Read the Official Description

Atraminio Mokymo ir mokymosi 3 Mokyklos lygio kursas yra prieinama mokiniams 16+, kurie yra suinteresuoti dirbti per mokyklą, ypač į asistentas, mokytojo padėjėją ar mokymosi paramos asistentas, vaidmenį.

Kurso tikslas suteikti galimybę besimokantiesiems suprasti vaidmenis ir tų dalyvauja remiant mokymą ir mokymąsi mokyklose atsakomybę ir suteikia galimybę plėtoti įgūdžius ir žinias, reikalingas tai padaryti efektyviai ir savarankiškai nukreipti būdu.

Ji taip pat rengia mokinius remti mokytojas ir mokymo programos pristatymą per mokyklą, taip pat plėtoti įgūdžius, kad padėtų vaikams ir jaunimui plėtoti savigarbą, savarankiškumą ir gebėjimus mokytis.

Kursas siekia toliau plėtoti profesinių ir techninių įgūdžių ir žinių, ir apie teigiamus santykius per mokyklos aplinkos svarbą supratimą.

Šis kursas suteikia sėkmingai studentams kvalifikaciją įtrauktos į kvalifikacijų ir kreditų sistema (QCF) duomenų bazė su 32 kreditai.

PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ: Darbo vieta per mokyklos aplinkoje bent 50 valandų turi užpildyti šią parinktį 3 lygio kvalifikacija Parama Mokymas ir mokymasis mokyklose siekiama suteikti progresavimą į NPK Parama Mokymas ir mokymasis mokyklose, o taip pat suteikia progresavimą į darbą , Besimokantieji taip pat gali progresuoti pasiekti HLTA statusą.

Tai kompetencija grindžiama kvalifikacija tinka visų vaidmenų mokyklose, įskaitant Svetainės personalo, administratorių ir tt, taip pat tiems, kurie dirba tiesiogiai su vaikais ir jaunimui.

Juo siekiama plėtoti žinias ir supratimą, kad visi tie, kurie dirba iš mokyklos aplinkoje reikės ir apima tokias sritis kaip apsaugoti, bendravimo ir supratimo mokyklos kontekstą.

Kursas apima šias 11 Privalomi Vienetai:

  • 1 Vienetas: Suprasti vaiko ir jauno žmogaus vystymasis. (L / 601/1693)
  • Unit 2: suprasti, kaip apsaugoti vaikų ir jaunimo gerovę. (Y / 601/1695)
  • Unit 3: Parama vaikams ir jaunimui sveikatos ir saugos. (D / 601/1696)
  • 4 Vienetas: Užsiimti asmeninio tobulėjimo jaunų žmonių nustatymus. (A / 601/1429)
  • 5 Vienetas: Palaikymo mokymosi veiklą. (F / 601/4073)
  • 6 vienetai: skatinti vaikų ir teigiamas jaunimo elgesį. (A / 601/4069)
  • 7 Vienetas: Plėtoti profesinius santykius su vaikais, jaunimu ir suaugusiais. (O / 601/4065)
  • 9 vienetai: paramos vertinime mokymosi. (A / 601/4072)
  • 10 Vienetas: Bendravimas ir profesionalūs santykiai su vaikais, jaunimu ir suaugusiais. (F / 601/3327)
  • 11 Vienetas: Mokyklos kaip organizacijos. (A / 601/3326)

Būtinos sąlygos

Nėra konkrečios stojimo reikalavimai, nors jūs negalite baigti šį kursą, jeigu turite tinkamą vietą rinkti savo darbo pagrindu įrodymų kurso užduotis.

Kurso trukmė ir palaikymas

Studentai gali registruotis bet kuriuo metu ir turėti visus metus baigti studijas. Jūs taip pat turite prieigą prie asmens globėjas paštu arba paštu už 12 mėnesių laikotarpį. Kaip žinoma, yra savaime tyrimas galite užpildyti taip mažai arba tol, kol yra laiko, kaip jūs pageidaujate.

Įvertinimas

Studentai privalo sudaryti apie įrodymus, kurie įrodo savo mokymąsi prieš kiekvieną iš vertinimo kriterijų kurso portfelį. Portfeliai vertina praktikos vadovas. Kai kurie portfelio duomenų reikės liudija kompetentingo asmens darbo vietoje, taigi studentai turi būti įdarbinti į mokyklą arba organizuoti ir užbaigti darbo patirties vietą.

Program taught in:
Anglų
Distance Learning Centre

See 24 more programs offered by Distance Learning Centre »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
180 valandos
Ištęstinės
Price
395 GBP
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment