Rinkodaros bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Esame JK internetinio švietimo paslaugų teikėjas, prieinamas visame pasaulyje 3 kalbomis.

Kodėl rinkodaros bakalauro laipsnis?


Pasaulyje ir labai konkurencingame amžiuje įmonės turi įsitvirtinti ir įsigyti specializuotų žmogiškųjų išteklių. Šis poreikis padidina aukštos kvalifikacijos specialistų, turinčių pažangių rinkodaros žinių, stiprių problemų sprendimo ir strateginio bei kūrybinio mąstymo įgūdžių paiešką.

London School Of Design And Marketing bakalauras rinkodaros srityje bus svarbus žingsnis jūsų karjeroje, suteiks jums tris pagrindinius įrankius:

 • Žinios: įgyti tvirtų žinių apie koncepcijas, priemones, modelius ir praktiką;
 • Įgūdžiai: gebėjimas kurti, planuoti, įgyvendinti ir sėkmingai įgyvendinti projektus;
 • Požiūris: asmeninių pagrindinių bruožų, tokių kaip strateginis mąstymas, metodologija, autonomija, lankstumas ir pasitikėjimas, kūrimas.

LSDM bakalauro laipsnį rinkodaros klausimais galima rasti tik anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

London School Of Design And Marketing

Kur kančia tampa profesija


KURSO APŽVALGA


Įvadas

Mūsų bakalauro laipsnį rinkodara suprojektuoti tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių rinkodaros, skatinant vadybos ir rinkodaros sprendimus bei pasiūlymus. Mūsų kryptys strategiškai ir kūrybingai mąsto pirmauja rinkodaros vadyboje, suteikiant LSDM studentams žinias ir supratimą apie rinkodaros praktiką įmonių kontekste. Jos labai praktiškas komponentas leis LSDM studentams sukurti marketingo valdymo strategijų sistemą, analizės ir vertinimo procesus bei metodus.


Mokymosi įgūdžiai

Mūsų bakalauras rinkodaros metu rengia specialistus keletui rinkodaros ir valdymo sričių, siūlo pažangų ir visapusišką aukštąjį išsilavinimą, koordinuoja ir remia naujausius mokslo ir technologijų srityse. LSDM bakalauro laipsnį rinkodaros kursų planas buvo sukurtas ir suskirstytas į 3 atskirus etapus:


1 etapas

Pirmuoju etapu, kuris atitinka pirmus mūsų kursų metus, siekiama suteikti studentams žinių ir supratimo apie sąvokas, įrankius ir modelius, taip pat atitinkamus tarpusavio ryšius pagrindinėse rinkodaros žinių srityse. Šiame etape tikimasi, kad LSDM studentai galės apibrėžti verslo koncepcijas ir problemas, susijusias su rinkodaros valdymu, taip pat taikyti mokslinių tyrimų priemones ir metodus. Apskritai bus sukurti šie įgūdžiai:

 • Giliai suprasti rinkodaros koncepciją, jos pasiekiamumą ir aktualumą;
 • Dabartinių valdymo modelių integravimas ir supratimas, pagrįstas DDA (diagnostika, sprendimas, veiksmas) trilogija;
 • Galimybių langų identifikavimas, pagrįstas patikima diagnostika;
 • Diagnostikos ir rinkodaros strategijos pusiausvyra;
 • Kalibravimo ir strategijos sprendimų priėmimas, tikslai, segmentavimas, fokusavimas, pozicionavimas ir rinkodara;
 • Veiksmų planai buvo sutelkti į vykdymo principus, orientuotus į asmenų ir organizacijų pasitenkinimą ir tuo pat metu suderinamus su aplinka ir įmonės tikslais.


2 etapas

Antruoju etapu, atitinkančiu antrąjį kursų metus, siekiama suteikti LSDM studentams įgūdžių, kurie padės jiems planuoti, vadovauti ir užbaigti projektus, taikomus anksčiau įgytoms žinioms. Šiame etape LSDM studentai tobulins mokslinių tyrimų įgūdžius ir gebės kurti ataskaitas apie duomenis, idėjas, išvadas ir (arba) rekomendacijas, parengti kokybiškus pristatymus, naudoti statistinius įrankius duomenų rinkimui, analizei ir interpretavimui, asmeninio tobulėjimo ir eksperimentavimo galimybes. naujas idėjas ir elgesį.


3 etapas

Trečiuoju etapu, atitinkančiu trečiąjį mūsų kursų metus, siekiama nustatyti ankstesniais kursais įgytas žinias ir pažangą pasitikėjimo savimi, realizmu ir verslumu. Šiame etape LSDM studentai parengs galutinį kursų projektą per šiuos įgūdžius:

 • Lankstumas: gebėjimas valdyti įvairius projektus ir perspektyvas;
 • Pasitikėjimas: tikėjimas savais įgūdžiais ir našumu;
 • Realizmas: greitai vertinti savo įgūdžius;
 • Verslumas: gebėjimas kurti ir parduoti idėją, produktą ar verslą;
 • Turėdami atvirą protą ir tarptautinį mąstymą, kuriant aktyvų elgesį.


Mokytojų kolektyvas

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, patyrusių ir gerbiamų mokytojų. Be doktorantūros laipsnio, jie pateikia gerai įsitvirtinusią profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.


Mokytojo centras

LSDM studentai kas savaitę yra prižiūrimi per Mokytojo centrą, kurį sudaro specializuotų dėstytojų komanda, turinti magistro laipsnį ir kelerių metų įrodytą patirtį. Mūsų mokytojų centras taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalai

Mūsų rinkodaros bakalauro laipsnis skirtas studentams, profesionalams, vadovams ir verslininkams, turintiems ambicijų ar įsitvirtinusią karjerą rinkodaros pramonėje. Mūsų rinkodaros bakalauro studentai turės galimybę dirbti ryšių agentūrose, keliose prekybos srityse veikiančiose įmonėse arba atsakingi už produktų ar paslaugų kūrimą, rinkos tyrimus, skaitmeninę rinkodarą ir reklamą, atsižvelgiant į rinkodaros vadybininkų, skelbimų, klientų valdytojų vaidmenį , verslo vadovai, be kita ko.


STRUKTŪRA


Mūsų rinkodaros bakalauro laipsnis yra 100% internetinis, skirtas mokytis pagal mūsų studentų prieinamumą, be fiksuoto tvarkaraščio. Kitaip tariant, LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį. Tik galutinės užduotys ir konkretūs pristatymai bus suplanuoti nustatytu tvarkaraščiu, apie kurį laiku bus pranešta LSDM studentams.

Maždaug per 30 mėnesių LSDM studentai baigs rinkodaros bakalauro studijas, akredituotas Universiteto Kūrybinių menų (UCA), vieno didžiausių specializuotų universitetų Jungtinėje Karalystėje.


Šiame kurse naudojami mokymo ir mokymosi metodai:

 • Mokoma anglų, ispanų ir portugalų.
 • Kursas su 3 lygiais ir iš viso 26 mokymo programos vienetais;
 • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas pagal savaitės temas;
 • Galite prieiti prie turinio, kai tik norite;
 • Mūsų Tutor Centre veikia kaip paramos ir sąveikos priemonė mūsų studentams;
 • Internetiniai ištekliai (pvz., Paskaitos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Skaityti daugiau

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Skaityti mažiau
Londonas , Madridas , Porto + 2 Daugiau Mažiau