Rinkodaros bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Esame internetinių edukacinių programų, teikiančių biurus Jungtinėje Karalystėje, teikėjas. Mūsų programos yra mokomos 3 kalbomis visiems.

Kodėl rinkodaros laipsnis?


Pasaulinėje ir labai konkurencingoje epochoje įmonės turi atskirti save ir įgyti specializuotų žmogiškųjų išteklių. Šis poreikis padidina aukštos kvalifikacijos specialistų paiešką pažangių rinkodaros žinių, stiprių problemų sprendimo įgūdžių ir kūrybinio mąstymo.

Londono dizaino ir rinkodaros mokyklos rinkodaros laipsnis bus svarbus žingsnis jūsų karjeroje ir siūlo tris įrankius:

 • Žinios: didelių žinių apie koncepcijas, priemones, modelius ir praktiką įgijimas;
 • Pajėgumai: gebėjimas kurti, planuoti, įgyvendinti ir įgyvendinti sėkmingus projektus;
 • Požiūris: svarbių asmeninių savybių, tokių kaip strateginis mąstymas, metodika, savarankiškumas, lankstumas ir pasitikėjimas, raida.

Rinkodaros LSDM laipsnis yra tik internete ir yra prieinamas anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla

Kur kančia tampa profesija


BENDROSIOS KURSO PERSPEKTYVOS


Įvadas

Mūsų rinkodaros laipsnis sukurtas tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių rinkodaros srityje, skatinant sprendimus ir pasiūlymus dėl valdymo ir rinkodaros. Kūrybinis ir strateginis mąstymas mūsų kursuose yra rinkodaros valdymo lyderis, suteikiantis LSDM studentams žinių ir supratimo apie rinkodaros praktiką verslo kontekste. Jo praktiškas komponentas leis LSDM studentams sukurti rinkodaros valdymo strategijų ir analizės bei vertinimo procesų ir metodų lentelę.


Mokymosi galimybės

Mūsų rinkodaros laipsnis rengia specialistus įvairiose rinkodaros ir vadybos srityse, siūlanti pažangų ir išsamų aukštąjį mokslą, koordinuojamą ir remiamą naujausiais mokslo ir technologijų srities pokyčiais. Sukurtas ir suskirstytas į tris atskirus etapus: LSDM studijų programos turinys.


1 etapas

Pirmasis etapas, kuris atitinka pirmuosius mūsų kursus, siekia pasiūlyti studentams žinių ir supratimo apie sąvokas, priemones ir modelius, taip pat atitinkamas tarpusavio ryšius pagrindinėse rinkodaros žinių srityse. Šiame etape LSDM studentai turėtų sugebėti apibrėžti verslo koncepcijas ir problemas, susijusias su rinkodaros valdymu, taip pat taikyti tyrimo priemones ir metodus. Apskritai bus sukurti šie gebėjimai:

 • Giliai suprasti rinkodaros koncepciją, jos taikymo sritį ir aktualumą;
 • Dabartinių valdymo modelių integravimas ir supratimas remiantis DDA trilogija (diagnozė, sprendimas, veiksmai);
 • Remiantis kieta diagnozė, galimybės langų identifikavimas;
 • Diagnostikos pusiausvyra ir rinkodaros strategija;
 • Strategijų kalibravimas ir sprendimų priėmimas, tikslų išdėstymas, segmentavimas, fokusavimas, pozicionavimas ir marketingas;
 • Veiksmų planuose daugiausia dėmesio skiriama vykdymo principams, daugiausia dėmesio skiriant asmenų ir organizacijų pasitenkinimui, tuo pat metu laikantis verslo ir aplinkosaugos tikslų.


2 etapas

Antrasis etapas, kuris atitinka antrus metus mūsų kursas, yra skirtas pasiūlyti LSDM studentams įgūdžius, kurie padės jiems planuoti, tiesiogiai ir užbaigti anksčiau įgytas žinias pritaikytus projektus. Šiame etape LSDM studentai plėtos mokslinių tyrimų pajėgumus ir galės kurti ataskaitas apie duomenis, idėjas, išvadas ir (arba) rekomendacijas, parengti pristatymus kokybiškai, naudoti statistines priemones rinkti, analizuoti ir interpretuoti duomenis, pasinaudoti galimybe asmeninio tobulėjimo ir patirties naujų idėjų ir elgesio.


