, teikiančių biurus Jungtinėje Karalystėje, teikėjas. Mūsų programos yra mokomos 3 kalbomis visiems.

Kodėl rinkodaros bakalauras?


Pasaulinėje ir labai konkurencingoje epochoje įmonės turi atskirti save ir įgyti specializuotų žmogiškųjų išteklių. Šis poreikis padidina aukštos kvalifikacijos specialistų paiešką pažangių rinkodaros žinių, stiprių problemų sprendimo įgūdžių ir kūrybinio mąstymo./>

Londono dizaino ir rinkodaros mokyklos rinkodaros bakalauras bus svarbus žingsnis jūsų karjeroje ir siūlo tris įrankius:

 • Žinios: didelių žinių apie koncepcijas, priemones, modelius ir praktiką įgijimas;
 • Pajėgumai: gebėjimas kurti, planuoti, įgyvendinti ir įgyvendinti sėkmingus projektus;
 • Požiūris: svarbių asmeninių savybių, tokių kaip strateginis mąstymas, metodika, savarankiškumas, lankstumas ir pasitikėjimas, raida.

LSDM rinkodaros laipsnis yra tik internetinis ir yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Londono dizaino ir rinkodaros mokykla/>

Kur kančia tampa profesija


BENDROSIOS KURSO PERSPEKTYVOS/>


Įvadas/>

Mūsų bakalauras rinkodaros srityje buvo sukurtas tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių rinkodaros, reklamuoti sprendimus ir pasiūlymus dėl valdymo ir rinkodaros. Mūsų kūrybinis ir strateginis mąstymas yra marketingo valdymo lyderis, siūlantis LSDM studentams žinias ir supratimą apie rinkodaros praktiką verslo kontekstuose. Jos labai praktiškas komponentas leis LSDM studentams sukurti marketingo valdymo strategijų lentelę, analizės ir vertinimo procesus bei metodus.


Mokymosi gebėjimai/>

Mūsų bakalauras rinkodaros metu rengia specialistus įvairiausiose rinkodaros ir vadybos srityse, siūlo pažangią ir plačią švietimo sistemą, kurią koordinuoja ir remia naujausios mokslo ir technologijų sritys. LSDM rinkodaros laipsnio studijų planas buvo sukurtas ir suskirstytas į tris atskirus etapus:


1 etapas/>

Pirmasis etapas, kuris atitinka pirmuosius mūsų kursus, siekia pasiūlyti studentams žinių ir supratimo apie sąvokas, priemones ir modelius, taip pat atitinkamas tarpusavio ryšius pagrindinėse rinkodaros žinių srityse. Šiame etape LSDM studentai turėtų sugebėti apibrėžti verslo koncepcijas ir problemas, susijusias su rinkodaros valdymu, taip pat taikyti tyrimo priemones ir metodus. Apskritai bus sukurti šie gebėjimai:

 • Giliai suprasti rinkodaros koncepciją, jos taikymo sritį ir aktualumą;
 • Dabartinių valdymo modelių integravimas ir supratimas remiantis DDA trilogija (diagnozė, sprendimas, veiksmai);
 • Remiantis kieta diagnozė, galimybės langų identifikavimas;
 • Diagnostikos pusiausvyra ir rinkodaros strategija;
 • Strategijų kalibravimas ir sprendimų priėmimas, tikslų išdėstymas, segmentavimas, fokusavimas, pozicionavimas ir marketingas;
 • Veiksmų planuose daugiausia dėmesio skiriama vykdymo principams, daugiausia dėmesio skiriant asmenų ir organizacijų pasitenkinimui, tuo pat metu laikantis verslo ir aplinkosaugos tikslų.


