Read the Official Description

Mes esame JK internetinis švietimo teikėjas, kuris yra prieinamas visame pasaulyje 3 skirtingomis kalbomis.

Kodėl bakalauro laipsnį rinkodaros srityje?


Visuotiniame ir labai konkurencingame amžiuje įmonės turi atsiskirti ir įgyti specializuotų žmogiškųjų išteklių. Šis poreikis padidina aukštos kvalifikacijos specialistų paiešką pažangių rinkodaros žinių, stiprių problemų sprendimų ir strateginio bei kūrybinio mąstymo įgūdžių./>

London School Of Design And Marketing bakalauras rinkodaros srityje bus svarbus žingsnis jūsų karjeroje, suteiks jums tris pagrindinius įrankius:

 • Žinios: įgyti žinių apie koncepcijas, priemones, modelius ir praktiką;
 • Įgūdžiai: gebėjimas kurti, planuoti, įgyvendinti ir sėkmingai įgyvendinti projektus;
 • Požiūris: asmeninių pagrindinių savybių, tokių kaip strateginis mąstymas, metodika, savarankiškumas, lankstumas ir pasitikėjimas, raida.

LSDM bakalauro laipsnį rinkodaros klausimais galima rasti tik anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


London School Of Design And Marketing
/>

Kur kančia tampa profesija


KURSO APŽVALGA/>


Įvadas/>

Mūsų bakalauro laipsnį rinkodara suprojektuoti tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių rinkodaros, skatinant vadybos ir rinkodaros sprendimus bei pasiūlymus. Mūsų kryptys strategiškai ir kūrybingai mąsto pirmauja rinkodaros vadyboje, suteikiant LSDM studentams žinias ir supratimą apie rinkodaros praktiką įmonių kontekste. Jos labai praktiškas komponentas leis LSDM studentams sukurti marketingo valdymo strategijų sistemą, analizės ir vertinimo procesus bei metodus.


Mokymosi įgūdžiai/>

Mūsų bakalauras rinkodaros metu rengia specialistus keletui rinkodaros ir valdymo sričių, siūlo pažangų ir visapusišką aukštąjį išsilavinimą, koordinuoja ir remia naujausius mokslo ir technologijų srityse. LSDM bakalauro laipsnį rinkodaros kursų planas buvo sukurtas ir suskirstytas į 3 atskirus etapus:


1 etapas/>

Pirmasis etapas, kuris atitinka pirmuosius mūsų kursus, skirtas suteikti studentams žinių ir supratimo apie sąvokas, priemones ir modelius, taip pat apie atitinkamus tarpusavio ryšius pagrindinėse rinkodaros žinių srityse. Šiame etape LSDM studentai turėtų sugebėti apibrėžti verslo koncepcijas ir problemas, susijusias su rinkodaros valdymu, taip pat taikyti mokslinių tyrimų priemones ir metodus. Apskritai bus sukurti šie įgūdžiai:

 • Giliai suprasti rinkodaros koncepciją, jos pasiekiamumą ir aktualumą;
 • Dabartinių valdymo modelių integravimas ir supratimas, pagrįstas DDA (diagnostika, sprendimas, veiksmas) trilogija;
 • Galimybių langų identifikavimas, pagrįstas patikima diagnostika;
 • Diagnostikos ir rinkodaros strategijos balansas;
 • Kalibravimo ir strategijos sprendimų priėmimas, tikslų išdėstymas, segmentavimas, fokusavimas, pozicionavimas ir marketingas;
 • Veiksmų planuose daugiausia dėmesio skiriama vykdymo principams, daugiausia dėmesio skiriant asmenų ir organizacijų pasitenkinimui, tuo pat metu laikantis aplinkos ir verslo tikslų.