3 etapas

Trečiame etape, kuris atitinka trejus mūsų kursus, siekiama sustiprinti ankstesniuose kursuose ir pažangoje įgytas žinias pasitikėjimu, realybe ir verslumo dvasia. Šiame etape, LSDM studentai kurs savo galutinį projektą per šiuos uždavinius:

 • Lankstumas: gebėjimas valdyti įvairius projektus ir perspektyvas;
 • Pasitikėjimas: tikėjimas savais sugebėjimais ir atlikimu;
 • Realizmas: greitai įvertinti savo sugebėjimus;
 • Verslumas: gebėjimas kurti ir parduoti idėją, produktą ar paslaugą;
 • Turite atvirą protą ir tarptautinį mąstymą, ugdydami aktyvų elgesį.


Mokymo personalas

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, žinomų ir patyrusių mokytojų. Be akademinio doktoranto lygio, jie pateikia konsoliduotą profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.

Mokytojo centras

LSDM studentai kas savaitę siunčiami per mokytojų centrą, kurį sudaro rinkodaros specialistai, magistrantūros ir keletą metų išbandyta patirtis. Mūsų "Tutor Centre" taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalūs rezultatai

Mūsų rinkodaros laipsnis skirtas studentams, profesionalams, vadovams ir verslininkams, turintiems ambicijų ar konsoliduotą karjerą rinkodaros pramonėje. Mūsų rinkodaros laipsnio studentai turės galimybę dirbti ryšių agentūrose, skirtingų prekybos sričių įmonėse arba kurti produktus ar paslaugas, rinkos tyrimus, skaitmeninę rinkodarą ir reklamą, prisiimdami rinkodaros vadybininkų, skelbimų, vadovų funkcijas. tarp klientų, verslo vadybininkų.


STRUKTŪRA


Mūsų rinkodaros laipsnis yra 100% internete, sukurtas mokytis pagal mūsų studentų prieinamumą ir be fiksuoto tvarkaraščio. Tai reiškia, kad LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį. Tik galutiniai uždaviniai ir konkretūs pristatymai bus suplanuoti pagal fiksuotą tvarkaraštį, kuris laiku bus perduotas LSDM studentams.

Maždaug 30 mėnesių LSDM studentai baigs rinkodaros laipsnį, akredituotą Universiteto Kūrybinių menų (UCA), vieno iš geriausių specialybės universitetų Jungtinėje Karalystėje.


Šiame kurse priimami mokymo ir mokymosi metodai:

 • Mokomi ispanų, anglų ir portugalų kalbomis;
 • Kursas, kurį sudaro 3 lygiai, iš viso 26 mokymo programos vienetai;
 • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas kas savaitę;
 • Turinį galite pasiekti bet kada ir kur tik norite;
 • Mūsų dėstytojų centras yra studentų palaikymo ir sąveikos priemonė;
 • Internetiniai ištekliai (pvz., Konferencijos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

London School of Design and Marketing - LSDM - es una escuela de especialidad en Design y Marketing que busca cambiar el paradigma de enseñanza con una educación innovadora y creativa, 100% en línea y ... Skaityti daugiau

London School of Design and Marketing - LSDM - es una escuela de especialidad en Design y Marketing que busca cambiar el paradigma de enseñanza con una educación innovadora y creativa, 100% en línea y disponible en inglés, español y portugués. Ofrecemos una experiencia de aprendizaje con resultados prácticos a través de una orientación sistemática, que combina las características vocacionales de los estudiantes y la concepción avanzada de capacidades técnicas. Estamos dedicados a la oferta de cursos en línea exclusivos, acreditados por la University for the Creative Arts, a través de la adquisición de nuevo conocimiento ajustado a los retos de un mercado laboral cada vez más exigente. Skaityti mažiau
Londonas , Madridas , Porto + 2 Daugiau Mažiau