Redagavimo ir skaitmeninių leidinių magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

esdebarca201Kai kalbame apie redakcinį dizainą ir jo skirtingas įtakos-santakos sferas, reikia ne ilgiau kaip 10 sekundžių pradėti galvoti, kurios yra sudėtingiausios ir svarbiausios jos disciplinos.

Tavo galvoje vykstant šiai minčių srovei, mintis, kad redakcinis dizainas yra 100% grafinis dizainas, pradedant dizainu ar pasirinkus tipografiją, su kuria reikia dirbti iki galutinio meno pristatymo, praeinančio per diskusija, kuri nuotrauka ar iliustracija turėtų būti pridedama prie to ar kito išdėstymo.

Šiandien bet koks lengvai priimtas sprendimas gali būti visiškas projekto žlugimas. Kiekvienas iš pasirinktų variantų turi būti apgalvotas, suprojektuotas ir užprogramuotas taip, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas. Dėl šios priežasties šiame redakcinio dizaino ir skaitmeninių leidinių magistre mes išmokysime, kaip kalibruoti kiekvieną iš šių sprendimų, kurie jūsų leidybos projektą pavers sėkmingu projektu. Tiek analoginėje, tiek skaitmeninėje laikmenose.

Mes dirbsime prie tipografijos mikrolygiu , naršydami nuo rašymo pradžios, kai kurių simbolių kaprizinių formų priežastis ir paties laiško piešimą. Pamatysime, kaip pradėti projektuoti šriftą ir kokias priemones naudosime jam suskaitmeninti.

Mes tirsime leidybos pasaulio raidą per tipografiją per visą istoriją. Pamatysime, kaip konceptualizuoti projektą, kuriam tam tikru būdu reikia. Tam mes sieksime sprendimų, į kuriuos atsižvelgsime, kad sukurtume patrauklų turinį, kuriam vėliau suteiksime tinkamą formą. Pamatysime, kas verčia mus pasirinkti tam tikrą maketą, kodėl reikia pasirinkti vieną ar kelis skirtingus modelius, koks yra patogus skaitymo srautas, kad mūsų leidinys būtų darnus ir patrauklus.

Mes visapusiškai domėsimės programinės įrangos, nurodytos redakcijai, naudojimu ir pažangiai dirbsime su kiekvienu iš minėtos programinės įrangos teikiamų įrankių. Tiek spausdinimo, tiek skaitmeniniu lygmeniu. Mes priversime kompiuterį veikti mums, o ne atvirkščiai.

Apžvelgę leidybos projektą kaip visumą, bandysime atskleisti naujas leidybos rinkas, pagrįstas skaitmenine laikmena, taip pat spaudos produkcija. Mes tirsime naujus redakcinius palaikymus, skaitmeninius kioskus ir elektroninių žurnalų gamybą.

tikslai

Pagrindiniai šios programos tikslai:

 • Panaikinkite istorines, teorines ir praktines žinias , kad teisingai suprastumėte redakcinį projektą nuo turinio pasirinkimo ir kūrimo iki jo gamybos.
 • Gebėjimas ugdyti kūrybiškumą ir sugebėjimas rasti originalius ir funkcionalius sprendimus.
 • Išmokite priimti sprendimus, kad pasiektumėte optimalių rezultatų.
 • Įgyti skaitmeninių priemonių, skirtų leidybos pasauliui, įvaldymo .
 • Mastering kalbą, naudojamą per vidurį ir disciplinos.
 • Išmokite kiekvienos metodikos, naudojamos norint pasiekti gerą redakcinį projektą.
 • Įgykite sugebėjimą būti kritišku ir sugebėti pasirinkti tarp gero redakcinio projekto ir tokio, kurio nėra.
 • Įvaldykite gamybos etapus ir sugebėkite tinkamai paruošti planavimą bei apskaičiuoti mokesčius ir biudžetą.

Rekomenduojamas profilis

Šis magistras skirtas žmonėms, kurie atitinka šį profilį:

 • Dizaino absolventai
 • Komunikacijos ir reklamos absolventai
 • Dailės bakalauras
 • Žurnalistikos absolventai
 • Absolventai reklamos ir viešųjų ryšių srityje
 • Audiovizualinės komunikacijos absolventai

Tais atvejais, kai studentas akredituoja aukštesnes studijas prieš akredituodamas universitetinį laipsnį, Akademinis komitetas įvertins kandidato gyvenimo aprašą ir aplanką, taip pat užpildytą studijų planą, kuris turi išlaikyti pagrįstą atitiktį dabartinėms bakalauro studijoms. ta pati sritis.

titravimo

Žmonės, ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona programos vertinimą, gaus dvigubą laipsnį : ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona nuosavas vardas ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona ir nuosavas vardas iš Tarptautinio Valensijos universiteto, kuris juos akredituos kaip studijuojamos specialybės specialistus.

Karjeros galimybės

Studentai, baigę šį magistro laipsnį, gali plėtoti savo profesinę karjerą šiose srityse:

 • Grafinio dizaino studijos
 • Maketų skyriai žurnaluose ir redakcijose
 • Reklamos agentūrų kūrybiniai skyriai
 • Laisvai samdomi specialistai, verslininkai, naujos įmonės, pradedanti įmonė ...
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Conoce la Escuela Superior de Diseño de Barcelona Formamos a profesionales para convertirles en motor del cambio que les permita la trasformación del entorno y la generación de nuevos espacios, desarr ... Skaityti daugiau

Conoce la Escuela Superior de Diseño de Barcelona Formamos a profesionales para convertirles en motor del cambio que les permita la trasformación del entorno y la generación de nuevos espacios, desarrollando la creatividad y la innovación. Skaityti mažiau