2 etapas/>

Antrasis etapas, kuris atitinka antrus metus mūsų kursas, yra skirtas pasiūlyti LSDM studentams įgūdžius, kurie padės jiems planuoti, tiesiogiai ir užbaigti anksčiau įgytas žinias pritaikytus projektus. Šiame etape LSDM studentai plėtos mokslinių tyrimų pajėgumus ir galės kurti ataskaitas apie duomenis, idėjas, išvadas ir (arba) rekomendacijas, parengti pristatymus kokybiškai, naudoti statistines priemones rinkti, analizuoti ir interpretuoti duomenis, pasinaudoti galimybe asmeninio tobulėjimo ir patirties naujų idėjų ir elgesio.


3 etapas/>

Trečiame etape, kuris atitinka trejus mūsų kursus, siekiama sustiprinti ankstesniuose kursuose ir pažangoje įgytas žinias pasitikėjimu, realybe ir verslumo dvasia. Šiame etape, LSDM studentai kurs savo galutinį projektą per šiuos uždavinius:

 • Lankstumas: gebėjimas valdyti įvairius projektus ir perspektyvas;
 • Pasitikėjimas: tikėjimas savais sugebėjimais ir atlikimu;
 • Realizmas: greitai įvertinti savo sugebėjimus;
 • Verslumas: gebėjimas kurti ir parduoti idėją, produktą ar paslaugą;
 • Turite atvirą protą ir tarptautinį mąstymą, ugdydami aktyvų elgesį.


Mokymo personalas/>

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, žinomų ir patyrusių mokytojų. Be akademinio doktoranto lygio, jie pateikia konsoliduotą profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.


Tutorų centras/>

LSDM studentai kas savaitę siunčiami per mokytojų centrą, kurį sudaro rinkodaros specialistai, magistrantūros ir keletą metų išbandyta patirtis. Mūsų "Tutor Centre" taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalūs rezultatai/>

Mūsų bakalauro laipsnis yra skirtas studentams, profesionalams, vadovams ir verslininkams, siekiantiems ambicijų ar konsoliduota karjera rinkodaros srityje. Mūsų Marketingo Bakalauro studentai turės galimybę dirbti ryšių agentūrose, kompanijose įvairiose prekybos vietose arba kurti produktus ar paslaugas, rinkos tyrimus, skaitmeninę rinkodarą ir reklamą, prisiimant rinkodaros vadybininkų, reklamos, vadovų funkcijas klientų, verslo vadybininkų ir kt.


STRUKTŪRA/>


Mūsų rinkodaros laipsnis yra 100% internetinis, sukurtas mokytis pagal mūsų studentų galimybes ir be fiksuoto grafiko. Tai reiškia, kad LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį ir atlikti vertinimo užduotis. Tik galutinės užduoties ir konkrečios prezentacijos bus suplanuotos per nustatytą laiką, kuri bus laiku perduodama LSDM studentams./>

Per maždaug 36 mėnesius LSDM studentai baigs mūsų Marketingo bakalaurą, akredituotą Kūrybinių menų universiteto (UCA), kuris yra vienas iš geriausių specialybių universitetų Jungtinėje Karalystėje.


Šio kurso dėstymo metodai:/>

 • Mokoma anglų, ispanų ir portugalų.
 • Maksimalus 3 vienetų tuo pačiu metu ir galutinis projektas;
 • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas pagal savaitines temas;
 • Mūsų dėstytojų centras yra studentų palaikymo ir sąveikos priemonė;
 • Internetiniai ištekliai (pvz., Konferencijos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).
Program taught in:
Ispanų
Anglų
Portugalų

See 3 more programs offered by London School of Design and Marketing (ES) »

Last updated March 29, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Bal 2019
Birželis 2019
Duration
30 mėnesių
Dieninės
Price
8,550 GBP
Bendra kaina Įvertinimas: 10 260 Didžiosios Britanijos svarai
By locations
By date
Start Date
Bal 2019
Application deadline
Start Date
Birželis 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Grd 2019
Application deadline

Bal 2019

Birželis 2019

Rgp 2019

Spal 2019

Grd 2019