Religijos mokslų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Stiprinkite savo supratimą apie Bibliją ir Krikščionių ministeriją naudodamiesi Liberty University religijos Liberty University bakalauro laipsniu

Liberty University religijos bakalauras yra internetinis teologijos laipsnis, siūlantis tvirtą, biblinį pagrindą, būtiną gerai tarnaujant su ministerija susijusiam vaidmeniui per 100% internetinę studijų programą. Įgydami šį laipsnį gausite tvirtų nurodymų apie pagrindinius Biblijos, krikščionybės, teologijos ir Bažnyčios principus.

Kiekviena laisvės religijos laipsnio specializacija yra skirta padėti gilintis į Dievo žodį. Šis religijos studijų laipsnis taip pat bus naudingas tiems, kurie nori įgyti papildomų kvalifikacijų eidami šias pareigas.

Kodėl verta rinktis laisvės internetinį religijos laipsnį?

Liberty University religijos bakalauras yra internetinis teologijos laipsnis, integruojantis Biblijos principus į kiekvieną klasę, kad būtų galima pasiruošti ateičiai tiek profesine, tiek dvasine prasme. Jei siekiate teologijos laipsnio internetu, religijos studijų programa yra puikus pasirinkimas! Kiekviena internetinė teologijos klasė yra skirta sustiprinti jūsų tikėjimą ir suteikti jums vertingų mokymų tarnavimo srityje. Kadangi Liberty universitetas buvo pastatytas remiantis krikščioniškomis vertybėmis, galite būti tikri, kad jų religijos studijų laipsnis internete paruošia jus sėkmei ateityje.

RosaryJamesas Colemanas / „Unsplash“

Ko jūs išmoksite įgiję internetinį religijos laipsnį?

Religijos bakalauro laipsnis gali padėti jums geriau suprasti Dievo žodį, kuris padės sustiprinti jūsų tikėjimą. Teologijos kursai, rasti laisvės internetiniame religijos laipsnyje, suteiks jums galimybę biblinius komponentus ir principus pritaikyti daugeliui šiuolaikinių visuomenės problemų. Internetiniame teologijos laipsnyje galite išsiugdyti išskirtinius bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžius, kurie bus naudingi tiek asmeniškai, tiek profesionaliai.

Liberty misija yra visais būdais paruošti jus efektyviau atlikti asmeninius ir profesinius vaidmenis. Turėdami internetinį teologijos laipsnį, įgysite žinių apie svarbiausias religijos studijų problemas, temas ir idėjas, todėl būsite pasirengę įvairioms profesinėms galimybėms. Turėdamas specializacijas, tokias kaip biblinės ir teologinės studijos, krikščioniškos konsultacijos ir krikščioniškos ministerijos, „Liberty“ internetinė religijos studijų programa sukuria absolventus, pasirengusius tęsti studijas per seminariją ar magistrantūros programą.

Specializacijos

Studentai, kurie siekia religijos bakalauro, gali pasirinkti specializaciją.

 • Apologetika
  Liberty University 100% internetinis religijos mokslo bakalauras - apologetika suteikia gilesnį supratimą apie istorinius ir filosofinius argumentus, palaikančius Dievo žodžio galiojimą, taip pat kritinio mąstymo įgūdžius, kurių jums reikia drąsiai atsakant į populiarius teologinius klausimus. ir malonė.
 • Biblijos ir teologijos studijos
  100% Liberty University religijos mokslų bakalauras - Biblijos ir teologijos studijos suteikia galimybę suprasti Biblijos ir krikščionybės pagrindus. Jūs įgysite išsamų supratimą apie Biblijos kilmę ir turinį bei suvoksite jos svarbą krikščionių tikėjimui.
 • Krikščionių patarimai
  100% Liberty University religijos mokslų bakalauras - krikščionių konsultavimo laipsnis suteiks jums galimybę patenkinti didėjantį poreikį apmokytų konsultantų, galinčių pasiūlyti aukščiausios kokybės priežiūrą iš krikščioniškos perspektyvos. Būsite supažindinti su problemomis, su kuriomis susiduria šiandieninis pacientas, ir bibliniu patarimų, kaip ministerijos, pagrindu. Kursai suteiks jums aiškų supratimą apie priežiūros principus ir praktiką.
 • Krikščionių lyderystė
  Liberty University 100% internetinis religijos mokslo bakalauras - krikščioniškoji lyderystė yra skirta padėti jums atskleisti, kaip Dievas davė jums vadovauti jūsų vietinei bažnyčiai ir bendruomenei. Šiuo laipsniu patobulinsite savo vadovavimo ir administracinius įgūdžius bei tyrinėsite pagrindines religijos studijų temas, kad įgytumėte supratimą apie Biblijos principus, kurių jums reikia atliekant tarnystę kaip profesiją.
 • Krikščionių ministerijos
  Liberty University “ 100% internetinis religijos mokslo bakalauras - krikščioniškosios ministerijos yra sukurtos tam, kad patenkintumėte didėjantį ministrų vadovų poreikį bažnyčiose visoje šalyje ir visame pasaulyje. Daugiausia dėmesio bus skiriama krikščioniškosios mokinės ir bendravimo mokymui. Jūs ištirsite daugybę Biblijos lyderystės principų ir strategijų, kurios gali būti panaudotos jūsų vietinėje bažnyčioje ar bendruomenės organizacijoje.
 • Evangelizmas
  100% Liberty University religijos mokslų bakalauras - evangelizacijos laipsnis suteikia jums galimybę paveikti pasaulį Kristui giliau suvokiant teologiją ir evangelizacijos istoriją. Šios specializacijos kursai buvo sukurti bendradarbiaujant su Billy Grahamo evangelikų asociacijos internetinėmis evangelizacijos mokyklomis ir parengs jus efektyviai evangelizuoti vietoje ar visame pasaulyje ir mokyti Dievo žodžio privačiose mokyklose ar bažnyčioje.
 • Generolas
  Liberty University 100% internetinis religijos mokslo bakalauras yra skirtas suteikti jums puikios religijos programos pagrindą su lankstumu ir laisve pasirinkti daugybę pasirenkamųjų. Neturėdami jokios specializacijos, galite maišyti ir suderinti, sukurdami individualizuotą studijų programą, atitinkančią jūsų aistrą ir kryptį ateičiai.
 • Globalūs tyrimai
  Liberty University 100% internetinis religijos mokslo bakalauras - globalios studijos suteiks jums galimybę naudotis įvairiomis tarptautinės ministerijos galimybėmis. Šis laipsnis leis jums mokytis ne tik svarbių Biblijos temų, bet ir atitinkamos tarnavimo praktikos, suteikdamas pagrindines žinias, kurių reikia norint tapti misionieriumi, tarptautiniu tyrėju ar ne pelno siekiančiu darbuotoju. Jums bus prieinama plati tarptautinės karjeros ministerija.
 • „NextGen“
  100% Liberty University religijos mokslų bakalauras - „NextGen“ laipsnis parengs jus naršyti į unikalius lyderystės iššūkius, susijusius su nepilnamečių tarnavimu. Didžiausią dėmesį skirdami „NextGen“, išmoksite sukurti saugią aplinką per ministerijų programas, suprojektuoti dvasinio formavimo strategiją šeimai ir išsiugdyti lyderystės įgūdžius, reikalingus vadovauti vietinėje bažnyčioje.