2 etapas/>

Antrajame etape, kuris atitinka antrus mūsų kursus, siekiama suteikti LSDM studentams įgūdžius, kurie padės jiems planuoti, vadovauti ir užbaigti anksčiau įgytas žinias pritaikytus projektus. Šiame etape LSDM studentai plėtos mokslinių tyrimų įgūdžius ir galės kurti ataskaitas apie duomenis, idėjas, išvadas ir (arba) rekomendacijas, parengti kokybiškus pristatymus, naudoti statistikos įrankius duomenų rinkimui, analizavimui ir aiškinimui, asmeninio tobulėjimo ir eksperimento galimybių naudojimui. naujos idėjos ir elgesys.


3 etapas/>

Trečiame etape, kuris atitinka trejus mūsų kurso metus, siekiama nustatyti ankstesniuose kursų skyriuose įgytas žinias ir pažangą pasitikėjimo savimi, realizmo ir verslumo srityse. Šiame etape LSDM studentai kuria savo galutinį kurso projektą šiais įgūdžiais:

 • Lankstumas: gebėjimas valdyti įvairius projektus ir perspektyvas;
 • Pasitikėjimas: tikėjimas savais įgūdžiais ir našumu;
 • Realizmas: greitai vertinti savo įgūdžius;
 • Verslumas: gebėjimas kurti ir parduoti idėją, produktą ar verslą;
 • Turėdamas atvirą protą ir tarptautinį mąstymą, ugdo aktyvų elgesį.


Mokytojų kolektyvas/>

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, patyrusių ir gerbiamų mokytojų. Be doktorantūros laipsnio, jie pateikia gerai įsitvirtinusią profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.


Tutorų centras/>

LSDM studentai yra prižiūrimi kas savaitę per "Tutor Centre", sudarytą iš specialistų rinkodaros specialistų komandos, turinčios magistro laipsnius ir kelerius metus išbandytos patirties. Mūsų "Tutor Centre" taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalų parduotuvės/>

Mūsų marketingo bakalauro laipsnis skirtas studentams, profesionalams, vadovams ir verslininkams, kurie siekia ar turi karjeros rinkodaros srityje. Mūsų rinkodaros bakalauro studentai turės galimybę dirbti ryšių agentūrose, kompanijose keliose prekybos vietose arba atsakingi už produktų ar paslaugų kūrimą, rinkos tyrimus, skaitmeninę rinkodarą ir reklamą, atsižvelgiant į rinkodaros vadybininkų, kūrėjų, klientų vadybininkų vaidmenį. , verslo vadovai ir kt.


STRUKTŪRA/>


Mūsų marketingo bakalauro laipsnis yra 100% internetinis, skirtas mokytis pagal mūsų studentų prieinamumą be fiksuoto tvarkaraščio. Kitaip tariant, LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį ir atlikti vertinimo užduotis. Tik galutinės užduoties ir konkrečios prezentacijos bus suplanuotos pagal nustatytą tvarkaraštį, apie kurį bus laiku pranešta LSDM studentams./>

Per maždaug 36 mėnesius LSDM studentai baigs mūsų Marketingo bakalauro laipsnį, akredituotą Kūrybinių menų universiteto (UCA), kuris yra vienas iš aukščiausių specializuotų universitetų Jungtinėje Karalystėje.


Šio kurso metu naudojami mokymo ir mokymosi metodai:/>

 • Mokoma anglų, ispanų ir portugalų kalba;
 • Maksimalus 3 vienetų tuo pačiu metu ir galutinis projektas;
 • Vieneto turinys yra asinchroninis ir organizuojamas pagal savaitės temas;
 • Mūsų Tutor Centre veikia kaip paramos ir sąveikos priemonė mūsų studentams;
 • Internetiniai ištekliai (pvz., Paskaitos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumų supaprastinimas, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).
Program taught in:
Anglų
Ispanų
Portugalų

See 3 more programs offered by London School Of Design And Marketing »

Last updated March 29, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Bal 2019
Birželis 2019
Duration
30 mėnesių
Dieninės
Price
8,550 GBP
Bendra bakalauro laipsnio kaina: 10260 GBP
By locations
By date
Start Date
Bal 2019
Application deadline
Start Date
Birželis 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Grd 2019
Application deadline

Bal 2019

Birželis 2019

Rgp 2019

Spal 2019

Grd 2019