love, died, crossjclk8888 / „Pixabay“

Pabrėžia

 • Uždirbdami savo religijos bakalauro laipsnį iš ne pelno siekiančio universiteto, kurio internetinės programos užima aukščiausią 1% daugiau nei 2100 internetinių kolegijų ir universitetų akademinę kokybę, prieinamumą ir prieinamumą, jūs išsiskirsite iš kitų savo srities studentų.
 • Dėl laisvės absolventų dažnai ieškoma galimybių įsidarbinti dėl jų sąžiningumo, asmeninės drausmės ir universalumo.
 • Mokestis už „Liberty's BS Religion“ internetinį laipsnį nepadidėjo per 4 tiesioginius metus. Nors daugelis kitų mokyklų, siūlančių internetinius teologijos laipsnius, pakėlė mokslą, „Liberty“, kaip ne pelno siekiantis universitetas, sugebėjo išlaikyti mažas išlaidas.
 • Studentai, įstoję į „Liberty“ religijos bakalauro laipsnį, galės naudotis įvairiausiais ištekliais per „Liberty“ tyrimų portalą.
 • Norėdami tęsti „Liberty“ misiją - suteikti prieinamą išsilavinimą, visiems bakalauro kursams nemokamai teikiami elektroniniai vadovėliai. Kaip dieninių studijų studentams tai galėtų sutaupyti maždaug 800–2 000 USD per metus vadovėliuose!

Laipsnio informacija

 • Ši programa patenka į Rawlingso mokyklos dieviškumą.

Karinė nauda

Liberty University yra skirtas teikti pasaulinio lygio švietimo patirtį kariniams studentams visame pasaulyje. Nesvarbu, ar esate dabartinis tarnybos narys, atleistas ar pasitraukęs iš tarnybos, ar tarnybos nario ar veterano sutuoktinis, „Liberty“ yra čia, kad palaikytų jus kiekviename kelionės etape. Ačiū už jūsų atsidavimą ir tarnystę mūsų šaliai, „Liberty“ yra garbė tarnauti ir palaikyti jus siekiant internetinio švietimo teikiant šiuos privalumus:

 • Nuolaidos mokslui - 250 USD bakalaurams (už kredito valandą).
 • Papildoma nuolaida veteranams, kurie tarnauja civiliai kaip pirmosios pagalbos teikėjai (mažiau nei 565 USD už kursą).
 • Galimas kolegijos kreditas kariniams mokymams.
 • 8 savaičių kursai, 8 skirtingos pradžios datos kiekvienais metais ir nenustatytas prisijungimo laikas.

Priėmimo sąlygos

Kandidatai privalo turėti 2,0 ar didesnį kaupiamąjį VPS, kad būtų priimami geros būklės. Jei VPS yra mažesnis nei 2,0, pareiškėjas gali būti svarstomas dėl atsargumo. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Liberty's“.

Visi pareiškėjai privalo pateikti šiuos dokumentus:

 • Priėmimo paraiška
 • Paraiškos mokestis *
 • Neoficialius kolegijos nuorašus galima priimti užpildžius oficialią užklausos nuorašo formą **
 • Vidurinės mokyklos savęs patvirtinimo forma
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas

* Nėra išankstinio paraiškos mokesčio; tačiau atidėtas 50 USD paraiškos mokestis bus įvertintas atliekant finansinį patikrinimą. Šis mokestis netaikomas kvalifikuotiems tarnybos nariams, veteranams ir kariškiams sutuoktiniams - būtina pateikti dokumentus, patvirtinančius karinę būklę.
** Oficialus nuorašas reikalingas per 60 dienų nuo priėmimo arba prieš pradedant lankyti ne pirmą pirmąjį imatrikuotų klasių rinkinį, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. Wit ... Skaityti daugiau

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. With more than 500 degrees and certificates, Liberty offers programs in fields such as medicine, religion, law, aviation, cinematic arts, psychology, business, and more. All of Liberty’s courses are taught from a Christian worldview by professors who regard teaching as more than a job — it’s their calling. Skaityti mažiau